اتحادیه اروپا اقدامات برای مبارزه با ویروس بحران—و آن را نشان می دهد ارائه می

کارگران آماده تابوت در یک کارگاه در حومه مادرید در روز جمعه.

عکس: Bernat Armangue/آسوشیتد پرس

بروکسل—برنامه های مقامات رسمی اتحادیه اروپا پرده برداری کرد روز پنج شنبه برای €100 میلیارد دلار ($110 میلیارد دلار) کار-برنامه پشتیبانی از اعضای سخت ترین ضربه از coronavirus نوع ملموس و کمک به آن نیاز دارد به زیر بنای اقتصاد فاسد و خود را برای نشان دادن 446 میلیون نفر از شهروندان بروکسل تحویل می تواند در یک بحران.

بلوک رو به یک شروع بد به عنوان ویروس گسترش در ماه گذشته. کشورهای اتحادیه اروپا به طور یک جانبه بسته مرزها و احتکار پزشکی حیاتی دنده خروج مردم سرگردان دور از خانه, فروشگاه های مواد غذایی در تلاش برای قفسه های انبار و بیمارستان ها از جان گذشته برای نجات بیماران بدحال.

زمانی که ایتالیا و اسپانیا وضعیتی وخیم از برخی از مرگبار ترین در جهان شیوع خواست خود را غنی تر و سالم همسایگان شمالی برای کمک به, هلندی سیاستمداران خار تجدید نظر به عنوان نشانه های جدید از جنوبی ها’ سوء مدیریت.

اختلافات بازگشایی شکاف از بحران اخیر—بیش از پول بین شمال و جنوب و شرق و غرب بیش از حکومت قانون است.

کامیون در حال انتظار برای عبور از اتریش به مجارستان در ماه گذشته پس از مجارستان را سخت تر کنترل مرز.

عکس: الکس halada/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مقامات اتحادیه اروپا دیر منتقل شده به اوردرایو. بیش از دو هفته گذشته آنها کمک کرده اند بازگشایی مرزهای کشتی تجهیزات برای بیمارستان ارسال رشته شهروندان خانه و حفظ محصولات در حال حرکت است. کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا به حالت تعلیق در دولت کمک قوانین دست تکان داد و از طریق صدها میلیارد یورو در حمایت از دولت به کسب و کار.

مقامات اتحادیه اروپا در حال کار به وزش پول دعوا و در روز پنج شنبه رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen پیشنهاد جدید مراحل از جمله اشتغال صندوق.

“این است که اروپایی همبستگی در عمل” او گفت:.

شهروندان و سیاستمداران می گویند این کافی نیست. نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز که کشور دچار نزدیک به 12 ، 000 مرگ و میر ناشی از این ویروس هشدار داد که “اروپا در معرض خطر است.”

در ایتالیا با بیش از 15000 ویروس مرگ یک نظرسنجی در هفته گذشته متوجه شد که 72 درصد از مردم بر این باورند که اتحادیه اروپا کمک کنید در طول اضطراری و 66 درصد از پیش بینی بهبود در ماه های آینده. تعداد زیادی از مردم که خود را “طرفدار اروپا” کاهش یافت و به 49 درصد از 64 درصد تنها در یک ماه با توجه به رای گیری آژانس نتو Sondaggi.

“مردم نمی بینم اروپایی حضور در زمین” گفت: مدیر آنتونیو نتو. “وجود دارد پزشکان از کوبا و دیگر کشورهای خارج از اروپا و ایتالیایی ها آنها را در تلویزیون اما هیچ کدام از اروپا است.”

در همان زمان حمایت به تازگی بحرانزده رهبران ملی افزایش یافته است و در کشورهایی از جمله ایتالیا و فرانسه و آلمان.

مقامات اتحادیه اروپا در حال مبارزه در بخشی به دلیل بحران کوبیدن اروپا در مناطقی است که خارج از قدرت خود را مانند مراقبت های بهداشتی و کنترل مرزی. اتحادیه اروپا آغاز شد که به عنوان یک تجارت آزاد اتحادیه اروپا با گذشت زمان گسترش یافته و قدرت به دست آورده نوسان در سیاست اما آن باقی مانده است یک اتحاد از 27 کشور مستقل ، بروکسل مدیون اعضای خود را برای حق به آنها بگویید چگونه عمل می کنند. تنها مناطقی که پایتخت را اعطا بروکسل نهایی می گویند در حال تجارت خارجی و رقابت مقررات.

“اتحادیه اروپا است که در مورد آتش نشانی, آن را در مورد معماری و گفت:” پاسکال لامی سابق کمیسر تجارت اتحادیه اروپا و سازمان تجارت جهانی. “با ساختار طراحی شده توسط آنها خوب هستند در رسیدگی فوری بحران بود.”

فاقد عضله مقامات اتحادیه اروپا باید با استفاده از اجبار و هماهنگی برای کاهش تنش میان بلوک دولت—با نشانه هایی از موفقیت است.

