اخراج بافندگی برای میلیون ها نفر که نمی توانیم اجاره

آیلین کالینز چپ دالاس از دست داده و کار خود را در ماه مارس است. او ترس او را از دست دادن خانه خود را اگر کنگره اجازه می دهد تا یک مهلت قانونی برای اخراج به پایان می رسد در اواخر این ماه.

واشنگتن—میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از دست رفته پرداخت اجاره بها با توجه به کروناویروس همه گیر می تواند در خطر اخراج در ماه های آینده مگر اینکه اقدامات دولت برای حفاظت از آنها در حال گسترش اقتصاددانان و کارشناسان مسکن می گویند.

نزدیک به 12 میلیون بزرگسال زندگی در خانواده هایی که از دست رفته گذشته خود را پرداخت اجاره و 23 میلیون کم و یا هیچ اعتماد به نفس در توانایی خود را برای ایجاد یک بعدی با توجه به هفتگی اداره آمار.

حدود یک سوم از این کشور مستاجرها حفاظت شده توسط یک اخراج و توقف را پوشش می دهد که خواص با فدرال بیمه وام مسکن. که منقضی می شود در جولای 25. بسیاری از مستاجرها هستند بیکاری و بستگی مکمل هفتگی مزایای بیکاری از 600 دلار است که با توجه به پایان ماه ژوئیه 31.

تعدادی از شهرها و ایالات متحده باید حمایت گسترده تر که در محل باقی می ماند دیگر. بوستون ممنوع کرده است اخراج از عمومی مسکن تا پایان سال است. پنسیلوانیا به تازگی تمدید آن توقف در برابر اخراج به دلیل عدم پرداخت اجاره تا Aug. 31.

کاخ سفید در حال مذاکره با جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره برای تصویب دور دیگری از اقتصادی امداد در طول هفته گذشته از ماه جولای. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: مکمل مزایای بیکاری را ایجاد کرده اند یک عامل بازدارنده برای بازگشت به کار به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی و باید کاهش یابد.

خانه دموکرات ها رای دادند ممکن است به گسترش اخراج مهلت قانونی برای پوشش تمام خانه مسکونی و گسترش آن در سال است. این لایحه شامل یک فرمت از افزایش مزایای بیکاری و 100 میلیارد دلار اجاره کمک. دفتر سناتور. مایک Crapo (R. آیداهو) رئیس مجلس سنا کمیته بانکداری مسکن و امور شهری کاهش یافته است به اظهار نظر در هر اوباما برنامه ای برای نگه داشتن مردم در خانه های خود به دلیل مذاکرات در راه هستند.

پرداخت اجاره مبارزه برای آمریکایی ها که شغل تبخیر زمانی که دولت تحمیل مستندات بسته کسب و کار اعم از باربر مغازه ها و رستوران ها به فروشگاه ها و مراکز تناسب اندام. بیش از 18 میلیون نفر از دریافت بیمه بیکاری در آخرین هفته از ماه ژوئن است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید دولت فدرال گسترش اقدامات برای حفاظت از مستاجرها و حمایت از درآمد? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

“همه آنها به حال شغل و آنها تا به حال از لحاظ اقتصادی قابل دوام شغل اما ما به آنها گفت که نمی تواند کار—برای محافظت از ما—و در حال حاضر ما در حال رفتن به ضربه آنها را از خانه های خود گفت: Shamus غلتک مدیر اجرایی ملی مسکن قانون پروژه.

بسته به صلاحیت صاحبخانه باید توجه کنید اگر آنها برنامه ریزی برای اخراج مستاجران اغلب 30 روز در پیش است. مسکن کارشناسان می گویند برخی از صاحبخانه ها مایل به ارائه انعطاف پذیری را به مستاجران در پریشانی مالی با توجه به دشواری پیدا کردن مستاجر جدید در یک رکود و حدود 1.5 میلیون بزرگسال به حال گذشته خود را اجاره پرداخت معوق با توجه به داده های سرشماری. اما به کمک چنین نیست و همیشه در دسترس است.

در میان کسانی که در معرض خطر اخراج است 58 ساله آیلین کالینز دالاس که می گوید: او نمی شروع به دریافت مزایای بیکاری تا هشت هفته پس از او از دست او کار در یک سازمان غیر انتفاعی در ماه مارس است.

پس از از دست رفته پرداخت اجاره در مه, او گفت که او را تهدید به اخراج از آپارتمان دو خوابه. او یک مهلت زمانی که او نشان داد که مدیر ساختمان و مسکن تحت پوشش فدرال توقف.

بدون اضافی مزایای بیکاری خانم کالینز گفت درآمد او را به 200 دلار در یک هفته—از حدود 800 زمانی که او مشغول به کار بود—کمی بیش از حد برای پوشش ماهانه هزینه های زندگی از $2,000. او پس انداز خواهد دو ماه گذشته و خانم کالینز ترس تبدیل شدن به بی خانمان دوباره تجربه او زندگی می کردند از طریق هشت سال پیش.

“چند روز من نشستن در اینجا و من فقط تماشای اخبار و به من بگو که در آن طرح؟’ هیچ طرح,” او گفت:.

