کارگران ترک یک کارخانه فولکس واگن در ولفسبورگ آلمان در مارس 19. بسیاری از تولید کنندگان اروپایی را بسته امکانات.

عکس: fabian bimmer/ایسنا

آمریکا و اروپا در حال تقلا برای محافظت کارگران از عواقب این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما در حالی که آمریکا در تلاش است برای نرم کردن ضربه برای میلیون ها نفر که در حال حاضر از دست شغل اروپا است در نظر گرفتن یک رویکرد متفاوت: توقف مردم از اخراج شدن در وهله اول.

در روزهای گذشته دولت ها در سراسر این قاره مستقر کرده اند برنامه های جدید و یا توسعه یافته موجود آنهایی که به یارانه دستمزد idled کارگران و کارفرمایان اجازه می دهد به نگه داشتن آنها را در شغل خود حتی اگر هیچ چیز وجود دارد آنها را به انجام.

در حالی که مدل های متفاوت با کشور های واجد شرایط کارگران به طور کلی دیدن تمام یا بخشی از دستمزد خود را پرداخت شده توسط دولت در حالی که آنها یا توقف کار یا کار کاهش می یابد, تغییر, تمام, در حالی که باقی مانده در شرکت خود را حقوق و دستمزد.

چنین برنامه هایی با توجه به اقتصاددانان نه تنها می تواند ارائه امداد رسانی سریع به کسب و کار و کارگران در یک رکود ناگهانی اما همچنین اجازه می دهد شرکت های به آمار زمین در حال اجرا هنگامی که فعالیت میدارد تا دوباره بدون نیاز به استخدام و آموزش کارکنان جدید.

“تعدادی از ویژگی های ساختاری از اروپای غربی بازار کار…است که ممکن است مفید در کاهش اثرات در مقایسه با به عنوان مثال ایالات متحده گفت:” مالکوم بر یک اقتصاددان در جی پی مورگان. “استخدام روابط معمولا با ثبات تر از در ایالات متحده آمریکا”

در سطح اقتصاد کلان حفظ درآمد furloughed کارگران—حداقل بیش از یک دوره محدود از زمان را پشتیبانی می کند و تقاضا و در نتیجه تولید ناخالص داخلی کمک به اقتصاد جهش سریع تر است.

این اولین بار نیست اروپا را آزمایش کرده است این دستور غذا.

به اقتصاد جهانی را تصرف کردند تا در پی لیمن برادرز سقوط در سال 2008 استقرار سریع از دستمزد-یارانه برنامه های ذخیره شده 580,000 شغل در آلمان و 130,000 مشاغل در ایتالیا بر اساس گزارش سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. یک مطالعه توسط پاریس-بر اساس پژوهش های بدن یافت می شود که با استفاده از این برنامه در سراسر آن 36 اعضای تقریبا وجود ندارد در سال 2007 تحت پوشش 4.5 میلیون کارگر در سال 2009.

“کوتاه از زمان کار طرح تا به حال تاثیر قابل توجهی در حفظ شغل در طول بحران مالی جهانی” سازمان همکاری اقتصادی و توسعه به این نتیجه رسیدند.

برخی از سیاست گذاران می گویند که ایالات متحده باید به دنبال رویکرد اروپا. نیل Kashkari رئیس بانک فدرال رزرو مینیاپولیس, حمایت, دادن بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک است که نگه داشتن کارکنان است.

“این امر می تواند بسیار بهتر و بسیار بهتر برای مالیات دهندگان و برای کشور — به نگه داشتن کسب و کارهای کوچک عامل و به نگه داشتن آنها را با کارکنان خود را دست نخورده او گفت:” در یکشنبه مصاحبه در برنامه خبری تلویزیونی “60 دقیقه.”

در 12 ماه پس از لیمن برادرز سقوط نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش 3.6 درصد به 9.6 درصد. در حوزه یورو این رقم بیشتر از متوسط 2.4 درصد به 9.9%.

بیش از دراز مدت با این حال ایالات متحده بازار کار ثابت کرد قوی تر از کسانی که از همتایان اروپایی خود. افزایش بیکاری منطقه یورو به اوج خود رسید و در ماه ژوئن 2013 در حالی که نرخ بیکاری در ایالات متحده در صدر در پایان 2009.

وجود دارد دیگر هشدارهای. برنامه های بزرگ تخلیه در امور مالی عمومی و نه هر کشور می توانیم آنها را به خصوص اگر رکود طولانی مدت است. در یک وضعیت بی سابقه ای مانند امروز آن است که غیر ممکن است برای برآورد چقدر تند یا پایدار اقتصادی انقباض خواهد بود صنعتی ترین کشورها است.

آلمان در این ماه ساخته شده آن را آسان تر برای شرکت ها برای دسترسی به برنامه. آن را در حال حاضر در دسترس به عنوان به زودی به عنوان حداقل 10 درصد از شرکت کارگران در حال قرار دادن در کوتاه شیفت کردن از یک سوم است. دولت می گوید آن را دریافت 77,000 برنامه های کاربردی برای کوتاه مدت کار در هفته گذشته در مقایسه با میانگین هفتگی از 600 سال گذشته است.

