رم

زندگی روزمره آمد به توقف سنگ زنی در اطراف بسیاری از نقاط جهان یکشنبه در میان جدید محدودیت های مسافرتی مرز خاموش شدن ناگهانی و گسترده تعطیلی از رستوران ها و کافه ها با هدف کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تعداد موارد و مرگ و میر افزایش خود ادامه داد و از جمله در سخت-آمار ایتالیا که در آن به طور کلی تلفات افزایش یافت به 1,809. با این کشور تحت یک تقریبا هفته ای مستند فرانسیس جرأت را از واتیکان به دیدار دو کلیسا در رم به دعا برای بیمار, سخنگوی گفت.

عبادت عمومی بود محدود در بسیاری از مکان ها به عنوان رهبران مذهبی به موعظه برای خالی pews و یا نقل مکان به خدمات آنلاین. مقامات مسلمان اعلام کرد که مسجد الاقصی در بیت المقدس شهر خواهد بود بسته به طور نامحدود و واتیکان گفت: در ماه آینده را هفته دفاع مقدس خدمات خواهد بود و نه برای عموم.

آمریکایی ها از بازگشت از خارج از کشور پیدا تاریخی تعطیلی در شهرستانها مواجه شده و هرج و مرج در فرودگاه ها به عنوان ضعف مرز عوامل سعی در صفحه مسافران برای بیماری.

در اسپانیا, صف های طولانی برای غذا و گشت های پلیس مشخص شده در روز اول در سراسر کشور شده است. در فیلیپین, سربازان و پلیس مهر و موم کردن پرجمعیت پایتخت مانیل از بسیاری از مسافران داخلی. صدراعظم اتریش Sebastian Kurz اعلام کرد قصد دارد به منظور محدود کردن جنبش در سراسر کشور و لبنان را به دولت دستور داد یک مستند در کشور, بسته شدن بیروت مشهور ساحلی کورنیش.

ایرلند دستور داد همه بارها و بارها به نزدیک به دو هفته از جمله روز سه شنبه, روز سنت پاتریک — و خواست مردم و نه حتی برای برگزاری خانه احزاب است. دو میخانه صنعت گروه هشدار داده بود که “مشکل واقعی” در نگه داشتن مردم از هم جدا در این کشور معروف آبیاری ،

با عفونت های جدید رو به کاهش و در آسیا و اروپا تبدیل شده اصلی خط مقدم مبارزه با COVID-19. این ویروس آلوده شده 162,000 مردم و کشته شدن بیش از 6000 اما بیش از 75 ، 000 نفر بهبود یافته اند.

چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی و اسپانیا دارای بیشترین عفونت.

مردم باید بیرون بروید “تنها به تنهایی و یا با افرادی که زندگی می کنند در آپارتمان خود گفت:” اتریش Kurz که کشور دارای 800 عفونت.

که تکرار توسط امریکا یکی از برترین کارشناسان بیماری های عفونی.

“من فکر می کنم آمریکایی ها باید آماده شود که آنها در حال رفتن به مجبور به سر خم کردن به طور قابل توجهی بیشتر از ما به عنوان یک کشور در حال انجام” دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: ان بی سی “دیدار با مطبوعات است.”

فرمانداران در کالیفرنیا و ایلینویز و اوهایو در روز یکشنبه گفت: همه کافه ها و رستوران ها برای بستن و یا کاهش تعداد مشتریان است. شهر نیویورک خواهد شاتر این کشور بزرگترین سیستم مدارس دولتی در اوایل سهشنبه, ارسال بیش از 1.1 میلیون کودک در خانه است.

با ترس در حال افزایش است که شیوع ویروسی را کاهش رشد اقتصادی در سراسر ایالات متحده در ماه های آینده فدرال رزرو در زمان اقدام اضطراری با کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر و تصمیم گیری برای خرید 700 میلیارد دلار در خزانه و اوراق قرضه وام مسکن.

مسافران بازگشت به آمریکا پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل گسترده منع مردم از ورود از اروپا مواجه hourslong منتظر پزشکی نمایش. تصاویر در رسانه های اجتماعی نشان داد که بسته بندی شده, ورود به سالن ها و خطوط پیچ در پیچ.

“این غیر قابل قبول است معکوس و دقیقا مخالف آنچه ما باید انجام دهید برای جلوگیری از #COVID19,” ایلینوی بهداشت ، Tammy Duckworth توییتی.

در ایتالیا, حمل و نقل وزارت ممنوع مسافران از کشتی به جزیره ساردینیا و متوقف شبانه با قطار سفر, که در شمال تا به حال مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به خانه و خانواده در جنوب.

حتی به عنوان مقامات التماس برای مردم به ماندن در خانه فرانسیس در بازدید از کلیسای سنت ماری عمده در نزدیکی رم ایستگاه قطار مرکزی به دعا برای بیمار, واتیکان, سخنگوی Matteo برونی گفت.

83 ساله پاپ پس از آن راه می رفت به یک کلیسا با یک صلیب است که در سال 1522 انجام شد و در صفوف منظم در طول یک طاعون دچار رم. در نماز فرانچسکو “استناد پایان همه گیر است که زده ایتالیا و جهان, التماس شفا برای بسیاری از بیمار به یاد می آورد بسیاری از قربانیان از این روزها” و پرسید: برای تسلی به خانواده و دوستان خود.

