اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه جوزپ Borrell راه رفتن به یک جلسه در بروکسل در روز دوشنبه.

عکس: اولیویه hoslet/شاتر

لندن—اروپایی ها شد خیلی gloomier خود را در مورد چشم انداز اقتصادی در اوایل ماه مارس به عنوان دولت در سراسر این قاره اعلام کرد به طور فزاینده دقیق محدودیت در حرکت و تعامل اجتماعی رنج می برند بزرگترین دست دادن اعتماد به نفس در یک ماه رکورد.

کمیسیون اروپا—اتحادیه اروپا اجرایی arm—گفت: آن اندازه گیری ضریب اطمینان مصرف کننده در 19 کشور منطقه یورو کاهش یافت و به منفی 11.6 از منفی 6.6 در فوریه, بزرگترین, یک ماه پس از سقوط این مجموعه آغاز شد و در سال 1985.

اروپایی ها بودند gloomier در 12 ماه است که به دنبال سقوط لیمن برادرز در سپتامبر 2008 صورتی که نشانه های تشدید یک نصب بحران مالی است. اما در هیچ نقطه ای آنها تغییر به شدت و به طور ناگهانی از اميد به دل تنگی در این دوره از چند هفته به عنوان آنها در اوایل ماه مارس. افت که ماه طول می کشد اندازه گیری زیر به طور متوسط دراز مدت آن از منفی 11, سیگنالینگ نوسان به نسبت بدبینی از خوش بینی.

این شاخص به صورت گسترده تر اتحادیه اروپا کاهش یافت و به طور متوسط دراز مدت آن از -10.4.

آمریکا نتواند برای رسیدن به یک توافق در یک $1.3 تریلیون بسته نجات و نخست وزیر ژاپن می گوید: توکیو 2020 بازی می تواند به تعویق افتاد. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر.

کمیسیون بررسی حذف انگلیس که در سمت چپ اتحادیه اروپا در ماه ژانویه است. اما یک بررسی از خانواده توسط ایپسوس موری یافت, انگلیسی, خانواده ها نیز رشد gloomier در چشم انداز مالی خود در اوایل ماه مارس. آن را یافت که کارگران کمتر شده و مطمئن شوید که برای نگه داشتن شغل خود را بیش از هر زمان از اوایل سال 2012 با آن به کار گرفته شده توسط تولید کنندگان در صنعت سرگرمی بیشتر ترس از تبدیل شدن به بیکار.

که دلسردی را به نگه داشتن اقتصاد شناور حتی بیشتر به چالش کشیدن از بدبینی مصرف کنندگان تمایل به کاهش در هزینه. با مصرف کنندگان در حال حاضر محدود به خرید خود را با توجه به مستندات برش به جایی که آنها هنوز هم باید یک انتخاب را بدتر می رود رکود.

بن ساندرز یک 32 ساله cybersecurity, کارمند, خریداری سه بطری شراب به صورت 60 درصد در یک میخانه در شمال لندن بیش از آخر هفته, بعد از همه, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و سالن های تئاتر در انگلستان بسته است. آقای ساندرز گفت که او انتظار دارد برای خرید آبجو با خدا ممنوع از میخانه رفتن به جلو اما انتظار ندارد برای نوشیدن به عنوان های زیادی را در خانه به عنوان او معمولا می زمانی که با دوستان.

“من ممکن است چند نوشیدنی در روز شنبه و یک شنبه اما احتمالا نه کاملا تا آنجا که قبل از” او گفت:.

دولت های اروپایی باید به طور پیوسته و محکم محدودیت در حرکت و تجمع مردم در طول هفته های اخیر داشتن در ابتدا تصمیم گرفت در برابر پس به عنوان مثال تعیین شده توسط چین و برخی دیگر از کشورهای آسیایی در ماه ژانویه و فوریه.

ایتالیا ratcheted خود در سراسر کشور قرنطینه یکشنبه, خاموش کردن تقریبا تمام تولید صنعتی و دفاتر آن را به عنوان تلاش برای مهار جهان مرگبارترین شیوع کروناویروس.

دولت آلمان هفته گذشته دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به کمک به محدود کردن سرایت و شرکت های بزرگ صنعتی مانند خودرو سازان فولکس واگن AG و BMW AG بسته کارخانه های خود را. روز یکشنبه در برلین اعلام کرد محکم از اقدامات از جمله ممنوعیت از تجمعات بیش از دو نفر است.