حدود 1.5 میلیون آلمانی کارگران بهره مند از یارانه ها در برنامه پیک در سال 2009 در مجموع هزینه به دولت آلمان حدود €4.6 میلیارد دلار ($4.9 میلیارد دلار) است که با توجه به Commerzbank. در این زمان وسعت خاموش کردن به معنی این طرح ممکن است شنود گذاشته شده توسط 4.5 میلیون نفر از کارگران, شاید برای چند ماه با توجه به Joerg Krämer ارشد بانک اقتصاد.

آلمان فدرال و وزارت کار تخمین می زند که حدود 2.35 میلیون کارگر خواهد دسترسی طرح به صورت یک کل هزینه از €10 میلیارد دلار است. است که مدیریت یک سازمان دولتی است که نشسته است در حدود €26 میلیارد دلار در ذخایر. کشورهایی که در حال اجرا در بالا کسری بودجه و یا در حال ورود به بحران با سطح بالاتری از بیکاری ممکن است در تلاش برای صندوق ساز و کارهای مشابه.

به عنوان بخشی اضطراری بسته از اقدامات دولت فرانسه گفت: این امر پرداخت 84 درصد از هر furloughed کارمند خالص حقوق و دستمزد تا €5,330 یک ماه به جای €1,219 تحت قبلی برنامه. این برآورد هزینه در €8.5 میلیارد دلار برای دو ماه.

در هلند هر شرکت انتظار یک درآمد افت حداقل 20% ممکن است برای درخواست کمک هزینه پس از آن می پرداخت تا 90 درصد از کارکنان دستمزد برای سه ماه. دولت را در پیشبرد تا 80 ٪ از مبلغ درخواست شده.

در اسپانیا کارگران می تواند کسب 70 ٪ از حقوق و دستمزد پایه به عنوان یک بیکاری یارانه در پوش €1,400 یک ماه. یک بار به طور موقت اخراج دوره است شرکت باید rehire همه کارگران و نگه داشتن آنها را برای حداقل شش ماه. سیستم های مشابه—با ملی تغییرات وجود داشته باشد در سراسر اسکاندیناوی ترکیب پشتیبانی برای کسب و کار و کارگران است.

در انگلستان دولت را پوشش 80 درصد کارگران—در پوش £2,500 ($2,871) یک ماه—به مدت سه ماه شروع و در پایان ماه آوریل ارائه شده شرکت های دراز نمی آنها را.

وجود دارد آزمایشی نشانه سیاست کاهش چه در غیر این صورت ممکن بود سریع زیان کار است. از نزدیک تماشا نظرسنجی از انگلستان خرید مدیران منتشر شده توسط شنبه IHS Markit نشان می دهد کاهش اشتغال در ماه مارس در حدود 1 ٪ در مقایسه با سال قبل از آن با توجه به ساموئل مقبره رئیس u. k. اقتصاددان در پانتئون اقتصاد کلان.

در ایالات متحده در مقابل بیکاری ادعا می کند تحت فشار بوده اند بالاتر است. در هفته منتهی به مارس 7, 211,000 ادعاهای جدید ثبت شد. در هفته گذشته این رقم افزایش یافت به 281,000. گلدمن ساکس اقتصاد برآورد پژوهش جدید ادعا می کند می تواند ضربه به عنوان بسیاری از 2.25 میلیون هنگامی که وزارت کار منتشر شده از چهره های پنج شنبه.

در حالی که هر کشور دارای یک رویکرد متفاوت به کار برنامه به طور کلی نمی رسیدن کارگران موقت و یا کمک به خود اشتغالی. در سراسر اروپا سهم کارگران موقت متفاوت است به طور گسترده ای برای رسیدن به اوج از 27 درصد در اسپانیا و 21 درصد در هلند. خود اشتغالی در حدود 15 درصد از نیروی کار با اوج از 23 درصد در ایتالیا و 33% در یونان.

حتی برای کارکنان تمام وقت, کوتاه زمان دستمزد یارانه نمی همیشه ترک گیرندگان قابل ملاحظه ای بهتر از اگر آنها به از دست دادن شغل خود.

مارسلا Binz یک معلم زبان در برلین شده است بهره برداری از یارانه از اواسط ماه مارس. او می گوید: او پرداخت حدود 1 ، 000 €در ماه دو/سوم از دستمزد عادی—در مقایسه با 67 درصد به مدت 12 ماه تحت آلمان جهانی بیمه بیکاری طرح است.

که مفید است اما کافی نیست او می گوید: با توجه به این که او هزینه های ثابت مانند مسکن آمده تا 600 €در ماه است. او می گوید: او پول قرض گرفته شده از اعضای خانواده برای کمک به او در دیدار با هزینه های.

“ما همه از ترس” او گفت:.

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. از آن پس این ویروس در سراسر جهان پخش شده است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

نوشتن به تام فیرلس در tom.fairless@wsj.com و پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو