اروپا به آرامی پدیدار از مستند

کتابفروشی ها و تقریبا هیچ چیز دیگری در حال باز دوباره همراه متروک کانال ونیز. رستوران ها و هتل باقی می ماند بسته ها و کافه ها یک بار بسته بندی شده با گردشگران نشستن خالی است.

اما برای دو روز در هفته مشتریان می توانید فهرست کتاب تا زمانی که آنها با پوشیدن یک ماسک ضد عفونی کردن دست های خود را قبل از خرید و اقامت بیش از 6 فوت از هم جدا. مطابق این شهر مارکوپولو کتابفروشی خواسته است تا مشتریان را وارد کنید در یک زمان در صبح و یا برنامه نیم ساعت وقت برای بعد از ظهر.

“آن را بی فایده به فکر کردن در مورد فروش گفت:” آن شرکت صاحب کلودیو Moretti. “دلیل ما در حال افتتاح است که به کتابفروشی زندگی دوباره را به مشتریان خود یک بیت از آزادی است.”

کلودیو مورتی در ونیز, کتابفروشی, مارکوپولو, در روز جمعه.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

برای یک نگاه چقدر سخت است به فشار “بازی” در غرب اقتصاد هنوز مبارزه با کروناویروس جدید به نوبه خود به اروپا و ایتالیا که زحمت آزادی آن مغازه ها و کسب و کارهای کوچک در مراحل کاهش, یک continentwide مستند است که نگه داشته نزدیک به نیم میلیارد نفر در خانه است.

ملت با ملت و در برخی موارد نمای توسط نمای, مقامات بهداشتی در اتحادیه اروپا انتخاب هنگامی که و که در آن زندگی تجاری می تواند در تنفس دوباره در gasps. هر دسته از خرده فروشی مجاز به ارائه عملکرد زمان واقعی آزمایش برای آنچه در هفته های آینده می تواند به عنوان بخش هایی از ایالات متحده تلاش به دنبال دارد.

اکثر مناطق ایتالیایی باید اجازه دهید لباس کودکان رسانه ها باز و جمهوری چک است greenlit فروشگاه های سخت افزاری. در مرکز وین, چهره نقاب اتریشی در حال حاضر خط در اطراف شهر بلوک به بازدید از مغازه های دوخت و chocolatiers. این هفته آلمان و لهستان هر دو گفتند که شل قوانین است که باید خفه خرده فروشی.

دهانه در حال تکه تکه و موقت آوردن هیچ سویفت و یا کمک های قابل توجهی به خرد کردن رکود پیش بینی می شود در اروپا بدترین رکود بزرگ.

فروشگاه سخت افزار در ونیز جمعه که در آن مشتریان و کارگران از هم جدا شدند توسط پلاستیکی مانع است.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال

فروشگاه دوباره باز تنها برای پیدا کردن کارکنان و گاهی کالاهای گیر در طرف دیگر مرزهای مهر و موم شده. برخی از مشتریان از دست رفته که مهاجرت آنلاین. مدیران تلاش برای برنامه ریزی های آینده می دانیم که اگر و زمانی که coronavirus موارد تجاوز خاص, تعداد, مقامات بهداشت عمومی خواهد reimpose مستندات.

“این خواهد بود که واقعا سخت به عقب بر گردیم به کسب و کار. بازگشایی بسیار دشوار خواهد بود در سراسر اروپا گفت:” نیکولا Nobile یک اقتصاددان در شرکت تحقیقاتی آکسفورد اقتصاد است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه درس در صورت وجود باید کشورهای دیگر از اینسو انسو جمع کردن اروپا پس از coronavirus مدل ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اروپا هیچ طرح یا فارغ آژانس هماهنگی ظریف انجام آن کشورها در تلاش هستند هر یک در خود جدول زمانی: برای احیای جمعی خود را continentwide اقتصاد در مراحل, در حالی که هنوز حاوی مرگبار بیماری همه گیر.

تصمیم گیری در مورد آنچه مغازه ها را باز کنید و هنگامی که تفویض به مقامات ملی و در سخت ضربه مکان هایی مانند ایتالیا و همچنین منطقه ای مدیران.

ایتالیا نخست وزیر جوزپه کونته اجازه داده است برخی از مغازه های کوچکتر مانند لوازم التحریر فروشگاه برای باز کردن هر چند هفت از ایتالیا به مناطق 20 نگه داشته و آنها را بسته است. کشورهای دیگر با کمتر از موارد مانند دانمارک و اتریش در حال کاهش سریعتر برای اولین بار به خطر امواج جدید از عفونت در حالی که همسایگان خود را مشاهده نتایج.

پکن در حال ظهور است که از حدود دو ماه coronavirus مستند مردم را وادار به انطباق با یک راه جدید برای زندگی است. وال استریت ژورنال را جولی ورناو به ما نشان می دهد چگونه او را در تغییر زندگی روزمره برای محافظت از خود از ویروس. عکس کامپوزیت: کریستال تای

اروپا مؤثری تلاش های تست چگونه آمریکا را به عنوان کرایه متحده مانند نیویورک و کالیفرنیا تلاش به دنبال دارد. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تشویق متحده به بازگشایی در مراحل پس از موارد شروع به سقوط. رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو و فرمانداران شش نزدیکی متحده تشکیل یک نیروی کار نگاه کنید چگونه آنها را بازگشایی اقتصاد خود را.

