یک خیابان آرام در چهار شنبه در فندی, ایتالیا یک شهر در نزدیکی رم تحت سختگیرانه مستند.

عکس: جوزپه lami/شاتر

دولت های اروپایی وزن آسیب های اقتصادی از یک توده خاموش در برابر خطر گسترش جدید کروناویروس در ابتدا مردد به اعمال دقیق مستندات و مرز تعطیلی.

اما به سرعت از عفونت و مرگ و میر شتاب اروپا گسترده coalesced در اطراف یک استراتژی: یخ در حال حاضر و نگرانی بعدا در مورد این لایحه است.

اولیه خود تردید به انجام این کار هم پاشیده به عنوان جدید کروناویروس جاروب قاره و سیاست گذاران مشخص است که نه با زور و اجبار اقدام می تواند منجر به همان اندازه بد اقتصادی نتایج اما با یک بدن بالاتر حساب کند.

در ایالات متحده, در مقابل تهمت و دولت با توجه به کاهش اجتماعی-فاصله اقدامات اعمال شده به سرعت سرایت به عنوان به زودی به عنوان هفته آینده منعکس کننده یک بحث در مورد اینکه آیا اقتصادی از سرکوب ویروس است که بیش از حد تند, اگر چه آن ممکن است به معنی آمریکایی ها بیشتر بیمار می شوند و یا می میرند.

“ما در حال رفتن به اجازه درمان بدتر از مشکل” آقای ترامپ روز دوشنبه گفت:.

اروپا استراتژی است که با هدف کاهش انتقال این بیماری و جلوگیری از سیستم مراقبت های بهداشتی از غرق. در انگلستان اقدام نیست با زور و اجبار “می توانست عواقب ناخواسته برای سلامت کل ملت” نیست حداقل به این دلیل که بسیاری دیگر از موارد جدی خواهد به درمان نشده, نیل فرگوسن, یک متخصص بیماری های عفونی در امپریال کالج لندن توصیه می کند که دولت بریتانیا گفت: یک کمیته پارلمانی در روز چهارشنبه.

مربوط تصویری

برخی از کشورهای اروپایی ابقاء مرزهای ملی در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در منطقه است. محصولات و تجهیزات پزشکی در حال حاضر مجاز از طریق, اما چک که منجر به صف های طولانی تشکیل امتداد مرز. عکس: عجیب و غریب اندرسن/گتی ایماژ

ایتالیا ثبت بیش از 7,500 مرگ و میر ناشی از Covid-19 و اسپانیا بیش از 3,400 با توجه به داده های رسمی وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 200 ، 000 نفر در سراسر قاره آلوده شده اند.

اکثر کشورهای اروپایی ملحق شده اند در مستند اقدامات برای متوقف کردن بیماری همه گیر با این قاره بزرگترین اقتصادهای بسته شدن مرزها و قرار دادن محدودیت شدید در زندگی عمومی است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

باید به ایالات متحده تحمیل تنگ تر و دراز مدت اقتصاد ملی shutdown? چرا که نه ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

اتحادیه اروپا اجرایی به طور موقت سست خود را دقیق قوانین تنظیم کمک های دولت و جنبش رایگان اجازه می دهد تا دولت های ملی به ادامه محرک اقدامات و مرز تعطیلی. خاموش شدن ناگهانی در سراسر اروپا در حال انتظار برای آخر هفته اگر نه ماه و نظرسنجی ها در حال حاضر با اشاره به سقوط ناگهانی در این منطقه فعالیت اقتصادی است.

سیاست گذاران در حال قمار است که مقدار زیادی از کمک دولت برای بسته کسب و کار و furloughed کارگران را حفظ اقتصاد در حمایت از زندگی تا زمانی که این ویروس شکست خورده است و احیا می توانید پا زدن در.

مسیر گسترده خاموش شدن ناگهانی در اروپا نبود سریع و مشخص شده بود ناگهانی سیاست شیفت و گاهی اشتباه پیام از سرمایه های ملی.

لهستانی مقامات انجام شده متوسط چک در رانندگان کامیون در مرز آلمان و لهستان در هفته گذشته است.

عکس: اکسل اشمیت/ایسنا

حتی ایتالیا سخت ترین آمار کشور در اروپا و تردید است. مقامات در ابتدا قرنطینه شهرهای کوچک در شمال در این امید عبث به حداقل رساندن اقتصادی اختلال. در سراسر کشور مستند تحمیل شد در مارس 9. روز یکشنبه در رم دستور داد تمام کارخانه ها تعطیل نادیده گرفتن اعتراضات از کارفرمایان.

صدراعظم اتریش Sebastian Kurz در ابتدا تمایلی به نزدیک مرز کشورش با ایتالیا به گفته مقامات ارشد اما تغییر ذهن خود را پس از اسرائیلی تجزیه و تحلیل نشان داد این بیماری در نهایت تحمیل کلان اقتصادی آسیب حتی اگر بدون اقدامات گرفته شد.

وین تحمیل سخت مستند در مارس 15, ممنوعیت تجمعات بیش از دو نفر و بسته شدن مهد کودک ها و مدارس و بسیاری از کسب و کار.

