اروپا, است پرداخت یارانه میلیون حقوق. شرکت ها می خواهند به نگه داشتن آن است که راه در حال حاضر.

اروپا استراتژی قرار دادن دهها میلیون نفر از کارگران در پرداخت را ترک کرده و تا کنون موفق به جلوگیری از بیکاری گسترده که دیده شده است در ایالات متحده, اما در حال حاضر دولت ها در سراسر این قاره در حال دست و پنجه نرم با نحوه جداسازی شرکت ها و کارگران کردن پشتیبانی می کند.

این برنامه در اصل در نظر گرفته شده به عنوان یک وسیله موقت. شرکت های اروپایی idled کارگران به جای شلیک آنها را با استفاده از میلیاردها دلار در دولت یارانه خود را برای پوشش payman تا زمانی که آنها آماده بودند برای بازگشایی, برای کسب و کار. در حال حاضر که دولت باید خود را برداشته مستندات بسیاری از کسب و کارهای در حال تماس با دولت ها برای حفظ جریان پول برای سال آمده است. مطالبات سنگین در صنایع گردشگری و سرگرمی که در آن virus یک تهدید وجودی.

کاترین Querard که صاحب چند رستوران و یک هتل در سراسر فرانسه در شهر نانت است فشار دولت فرانسه برای گسترش یک برنامه که در حال حاضر می پردازد تا به 84 درصد از حقوق کارکنان تا پایان سال است. که اجازه می دهد او را به تدریج بازگشت او 100 نفر از کارکنان به کار در حالی که اجرای پرهزینه اجتماعی-فاصله گرفته است.

خانم Querard در لا Guinguette با همکاران Gaylord Huet و دیوید Thibaud در مه 25.

او در انتظار رستوران مانند او گل سرسبد لا Guinguette همراه بانک ها از رودخانه Loire, به کار در جایی بین 30 ٪ و 50 ٪ از ظرفیت در حالی که تشدید هزینه های ضد عفونی کننده دست و تجهیزات حفاظتی برای اطمینان بخشیدن به مشتریان.

“ما باید کمتر مشتریان که برای مطمئن. به طوری که بدان معنی است که ما نمی خواهد نیاز به عنوان بسیاری از کارکنان” خانم Querard می گوید. هنوز هم به رستوران ترجیح به حفظ کارکنان او در دولت-یارانه حقوق و دستمزد به این امید که یک روز او را آماده برای دوباره فعال کردن همه آنها را. “ما فقط می خواهید برای ایجاد یک پل.”

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

برای بسیاری از دولت ها این موضوع بستگی به این که آیا آنها در حال سرمایه گذاری یک پل به هیچ جا.

اگر شرکت های اروپایی تبدیل شده و در دام یارانه ها, از آن خواهد شد هزینه اعتیاد. فرانسه تا کنون صرف حدود €24 میلیارد دلار ($26.15 میلیارد دلار) به صندوق بزرگترین در اروپا پرداخت می شود-ترک برنامه برای دو ماه حمایت بیش از نیمی از کشور را در تمام بخش خصوصی نیروی کار است. در آلمان—که در حال حاضر می پردازد تا 87 درصد از کارگران حقوق و دستمزد از 67%—سه چهارم از یک میلیون کسب و کار نشان داد آنها را به عنوان بسیاری از 10.1 میلیون کارگر در یارانه ترک توسط مارس 26 با توجه به فدرال کار آژانس است. که بیش از سه بار در این سطح در اوج بحران مالی در سال 2009.

فرانسه قصد دارد فاز از آن یارانه در برنامه های بخش های بخش بیش از چند ماه آینده. آلمان به تازگی تمدید دوره بیش از کدام شرکت ها می رسم در این برنامه به 21 ماه از 12 ماه ارائه شده شرایط خاصی برقرار باشد.

“ما نیاز به تشویق فعالیت برای راه اندازی مجدد” فرانسه کار وزیر موریل Pénicaud, گفت:. “در برخی از نقطه آن را مناسب برای شرکت ها برای پرداخت بخشی از این پرداخت را ترک کنند. آن اندازه گیری می شود پس از آن یک ساطور در نظر اشتغال است.”

Bistr’Océan ارائه خدمات بایگانی اطلاعات در مرکز خرید Océane در رضا فرانسه در مه 25.

عکس: اگنس Dherbeys/MYOP/وال استریت ژورنال

بر خلاف اقتصادهای بزرگ در قاره انگلستان ندارد پرداخت می شود-ترک برنامه در جایی که همه گیر رسید. برنامه های کاربردی برای آن Coronavirus کار احتباس طرح باز در 20 آوریل و مه 11 آن پرداخت تا 80 درصد از دستمزد 7.5 میلیون کارگر در 935,000 کسب و کار.