واتیکان گفت: تمام هفته دفاع مقدس مراسم عمومی با شروع از یکشنبه نخل در مارس 5. اگر چه این بیانیه مشخص نیست عید پاک که در جشن مارس 12, آن را به نظر می رسد احتمال وجود دارد که محدودیت در اجتماعات بزرگ را به خوبی ممکن است همچنان در ایتالیا. هفته مقدس خدمات معمولا در قرعه کشی ده ها هزار نفر به رم اما با ایتالیا در کانون COVID-19 شیوع گردشگری از بین رفت.

اسپانیا تحت مستند در میان یک دو هفته وضعیت اضطراری.

“از ما وارد یک مرحله جدید گفت:” نخست وزیر پدرو سانچز, که, همسر, تست مثبت است. “ما نمی خواهد درنگ در انجام آنچه ما نیاز داریم باید به ضرب و شتم ویروس. ما در حال قرار دادن بهداشت و درمان برای اولین بار.”

در بارسلونا وجود دارد و صف های طولانی برای خرید نان است. پلیس گشت پارک و به مردم گفت که نه راه رفتن سگ خود را برای رفتن به خانه. لاس Ramblas تفرجگاه قلب شهر و توریستی آهنربا بود به طرز مرموزی خالی است.

اسپانیا در وزارت بهداشت گفت: کشور ثبت کرده است 288 مرگ و میر ناشی از 136 روز شنبه. تعدادی از عفونت های رز به 7,753 از 5,700.

جمهوری چک خواهد شد راه اندازی در سراسر کشور مستند دوشنبه و هلند دستور داد تمام مدارس, روز, مراقبت, مراکز, رستورانها و بارها را ببندید تا آوریل 6. محدودیت های جدید پوشش آمستردام مشهور ماری جوانا-فروش “کافی شاپ ها” و باشگاه های جنسی.

در جای دیگر, مراکش به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی و ترکیه را کنار بگذارند قرنطینه تخت برای بیش از 10000 نفر از بازگشت از اسلام مقدس در عربستان سعودی است.

در چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده در دسامبر کسانی که پس از رسیدن در خارج از کشور پرواز بودند روت نمایشگاه مرکز اولیه چک قبل از اینکه رفت به خانه های خود و یا دیگر مکان قرنطینه.

حتی به عنوان زندگی اجتماعی تا حد زیادی متوقف — پایتخت آلمان برلین بسته شده است, کافه سینما و امکانات دیگر — برخی از تلاش در نگه داشتن زندگی عمومی همچنان ادامه داشت.

فرانسه رفتم جلو یکشنبه با سراسر کشور انتخابات برای انتخاب شهرداران و سایر رهبران محلی با وجود سرکوب تجمعات. دولت دستور داد انتخابات سازمان برای حفظ 1 متر (3 فوت) فاصله بین مردم و ارائه صابون یا ژل بهداشتی و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای رای گیری ماشین آلات.

در آلمان و ایالت باواریا نیز برگزار می شود انتخابات شهرداری ها با نظرسنجی کارگران پوشیدن دستکش. آلمان را تا حدی نزدیک مرزهای خود با فرانسه, سویس, اتریش لوکزامبورگ و دانمارک روز دوشنبه و وزیر کشور Horst Seehofer گفت: مردم دیگر نمی خواهد اجازه به عبور از این مرزها بدون دلیل معتبر مانند برای کار.

بریتانیا که هنوز محدود به فعالیت های روزمره گفت که قصد دارد به مجموعه ای از اورژانس قدرت این هفته از جمله به طور بالقوه نیاز به مردم بیش از 70 به خود منزوی تا چهار ماه و ممنوعیت تجمع جرم.

“ما را به انجام کار درست در زمان مناسب” وزیر بهداشت مت, Hancock, بی بی سی گفت.

پورتوریکو دستور داد تقریبا تمام کسب و کار برای نزدیک به دو هفته آینده و تنظیم یک شب مقررات منع رفت و آمد پس از تایید یک مورد پنجم.

حتی مونته نگرو با تایید موارد پیشگیرانه ممنوع خارجی ها و دستور بسته شدن کافه ها, رستوران ها, مراکز خرید, مراکز ورزشی و زمین های بازی.

با این ویروس نیاز به 25 از آفریقا 54 کشور فراگیر محدودیت اعلام شد. کنیا ممنوعیت مسافران از کشورهای با عفونت و بسته شدن تمام مدارس به مدت سه هفته.

سنگال و موریتانی نیز در حال بسته شدن مدارس. سنگال نیز ممنوع تمام مجامع عمومی برای یک ماه متوقف کردن کشتی های کروز از docking و تعلیق مسلمان و مسیحی زیارت.

مقامات مسلمان اعلام کرد که بیت المقدس مسجد الاقصی, اسلام, را, سوم, مقدس, سایت خواهد بود بسته به طور نامحدود با نماز برگزار می شود آلاینده گردشگاه خارج است.

دالیا Samhouri منطقه ای رسمی با سازمان بهداشت جهانی گفت: ایران و مصر دو از پرجمعیت ترین کشورها در خاورمیانه شد و به احتمال زیاد underreporting موارد به دلیل آلوده مردم هنوز هم می تواند نشان می دهد هیچ نشانه قابل رویت. ایران می گوید که حدود 14000 ویروس موارد و 724, مرگ و میر, در حالی که مصر گزارش کرده است 110 موارد از جمله مرگ و میر.

___

ویلسون گزارش از بارسلونا ، آسوشیتد پرس نویسندگان Geir Moulson در برلین, Iain سالیوان در مادرید سیلوی Corbet در پاریس Yanan وانگ در پکن اندرو تیلور در واشنگتن و جیم گومز در مانیل کمک کرده است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im