از آرشیو

صدها نفر از هزاران نفر از مستاجرها ممکن است از دست اجاره پرداخت ممکن است به عنوان coronavirus بحران وارد ماه سوم خود را در ایالات متحده برای کوچکتر صاحبخانه که به معنی خود مواجه بحران مالی است. وال استریت ژورنال است Jason بلینی ، عکس: Fadhila حسین (Originally published مارس 30 سال 2020)

مولی لینچ از Henderson, Nev. نگران خانواده اش خارج خواهد شد زمانی که دولت در مهلت قانونی برداشته شده است در سپتامبر. 1. خانم لینچ دارای 5 سال است و با توجه به یک کودک در ماه نوامبر.

“من نمی تواند بازگشت به کار از آنجا که او در مدرسه; مدارس تعطیل هستند,” خانم لینچ گفت. “بنابراین من نمی بینم که چگونه ما قرار است به خارج شدن از سوراخ ما هستید.”

خانم لینچ و شریک زندگی خود را یک راننده ها که گذاشته شد در ماه مارس کاهش یافت و در اجاره خود را در ماه آوریل پس از دولت backlogged بیکاری سیستم شکست خورده را به او پرداخت مزایای, او گفت:.

خانم لینچ خانواده توانسته است به لطف ارث از مادر بزرگ او. اما که نمی خواهد بیش از چند ماه. اگر ارث استفاده می شود تا قبل از به نوعی از دولت حفاظت در ضربات او گفت: “ما خواهد بود زندگی در اتومبیل های ما که آن هم غیر قانونی در ایالت نوادا است.”

“اگر ما یک اخراج در ضبط ما هیچ کس را برای رفتن به اجاره به ما,” او گفت:.

بی خانمانی افزایش نرخ بیکاری با توجه به مدل توسط کاخ سفید اقتصاددان کوین قرنتس بر اساس داده ها از 2007-09 رکود. او متوجه شد که هر یک درصد افزایش در نرخ بیکاری نیروهای مورد 21,500 مردم در سراسر کشور به بی خانمانی. ایالات متحده نرخ بیکاری در ماه ژوئن بود که 1/11 درصد از 3.5% در ماه فوریه است.

“واضح است سوال بعدی این است: چگونه است که این بار متفاوت از آن گفت:” برندان O’flaherty, یک دانشگاه کلمبیا اقتصاددان. “این moratoria و همه گیر بیمه بیکاری هستند یکی بخشی از پاسخ,” او گفت:. “اما ما نمی دانیم که چه چیزی اتفاق می افتد به آنها را در یک زن و شوهر از هفته است.”

محققان در دانشگاه پرینستون را اخراج آزمایشگاه مستند یک کاهش شدید در اخراج براده از مارس تا آوریل در 11 شهرستانها آنها پیگیری پس از فدرال توقف و بسیاری از دولت در سطح ممنوعیت اثر صورت گرفت.

اخراج باید پس از شروع به خزش در شهرستانها که در آن دولت moratoriums شده اند و این گروه داده را نشان می دهد. اخراج براده در میلواکی به ضرب گلوله به 1,447 در ماه ژوئن پس از ویسکانسین توقف تمام شده از 61 در ماه مه.

“میلواکی ممکن است قناری در معدن زغال سنگ” گفت: Alieza Durana سخنگوی اخراج آزمایشگاه.

جفری Lello شد یک پیشخدمت در یک جای دور افتاده Steakhouse در اورلاندو فلوریدا.

حتی با اخراج حفاظت و مزایای بیکاری آمریکایی مانند جفری Lello, 42, کاهش یافته است را از طریق شبکه های ایمنی. در اواخر ماه مارس خود را در ساعت جای دور افتاده Steakhouse جایی که او منتظر جداول در اورلاندو فلوریدا., بودند به صفر کاهش می یابد چرا که حق رای دادن خود را بسته اتاق ناهار خوری.

او به زودی سوخته خود را از طریق پس انداز و زمینه برای مزایای بیکاری. تا کنون او گفت که او دریافت کرده است فقط یک هفته از مزایای جمعا به مبلغ 875.

آقای Lello گفت که او مجبور به ترک خانه شهری او گذاشته مشاوره ازدواج و مشاوره زیرا او در پشت در به اشتراک گذاری از اجاره. برای چند هفته گذشته او زندگی در یک چادر در یک منطقه پوشیده شده از درخت در نزدیکی یک بانک مواد غذایی.

آقای Lello مجبور به ترک خانه شهری او گذاشته مشاوره ازدواج و مشاوره پس از سقوط در سهم خود را از اجاره. او شده است زندگی در یک چادر در نزدیکی یک بانک مواد غذایی.

الیزابت وات سخنگوی Bloomin’ مارک Inc. ، که صاحب جای دور افتاده Steakhouse نام تجاری گفت: آقای Lello گفته شد این شرکت را “حمایت از او و کمک به او با این حال ما می توانیم تا زمانی که ما می تواند به او به عقب بر گردیم به حالت عادی خود ساعت است.” او گفت که این شرکت ارائه شده بود “امداد پرداخت” و چند وعده های غذایی رایگان.

“مردم مرا در حال حاضر و آنها را ببینید که من بیکار و آنها را ببینید که من نمی باید از یک مکان به مکان زندگی می کنند و سپس آنها را به قضاوت در مورد کسی که من در حال حاضر” آقای Lello گفت که او می بیند خود را به عنوان یک مسئول کارگر سخت. “من می دانم که من هستم. اما هیچ کس می بیند که دیگر نیست.”

نوشتن به پل Kiernan در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>