همه را فراموش کرده و کارگران مهاجر و پس از آن…

سیاستمداران به ویژه رئیس وزرا در حال خم شدن به عقب آدرس کارگران مهاجر پس از فراموش کردن آنها در ساعات اولیه روز از مستند. بسیاری از پیام و کارگردانی شد در حد معمول ساکنان کشورهای مربوطه تا زمانی که کارگران مهاجر ساخته شده خود احساس با در نظر گرفتن به خیابان ها و بزرگراه ها. Chastened, ایالات, با عجله به ارام کردن نگرانی های خود را هر چند جدا شده اعمال نفس بیش از حد توسط پلیس محلی همچنان گزارش شده است. ما شاهد دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, خواهش کارگران به ترک پس از اسب پیچ بود Telangana وزیر آنها را به نام “توسعه عوامل” (به یاد شوت در نزد هشدار به مستند flouters) و کرالا وزیر Pinarayi Vijayan وعده داده شده سختگیرانه عمل در برابر کسانی که با ارسال پیام های جعلی تحریک کارگران مهاجر در روز یکشنبه.

در ضمن پنجاب وزیر Amarinder سینگ خواسته است تمام واحدهای صنعتی و کوره های آجر به آغاز عملیات با کارگران مهاجر در صورتی که مقررات کافی به جای آنها را با خیال راحت در محل. او دیگر نگران خواهد بود که ربیع برداشت خواهد شد که نیاز به خدمات مهاجران. در سراسر هند کارگران مهاجر در حال انجام شغل با دستمزد پایین تر که در آن هیچ پیمانکار می توانید استخدام های داخلی ساکنان. این کارگران همچنین آدرس فلج کننده کمبود کارگران در ایالات کرالا و پنجاب. پولی که به آنها ارسال به کشورهای مهم موتور از کسانی که اقتصاد بیش از حد.

مسافران که وارد کرده اند از کشورهای مختلف کارگران مهاجر ترک در نزدیکی Mithapur اتوبوس ایستاده در کشور گسترده مستند coronavirus همه گیر در پتنا در روز سه شنبه.عکس توسط-Pramod Sharma

در عین حال در این ساعت از نیاز همه آنها را فراموش کرده است و در حال حاضر رنجبر به جلوگیری از آنها را از فرار بعد از مرکز در پا و دستور اکید آب بندی از مرزها. بدیهی است هیچ کس می توانید تمام راه حل ها و برنامه ریزی برای هر احتمال اما شهروندان انتظار می رود دولت به عامل همه کسانی خواهد شد که تاثیر آن در تصمیمات و اقدامات احتمالی در محل. برای مثال در دهلی نو وجود دارد بیش از حد بسیاری از مردم بازدید از پناهگاه بی خانمان غذا در روز اول. اما نیز وجود دارد مثبت داستان است. مانند از هاپور MLA Vijay Pal که به Rs.500 مهاجر کار زن و شوهر از چتیسگر و حتی پرچم یک اتوبوس که آنها را نزدیک به مقصد خود را.

در حال حاضر که مرکز به زور و اجبار اظهار داشت که مهاجران بود نگاه کرد و بعد در درجا متحده باید در عمل با مزه برای اطمینان از نیازهای خود را از نظر غذا و سرپناه و بهداشت و دارو گرفته مراقبت از. Coronavirus باعث می شود هیچ فرقی بین مهاجران و بومیان و تمام طول می کشد این است که مردم نقض فیزیکی فاصله هنجارهای برای عفونت به گسترش است. متحده و مرکز باید خوب تمام وعده های داده شده به کارگران مهاجر و متقاعد کردن آنها از بیهودگی از ساخت سفر بازگشت به خانه که در آن بیشتر ostracisation می تواند در فروشگاه از همسایه ها از ترس آنها در حال بازگرداندن ویروس.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de