هلندی سیاستمداران اذعان اتهامات از سنگدلی و پیشنهاد €20 میلیارد سلامت-مراقبت از صندوق. فرانسه اهدا یک میلیون ماسک برای ایتالیا و آلمان تحویل داده و هفت تن از تجهیزات پزشکی. بیمارستان ها در آلمان و اتریش که در آن مرگ و میر تا کنون کم مصرف بیماران از کشور بدترین ضربه.

بروکسل همچنین هل دادن قدرت خود را به حد. در علاوه بر این به اشتغال صندوق و تغییر در قوانین اتحادیه اروپا و مقامات در حال بررسی راه های ابتکاری برای بالا بردن نقش آن. در روز پنج شنبه آنها راه اندازی یک بلوک-پایگاه داده گسترده ای برای مطابقت نیازمند بیمارستان با شرکت هایی که مایل به کمک.

“کشورهای عضو آمده اند برای دیدن آسیب است که عدم همکاری باعث شد” گفت: روزا بالفور مدیر کارنگی اروپا یک مخزن فکر می کنم. “اگر کمیسیون اروپا می تواند در دفاع از بازار واحد—حتی در زمینه های بشردوستانه برای گرفتن کمک به مردم—که بسیار مهم نبرد.”

خانم بالفور اشاره کرد که یکی از عوامل کاهش آسیب های اعتباری به اتحادیه اروپا در حال حاضر است که ایالات متحده آمریکا است که اغلب به عنوان ستایش کارآمد تر از اروپا امروز است و نه ارائه یک مثال نقض مثبت. “در اروپا در حال انجام است که به شدت در آن پاسخ,” او گفت:.

اما حتی اگر مقامات اتحادیه اروپا می تواند از طریق کار فوری مشکلات آنها بیشتر وجودی جنگ بر سر پول و سیاست است.

بخش بین شرق و غرب بیش از استانداردهای دموکراتیک در حال عمیق تر شدن است. لهستان که ملی دولت اقدام با انتخابات ریاست جمهوری در ماه آینده با وجود اعتراض موجب خشم هنگامی که آن را به طور ناگهانی و در اوایل بحران بسته مرزها و صدها بالتیک شهروندان رشته در کشور ،

لهستانی پزشکان پس از رسیدن در فرودگاه برگامو در مارس 30 به کمک همتایان ایتالیایی خود را مبارزه با گسترش coronavirus.

عکس: tiziano manzoni/شاتر

مجارستانی نخست وزیر ویکتور وزیر حرکت به فرض اورژانس قدرت به طور نامحدود تمدید اروپای غربی اتهامات عنوان شده است که دولت او را تهدید بلوک دموکراتیک اعتبار.

همچنین بلندی بیش بلوک و واحد ارز سوال از بودجه.

“ما نیاز به شیره ذرت در بسیاری…برای خروج و بازیابی مرحله” گفت: آقای لامی. “آیا ما پرداخت همان قیمت برای این پول در هامبورگ مسینا و بارسلونا یا نه ؟ این خواهد شد یک سوال عمده برای بار آمده است.”

یک گروه از نه کشور از جمله ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در ماه گذشته به نام برای صدور یورو اوراق قرضه برای کمک به دیدار با هزینه های بحران, چیزی, آلمان, هلند و برخی دیگر به مدت طولانی مقاومت کردند. تلخ دعوا بوجود آمده اند بیش از مسائل فنی است.

پیر کارلو Padoan یک وزیر دارایی سابق ایتالیا گفت: بحث اتحاد گرفتار در مبارزه ایدئولوژیک بیش از ابزارهای مالی.

“اولین سوال پرسیده می شود این است که نمی خواهیم یوروباندز” او گفت:. “این چیزی است که ما اهداف استراتژیک و آنچه ما نیاز داریم برای رسیدن به این هدف با هم.”

آنتونی گاردنر بود که سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا در آن 2015 مهاجرت به بحران پیش بینی بلوک کار می تواند از طریق آن travails. او به یاد می آورد دریافت تماس های پی در پی از همکاران در واشنگتن درخواست زمانی که اتحادیه اروپا “که قرار بود برای رسیدن به یک توفنده توقف” به عنوان ورود بیش از یک میلیون مهاجر باعث موج antimigration اعتراض.

“این اولین بار نیست مگا بحران اتحادیه اروپا مواجه است,” او گفت:. “آن را نمی خواهد آخرین.”

نوشتن به دانیل مایکل در [email protected] و لورنس نورمن در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
یک نظرسنجی در ایتالیا هفته گذشته متوجه شد که 72 درصد از مردم بر این باورند که اتحادیه اروپا کمک کنید در طول اضطراری و 66 درصد از پیش بینی بهبود در ماه های آینده. نسخه قبلی این مقاله به اشتباه اعلام نظرسنجی ساخته شده است یافته های این هفته است. علاوه بر این که نظرسنجی انجام شده توسط رای گیری آژانس نتو Sondaggi. نسخه های قبلی این مقاله به اشتباه نام این سازمان به عنوان نتو Sondaggio. علاوه بر این گروهی از نه کشور در ماه گذشته به نام برای صدور یورو اوراق قرضه. نسخه های قبلی این مقاله به اشتباه گفت که آنها ساخته شده است که هفته گذشته است. (5 آوریل سال 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im