تجربه اروپا نشان می دهد reopenings در خواهد آمد متناسب و شروع می شود در یک عجیب و غریب postlockdown واقعیت که در آن مناطق تجاری در بهترین نیمه باز بسته به تور گروه و جمعیت و کروشه با درجه حرارت کنترل چک.

“این سخت روانی تغییر” گفت: وستون استیسی مدیر اجرایی اتاق بازرگانی آمریکا در جمهوری چک. “با دولت آمریکا مقامات صحبت کردهایم به آن را بسیار سخت برای به دست آوردن آنها را در اطراف این تفکر از ‘OK اگر ما این کار را در سه هفته همه چیز به حالت عادی بازگشت.’ چیزهایی که نمی خواهید به حالت عادی بازگشت.”

مستند محدودیت کمک به کاهش coronavirus موارد و بسیاری از ایتالیایی ویژه-مراقبت های ويژه در حال حاضر رایگان تخت. اما تلفات در مغازه ها و رستوران ها و سرگرمی های کسب و کار شده و فوق العاده است.

حداقل یک ششم از همه ایتالیایی رستوران و کافه—برخی از 50000 بیشتر کسب و کارهای کوچک—نابود خواهد شد و این کشور در نوار و رستوران لابی Fipe پروژه ها. سینما را دیده اند تقریبا بدون درآمد در هفته و پیش بینی گران جمعیت محدودیت های زمانی که آنها بازگشایی: آلمان top 10 فیلم پرفروش همراه گزارش فقط $1,485 در مجموع فروش بلیط بیش از آخر هفته عید پاک.

زندگی روزانه در ونیز است که به آرامی دوباره در حال ظهور.

عکس: فرانسیسکا Volpi برای وال استریت ژورنال.

برای چند مغازه ها پاک برای باز کردن کسب و کار سریع است. در جمهوری چک, سخت افزار, فروشگاه ها و مغازه دوچرخه—تقریبا تنها غیرضروری فروشگاه در حال حاضر اجازه دیدم فروش تا 61 درصد بیش از آخر هفته عید پاک در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به جهانی پرداخت Inc., یک شرکت خدمات مالی. پراگ Krab, چرخه, دوچرخه, فروشگاه بود هولناک با مشتریان است.

درک Coronavirus

  • آنچه ما می دانیم در مورد ویروس
  • چگونه برای آماده سازی
  • Covid-19 آزمایش و درمان
  • مرور زندگی خود را
  • یک راهنمای به دولت مستندات
  • زنده به روز رسانی: Coronavirus و کسب و کار
  • حقایق در مورد کوروناویروس (en Español)

“این در واقع بسیار دیوانه” گفت: Jaroslav Hellebrand کارمند. “آب و هوا است که بهتر از آن را آفتابی و دوچرخه سواری یکی از ورزش چند آنها مجاز به انجام است. شما نمی توانید انجام دهید بسیار دیگری.”

برای دیگران این روند آهسته و دردناک با صاحبان فروشگاه بحث که آیا به هدر دادن پس انداز خود را به پرداخت اجاره خالی فروشگاه و یا برای کاهش ضرر و زیان خود را و حرکت به ورشکستگی است.

“ما واقعا می خواهید به نگه داشتن محل در حال اجرا گفت:” دیوید Hajek شرکت مالک مجلل پراگ اغذیه فروشی و مشروب فروشی Roesel. “این واقعا سخت است برای انجام محاسبات ریاضی است.”

کشور است به عنوان مثال در اروپا باز-در-مراحل روش. روز دوشنبه دولت چک اجازه خواهد داد که بازارهای کشاورزان و فروشندگان خودرو به بازگشایی شده است. مراسم عروسی مجاز خواهد بود تا زمانی که بیش از 10 نفر شرکت کنند. ورزشگاه می تواند باز در مارس 11, اما نه خود را تغییر اتاق. مراکز و هتل ها و محیط داخلی رستوران نمی بازگشایی تا 8 ژوئن در اولین.

این کشور در حال حاضر فقط 5,202 فعال موارد یکی از این قاره کمترین نرخ از جمله 116 عفونت های جدید روز جمعه گزارش داد. اگر در هر نقطه ای که روزانه تعداد موارد جدید بیش از 400 به عنوان بسیاری از کارشناسان بهداشت و درمان انتظار می رود آن را به دولت خواهد reimpose مستند اقدامات است.

“قطار بسیار سریع است و اگر شما آن را گرفتن به زودی آن را می شود تقریبا غیر ممکن است برای گرفتن” گفت: چک, وزیر بهداشت آدم Vojtěch. “ما در حال رفتن به شروع به عادی سازی زندگی در جمهوری چک. همه این اقدامات تا به حال تاثیر بسیار زیادی در زندگی مردم است و ما باید شروع به اقتصاد است.

نوشتن به جیووانی Legorano در [email protected] و درو Hinshaw در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>