این محدودیت به احتمال زیاد فشار اقتصاد منطقه یورو به رکود اقتصادی و اقتصاددانان انتظار برای دیدن بزرگترین افت در خروجی در سه ماه منتهی به ماه ژوئن است.

“این مستند از بخش های بزرگی از اروپا بیش از دو هفته گذشته به شدت بدتر شدن چشم انداز اقتصادی و رکود اقتصادی در حال حاضر به نظر می رسد اجتناب ناپذیر—سوال این است که چقدر عمیق و بلند مدت آن خواهد بود, گفت:” راینهارد Cluse یک اقتصاددان در UBS.

UBS گفت: این شرکت انتظار دارد که اقتصاد منطقه یورو به کوچک شدن با 4.5% در این سال انقباض در اندازه شبیه به که در سال 2009 زمانی که بحران مالی منجر به اخراج های دسته جمعی. این انتظار ایتالیا به سخت ترین ضربه با آن تولید ناخالص داخلی—اندازه گیری گسترده خروجی کالا و خدمات—کاهش 5 درصد. اما این انتظار اقتصاد آلمان به قرارداد 4.7% فرانسه, اقتصاد کوچک 4.3% و اقتصاد اسپانیا به عقب نشینی توسط 4 درصد.

مارس انتظار می رود که به مناسبت ماه اول تیز کاهش در فعالیت با برخی از کسب و کار در حال حاضر اعلام اخراج و کاهش ساعت برای کارگران است. در گزارش روز شنبه آلمان Ifo فکر می کنم تانک تخمین زده است که 1.8 میلیون شغل می تواند از دست رفته در این کشور طی ماه های آینده بیشتر از شش میلیون دیدن ساعت خود را از کار کوتاه است.

کمیسیون بررسی مصرف کننده از اعتماد به نفس تا حد زیادی تکمیل شده قبل از محدودیت های هفته گذشته اعلام کرد می تواند معامله بیشتر به تمایلات با بسیاری از کشورهای بزرگتر گزارش مارس 16.

اما این نظرسنجی همچنین از دست رفته پاسخ به اقدامات طراحی شده برای متقاعد کردن کسب و کار برای به دست کارگران در ماه های آینده حتی اگر آنها درآمد جست و خیز کردن. تا حدودی با الهام از دولت آلمان برنامه ای است که کمک به محدود کردن افزایش بیکاری پس از بحران مالی آن اقدامات عبارتند از: دولت موافقت خود را برای پوشش یک تکه بزرگ از دستمزد کارگران است که کسب و کار در دشواری خواهد بود در غیر این صورت مجبور به آتش.

دانمارک دولت لگد کردن یک هفته از اقدام, مارس 15 توسط متعهد به پرداخت 75 درصد از دستمزد کارگران در شرکت هایی که سخت شده بود ضربه توسط ویروس خواهد بود و در غیر این صورت باید به آتش 30 درصد از نیروی کار خود را و یا بیش از 50 نفر از کارگران. دیگران به دنبال آن با مشابه حرکت می کند و از جمله انگلستان در روز جمعه.

دولتها در سراسر این قاره اعلام کرده اند اجاره و رهن تعلیق برای خانواده ها با مشکلات مالی به عنوان یک نتیجه از محدودیت های اعمال شده در حالی که بانک های مرکزی باید دستور به بانک ها برای رفتن آسان در خانواده ها است که باید مشکلات پرداخت وام مسکن خود را و دیگر بدهی.

این طرح به احتمال زیاد محدود به جای توقف افزایش بیکاری است. سرمایه اقتصاد تخمین زده است که ارزش یورو در برابر دلار نرخ بیکاری خواهد پرش به بیش از 9 درصد در ماه ژوئن از 7.4 درصد در ماه ژانویه است.

“کسب و کار خانگی و احساسات خواهد بود فوق العاده ضعیف تا زمانی که نور در انتهای تونل به عنوان دور به عنوان اپیدمی نگران است” گفت: ملانی Debono یک اقتصاددان در پایتخت.

آلمان Ifo دوشنبه با عجله از نتایج آن نظرسنجی در ماه مارس از تمایلات کسب و کار است که نشان داد که تولید کنندگان با تجربه بزرگترین دست دادن اعتماد به نفس در 70 سال است.

نوشتن به پل Hannon در paul.hannon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im