فرانسه و اسپانیا به زودی به دنبال کت و شلوار با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفتن ملت خود “ما در جنگ” در تاریخ 16 مارس به عنوان او دستور داد تا کسب و کار را تعطیل و شهروندان به ماندن در خانه.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بازدید یک نظامی بیمارستان صحرایی در روز سه شنبه.

عکس:
استخر/ایسنا

آلمان نقل مکان کرد و بیشتر به آرامی در بخشی به دلیل مشکل corralling مقامات دولتی به توافق بر سر اقدامات محدود کننده. اما در یکشنبه, آنگلا مرکل و نخست وزیران 16 ایالات آلمان توافق کردند که تمام غیر ضروری ها باید بسته شود و مجامع عمومی ممنوع است. مقامات می گویند دولت آمده بود تحت فشار به عمل به دلیل اقدامات انجام شده در کشورهای همسایه.

یکی از قابل توجه holdout شد انگلستان که تحت نخست وزیر بوریس جانسون برای هفته دنبال یک استراتژی حاوی به جای مهر کردن coronavirus. او buckled روز دوشنبه, آموزش مغازه ها و کسب و کار و مردم به ماندن در خانه. نقطه عطف رسید که مدل سازی توسط امپریال کالج لندن نشان داد بیشتر-مهار رویکرد می تواند در حدود 250000 نفر مرگ و میر در انتخابات گفت: در برابر حدود 20,000 اگر کنترل موثر بودند.

سوئد با حدود 2,000 موارد عفونت کروناویروس و بیش از 30 مرگ باقی می ماند به عنوان مثال نادر از غرب کشور اروپایی است که نه تعطیل مدارس و کسب و کار و قفل شده است و شهروندان آن است.

نخست وزیر استفان Löfven روز یکشنبه به دادگاه تجدید نظر به مردم مسئولیت فردی برای حفظ کشور امن است.

رویکرد جلب انتقاد از برخی از کارشناسان بیماری که گفت: انفعال قرار می تواند زندگی در خطر است. “ما تقریبا تنها کشور در جهان انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از عفونت” Fredrik Elgh یک ویروس شناسی استاد در دانشگاه Umeå گفت: پخش عمومی SVT.

مجبور خواب زمستانی از تکه های اقتصادی اروپا و یک مستند در شهرستانها عمده آن را باید یک شیب هزینه های اقتصادی اقتصاددانان می گویند. یک foretaste آمد در روز سه شنبه هنگامی که IHS مدیران خرید متعلق به Markit نظرسنجی با اشاره به سابقه سقوط در فعالیت در 19 کشور عضو منطقه یورو و انگلستان بین ماه های فوریه و مارس. صندوق بین المللی پول در حال حاضر پیش بینی رکود اقتصادی جهانی در این سال است.

برخی از رهبران کسب و کار در آمریکا تکرار آقای تهمت نگرانی که قیمت متوقف کردن ویروس نباید تانک اقتصاد است. برخی از اقتصاددانان هر چند می گویند که قرار است تجارت اقتصادی بین اختلال و به حداقل رساندن مرگ و میر است wrongheaded آنجا گسترده عفونت خواهد صدمه دیده است اقتصاد به هر حال.

“این فوق العاده ساده لوحانه به این باور خواهد بود وجود دارد هیچ اقتصادی از پیامدهای تعداد بسیار زیادی از مرگ و میر” گفت: Stefan Gerlach, یک معاون سابق فرماندار ایرلند بانک مرکزی است. “آیا شما بیرون رفتن برای شام یا اگر هزاران نفر از مردم در حال مرگ بودند هر روز از ویروس؟”

دولت به دنبال یک استراتژی تنگ محدودیت در اقتصاد آنها در حال حاضر به صورت دو عدم قطعیت. یکی این است چگونه می توانید آنها را نگه دارید آنها را در محل قبل از شهروندان رشد بی قراری و یا هزینه های مارپیچی خونتان.

اقتصاد آلمان نمی تواند بیش از سه ماه از محدودیت گفت: Lars P. Feld ارشد اقتصادی و مشاور دولت آلمان.

اقدامات آلمان به تصویب رسید که به نورد با عید پاک و یا آسیب به اقتصاد “خواهد بود فراتر از تعمیر برای دهه گفت:” کارستن Linnemann ارشد رقم در خانم مرکل محافظه کار وبلاگ.

دوم عدم قطعیت این است که آیا اقتصاد در رکود به راحتی می تواند به ارمغان آورد به زندگی است. برنامه های با هدف حفظ شرکت های حلال و کارگران شاغل بسیار مهم هستند که به هدف است. نشانه های اولیه از نظرسنجی نیست تشویق شرکت های فعال در منطقه یورو برش شغل در ماه مارس به بالاترین سطح خود از سال 2009 با توجه به IHS Markit.

“نگرانی بزرگ این است که استراتژی خروج” گفت: Marcel Fratzscher رئیس DIW اقتصادی فکر می کنم تانک در برلین.

وال استریت ژورنال در خبرنامه

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به Jason Douglas در jason.douglas@wsj.com و Bojan Pancevski در bojan.pancevski@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو