حتی تویوتا به پرداخت بیشتر به قرض گرفتن در ژاپن

توکیو رفت و آمد قطار در روز چهارشنبه. شرکت ها در سراسر جهان روبرو هستند نقدی فشار در طول coronavirus بیماری همه گیر.

عکس: کارل دادگاه/گتی ایماژ

توکیو—شرکت های ژاپنی مانند Toyota Motor Corp پرداخت بیشتر به قرض گرفتن با وجود ده ها میلیارد دلار در مرکزی-حمایت از بانک ها نشان می دهد برنامه های برای کمک به آنها را سوار کردن جدید کروناویروس ممکن است نیاز به دریافت حتی بزرگتر.

تویوتا امور مالی واحد تویوتا امور مالی شرکت بالا بردن حدود 500 میلیون دلار از طریق سه سال اوراق قرضه با کوپن از: 0.19% از 0.001% قبلی سه سال موضوع در ماه اکتبر.

تفاوت کوچک است اما نشان می دهد که نگرانی های مالی در حال گسترش حتی به رنگ آبی تراشه شرکت های بزرگ. کوتاه مدت بدهی های دولت ژاپن انجام شده منفی نرخ بهره برای سال بنابراین سرمایه گذاران مایل بودند—تا ماه گذشته—را به یک شرکت IOU برای بهره صفر.

این بانک مرکزی ژاپن, که دارای یک سیاست-جلسه هیئت مدیره روز دوشنبه به احتمال زیاد خواهد شد بحث در مورد گسترش بیشتر خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ و تجاری کاغذ به گفته افراد آشنا با بانک مرکزی را به فکر کردن. امکانات عبارتند از: بالا بردن میزان کل دارایی و بلند کردن از حد در هر صادر کننده است که در حال حاضر در مجموعه 100 میلیارد ین ($929 میلیون) گفتند.

شرکت ها در سراسر جهان روبرو هستند نقدی فشار در طول coronavirus بیماری همه گیر. کسب و کارهای کوچک که به طور کلی سخت ترین ضربه عمدتا تبدیل به مستقیم کمک های دولتی—از جمله یارانه نقدی از حدود $20,000 برنامه ریزی شده در ژاپن—در حالی که بانک های مرکزی به دنبال برای کمک به شرکت های بزرگتر نگه داشتن هزینه های سرمایه گذاری پایین.

فدرال رزرو متعهد در 9 آوریل به خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ به تازگی کاهش داد و به آشغال وضعیت و بانک مرکزی اروپا گفت: آن را قبول برخی از آشغال-دارای اوراق قرضه به عنوان وثیقه برای وام خود را.

در ماه مارس بانک مرکزی ژاپن مطرح شده و هدف آن منابع از اوراق قرضه شرکت های بزرگ به ¥4.2 تریلیون دلار ($39 میلیارد دلار) از ¥3.2 تریلیون و تجاری کاغذ به ¥3.2 تریلیون دلار از ¥2.2 تریلیون دلار با خرید اضافی برای ادامه تا سپتامبر است.

هنوز متوسط صدور رای سه ماه تجاری کاغذ رز به 0.65% در طول هفته آغاز مارس 13 در مقایسه با صفر در ماه مارس با توجه به ژاپن سپرده گذاری اوراق بهادار Center Inc.

شرق ژاپن راه آهن شرکت ، یک نسل از دولت سابق راه آهن اجرا می شود که خطوط قطار در توکیو در این ماه مجبور به پرداخت تا به 0.155% سود در شش ماه تجاری-کاغذ موضوع نزدیک به 800 میلیون دلار. در ماه مارس آن را صادر کاغذ 0% بهره.

شرق ژاپن راه آهن مطرح سقف آن به صورت تجاری-کاغذ صدور به ¥500 میلیارد دلار از ¥150 میلیارد دلار پس از همه گیر کاهش می یابد ridership سخنگوی گفت. آن راه آهن درآمد کاهش حدود 40% در ماه مارس در مقایسه با یک سال قبل و یک وضعیت اضطراری اعلام کرد در این ماه افسرده درآمد بیشتر است.

کمک بیشتر از سوی بانک مرکزی ژاپن ممکن است ایجاد شرکت های بزرگ جمع آوری کمک های مردمی هر گونه آسان تر گفت: BNP Paribas تحلیلگر اعتباری مانا Nakazora.

“آن را دشوار است به کاهش هزینه صدور مگر اینکه وجود تعداد کافی از سرمایه گذاران در بازار است. این متفاوت است از کنترل دولت اوراق قرضه,” خانم Nakazora گفت: اشاره به بانک مرکزی بیشتر موفق سیاست سنجاق کردن عملکرد 10 ساله اوراق قرضه دولتی در حدود صفر است. “بانک مرکزی ژاپن نمی تواند مراقبت از آن را به طور کامل زمانی که سرمایه گذاران به راحتی می تواند تبدیل به ریسک کردن حالت.”

قطعات خودرو ساز Topre Corp. داد تا صدور هفت سال اوراق قرضه به دلیل رای شد و به احتمال زیاد حداقل 0.1 درصد بالاتر از آنچه در آن برنامه ریزی شده یک سخنگوی گفت. این شرکت ترجیح وام های بانکی در حالی که بازار بی ثبات است, او گفت:.

بانک مرکزی ژاپن ایجاد شده در مارس تسهیلات وام که تحت آن بانک های تجاری می توانید به قرض گرفتن پول برای تا یک سال در بهره صفر ارائه آنها قرض دادن پول به شرکت های آسیب دیده توسط ویروس. بانک ها وام گرفته اند تقریبا ¥4 تریلیون دلار از بانک مرکزی در برنامه است.

ژاپن سه تا از بزرگترین بانک ها در تنظیم بودجه ویژه حمایت بانک مرکزی ژاپن برنامه. Mizuho Financial Group, Inc. گفت: آن را دریافت تقاضا از خرده فروشان و شرکت های مسافرتی و تولید کنندگان ضربه توسط زنجیره تامین مشکلات. در حدود دو هفته آن ¥300 میلیارد صندوق استفاده شد ،

Coronavirus و اقتصاد

  • آخرین Coronavirus و کسب و کار
  • خانه تصویب $484 میلیارد لایحه برای کمک به کسب و کارهای کوچک و بیمارستان
  • J. C. Penney پیشرفته مذاکرات برای ورشکستگی مالی
  • میلیون ها نفر از کارگران ایالات متحده زمینه را برای مزایای بیکاری در هفته گذشته

نوشتن به مگومی Fujikawa در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de