پارلمان اروپا تصویب Brexit مقابله

انگلیسی MEP جان Milan, مرکز, جشن با شامپاین با دیگر انگلیسی پارلمان اروپا پس از رای دادن در انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا. عکس: ویرجینیا مایو/آسوشیتد پرس

بروکسل—قانونگذاران در پارلمان اروپا روز چهارشنبه پشتیبانی توافق برای انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا هموار کردن راه برای این کشور خروج از بلوک در روز جمعه انجام و نتیجه آن در ژوئن 2016 همه پرسی عضویت در اتحادیه اروپا.

Brexit تشریفات کامل خواهد شد هنگامی که اروپا شورای بدن به نمایندگی از 27 باقی مانده کشورهای عضو اتحادیه اروپا به اطلاع انگلستان آن را تصویب کرده است, توافق می رود در بعد از ظهر پنجشنبه در بروکسل. رهبران اتحادیه اروپا موافقت خود را با مقابله با نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون در ماه اکتبر گذشته.

قانونگذاران اتحادیه اروپا تایید توافق توسط 621 رای به 49 با اصلی ترین احزاب رای گیری به نفع. سیزده نمایندگان مجلس ممتنع. پس از رای صدها تن از قانونگذاران اتحادیه اروپا ایستاده بود و دست در دست در اتاق آواز “Auld لنگ تا کنون” یک اسکاتلندی لحن عامیانه که جشن گذشته دوستی.

رای یکی از دي از بریتانیا 73 قانونگذاران اتحادیه اروپا را که گام پایین زمانی که بریتانیا 47-سال عضویت در اتحادیه اروپا به پایان می رسد یکشنبه نیمه شب.

بسیاری از قانونگذاران اتحادیه اروپا ابراز تاسف کرد که انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا با برخی مانند سابق نخست وزیر بلژیک وی استدلال پیش بینی انگلستان خواهد دوباره یک روز. چند pro-انگلیسی اروپایی قانونگذاران در اشک به عنوان آنها صحبت کرد.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen تشکر شده بسیاری از مقامات و قانونگذاران که تا به حال مشغول به کار در اتحادیه اروپا در بریتانیا نزدیک به نیم قرن از عضویت.

“ما شما را از دست ندهید, اما ما همیشه نگه دارید تا دوستی ما با شما” او گفت:. “ما می خواهیم برای ایجاد یک همکاری نزدیک.”

وجود دارد بدون اشک از Nigel Farage که دفاع و پشتیبانی بریتانیا خروج از بلوک. او به پایان رسید او دو دهه سابقه در اتحادیه اروپا مجلس شورای اسلامی با سخنرانی خداحافظی خود را قطع زمانی که او شروع به تکان دادن یک مینیاتور انگلیسی, پرچم contravening قوانین در نمایش پرچم ملی در اتاق بحث. همکار Brexit حزب قانونگذاران تشویق “هیپ هیپ هورا” قبل از راهپیمایی با هم.

Brexit رهبر حزب Nigel Farage راست تکان داد یک پرچم انگلیس در پارلمان اروپا در بروکسل روز شنبه. عکس: ایو هرمان/ایسنا

“چه اتفاق می افتد در 11 بعد از ظهر این جمعه 31 ژانویه 2020 علائم نقطه بدون بازگشت” آقای نتانیاهو گفت: در سخنرانی خود. “هنگامی که ما در سمت چپ ما هرگز به آینده و بقیه — رک و پوست کنده است—جزئیات است.”

در حالی که پارلمان اروپا بود که همیشه انتظار می رود به بازگشت به توافق منجر اتحادیه اروپا و نمایندگان مجلس گفته اند که آنها را از نزدیک نظارت بریتانیا در اجرای این قرارداد به طور خاص انگلستان درمان از سه میلیون نفر از شهروندان اتحادیه اروپا که زندگی در بریتانیا.

آقای جانسون دولت نیاز به نگه داشتن پارلمان اروپا در کنار او. حمایت خود را تقریبا قطعا مورد نیاز برای بریتانیا برای قرار دادن تا یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا تا پایان سال مهلت انگلیسی برتر گفت نمی تواند تمدید شود.

مقامات انگلیسی می گویند که آنها مشتاق به دریافت آن مذاکرات آغاز شده به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. کشورهای عضو اتحادیه اروپا هنوز موافقت خود را خطوط قرمز برای آن مذاکرات که در آن بلوک را تقاضا انگلیسی پایبندی به بسیاری از قوانین اتحادیه اروپا و استاندارد در بازگشت به انگلستان دریافت تعرفه صفر صفر سهمیه دسترسی به بازارهای اتحادیه اروپا و بالعکس.

نوشتن به لورنس نورمن در laurence.norman@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو