اروپا افزایش می یابد و از آن sickbed

اگر شما شمارش چه ails اتحادیه اروپا – coronavirus مستندات بلندی رکود سودای تقرير Brexit – این شگفت انگیز است که اتحادیه اروپا هنوز هم به عنوان یک “صفحه اصلی” 27 ملل با ارزش های مشترک. در عین حال این هفته اتحادیه رهبران در حال انتظار برای تایید عضویت در مذاکرات دو کشور آلبانی و شمال مقدونیه.

به جای cowering قبل از بیماری و سایر آشفتگی های این جامعه نزدیک به 450 میلیون نفر از مردم به دنبال گسترش خود را.

چنین اعتماد به نفس در اتحادیه اروپا سلامت و قدرت خود را از جاذبه متناسب اعلام شده در سال گذشته توسط Ursula von der Leyen اولین زن رئیس جمهور از بلوک اجرایی. او گفت: اروپا باید “گام” و نقش آن در جهان است.

که نقش شامل اطمینان ترین در اروپا مشکل گوشه بالکان است که در نهایت به ارمغان آورد به اتحادیه اروپا برابر شده است. دو منطقه را در کشورهای کرواسی و اسلوونی در حال حاضر به اتحادیه اروپا پیوست. مونته نگرو و صربستان در حال مذاکره الحاق به اتحادیه. در ضمن کوزوو و بوسنی و هرزگوین هستند “نامزدها” به صورت رسمی مذاکرات.

پیشرفت به ایمپلنت دموکراسی و حکومت قانون در این بخش از یوگسلاوی سابق است ، ناسیونالیسم قومی است که هنوز هم قوی است. بوسنی و هرزگوین است که از سال 1995 سربرنیتسا که در آن از 8000 مسلمان و مردان و پسران کشته شدند توسط نیروهای صربی. کوزوو هنوز به طور کامل به رسمیت شناخته شده به عنوان یک کشور مستقل است.

اما در شمال مقدونیه و آلبانی (که بخشی از یوگسلاوی) در حال حاضر به اجرا در اصلاحات به اندازه کافی برای باز کردن درب برای عضویت در اتحادیه اروپا. هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها در نهایت پیوستن به بلوک. هر دو باید نشان می دهد پیشرفت در مقابله با فساد و مشکلات دیگر. آلبانی در خاص است که در یک بن بست سیاسی بین دو حزب عمده.

با باز کردن مذاکرات با این دو کشور به اتحادیه اروپا امیدوار است برای فشار بیشتر همراه خود اصلاحات. بلوک نیز به دنبال مقابله با نفوذ روزافزون روسیه و چین در منطقه است.

بیشتر از همه اتحادیه اروپا می خواهد به نشان می دهد که هدف اساسی از ایجاد یک “خانه مشترک” برای اروپا زنده و سالم است. آن را نمی خواهد-you-be-my-همسایه دعوت به پتانسیل اعضای یک راه برای گسترش اتحادیه اروپا را حس تعلق در این قاره.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>