به رسمیت شناختن است که کسب و کار نیاز به کمک برای بیش از امیدوار انگلستان خزانه رئیس Rishi Sunak تمدید این برنامه تاریخ پایان اکتبر از ماه ژوئن است. از اوت آن را تغییر دهید اجازه می دهد تا آنچه که دولت خواستار مطلب “انعطاف پذیری” نیاز به کسب و کار به پرداخت سهم بیشتری از دستمزد کارگران و قرار دادن در ساعت بیشتر. دفتر بودجه مسئولیت یک دولت مستقل از بدن است که نظارت بر هزینه های برنامه های دولت—محاسبه و انگلستان برنامه در حال حاضر خواهد شد تا آنجا که هزینه £56 میلیارد دلار (68 میلیارد دلار) از £42 میلیارد هنگامی که آن را راه اندازی شد. که از 7 میلیارد پوند بیشتر از دولت انگلیس قرض گرفته شده در کل سال مالی گذشته.

“هیچ کس انتظار چنین افزایش عظیم در ادعا می کند. این اعداد بسیار بسیار بزرگ است.” گفت: Stefano Scarpetta مدیر استخدام در سازمان همکاری و توسعه اقتصادی.

آقای Scarpetta گفت: دولت در سراسر اروپا در حال بحث در مورد چگونه به بهترین وجه به تغییر برنامه. نکته این است که برای جلوگیری از propping تا زامبی شرکت هایی که هیچ واقع بینانه فرصت احیای فعالیت های خود را.

“قاعده کلی این است که آنها باید به طور هدفمند در این شرکت است که باید در آینده و موقت و یا هزینه تبدیل خواهد شد بسیار عظیم است.”

لا Guinguette رستوران, همراه بانک ها از رودخانه Loire, France.

عکس: اگنس Dherbeys/MYOP برای وال استریت ژورنال

آلمانی بیکاری افزایش حدود 300 ، 000 در ماه آوریل به رقم 5.8% با توجه به فدرال کار آژانس است. که یک افزایش نسبتا کم در مقایسه با مقیاس زیان کار در ایالات متحده, اما بدتر از آلمان با تجربه در طول بحران مالی است.

لارس Feld رئیس شورای کارشناسان اقتصادی توصیه می کند که دولت آلمان نگران است که اگر این بحران ادامه می دهد و به سال آینده, دولت دستمزد پشتیبانی خواهد شد زنده نگه داشتن شرکت هایی که قابل دوام نیست.

آلمان در بخش تولید شد و در حال حاضر در رکود اقتصادی در سال گذشته به دلیل کاهش تقاضا برای خودرو. اقتصاد کشور اروپا, بزرگترین, چهره, چالش های عمیقی از ظهور برقی-خودرو سازان مانند تسلا و همچنین به عنوان روند جهانی مانند دیجیتالی. این شرکت با nonviable مدل های کسب و کار در آینده باید ریخته کارگران و یا ترک در بازار آقای Feld گفت.

“کوتاه از زمان کار برنامه باید فراتر از این سال” آقای Feld گفت.

در طول بحران مالی آلمانی, شرکت های تولیدی بودند آنهایی که نقشه کشی در حقوق و دستمزد یارانه ها اجازه می دهد آنها را به مرحله تولید به سرعت در حال هنگامی که تقاضای بازگشت. این زمان آن است که عمدتا در کسب و کار مهمان نوازی مانند هتل ها و رستوران ها که در حال بهره برداری از این برنامه به.

که تضعیف منطقی برای این برنامه گفت: Sebastian لینک یک اقتصاددان با Ifo اقتصادی فکر می کنم تانک در مونیخ. کارگران در مغازه ها و رستوران ها تمایل به همان سطح از شرکت های دانش خاص است که هزینه برای کارفرمایان به از دست دادن او گفت:.

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی سوئد نیست منظور دقیق coronavirus مستند—هنوز هم آن اقتصاد است و آمار گرفته. وال استریت ژورنال به همسرش, خواستگاری, گزارش از یک کشور که در آن مغازه ها و کافه ها نیست تعطیل. عکس: همسرش خواستگاری

Andrea Knebel یک کسب و کار مشاور در Robert Bosch GmbH در جنوب غربی آلمان شده است در پرداخت ترک از آوریل 1 همراه با کل گروه. این کارخانه که در آن او کار می کند در منطقه جنگل سیاه به طور معمول باعث می شود موتور الکتریکی برای خودرو سازان مانند اولی. اما تولید کاهش می یابد و پس از این کشور خودرو کارخانه های تعطیل در ماه مارس است.

آلمان فدرال کار سازمان می پردازد خانم Knebel 67 درصد از حقوق از دست رفته اما این است که صدر توسط بوش به آنجا که 90% با تشکر به یک توافق مذاکره توسط IG Metall کارگران فلز’ union.

خانم Knebel فکر می کند او قادر خواهد بود به بازگشت به کار هر چند او نمی داند که. آخرین بار او در یک پرداخت می شود-ترک برنامه در طول بحران مالی او چهار روز در هفته و برای پرداخت پنج. برخی از همکاران او در این کارخانه نگران از دست دادن شغل خود را از او می گوید.

او به صرف وقت آزاد خود را تمیز کردن و پخت و پز, دوچرخه سواری و خرید مواد غذایی برای سالمندان ، اما او نیاز به آماده می شود به گزارش بازگشت به کار در روز را اطلاع می دهد. “البته من نمی توانم بادبان به تاهیتی,” او گفت:.

نوشتن به Stacy Meichtry در [email protected] پل Hannon در [email protected] و تام در فیرلس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>