یک زن راه رفتن در مقابل پرچم آلبانی و اتحادیه اروپا در اسکوپیه شمال مقدونیه در روز دوشنبه. عکس: GEORGI LICOVSKI/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

SKOPJE شمال مقدونیه—در ورودی شهر در امتداد بزرگراه های پیچ در پیچ تا برف صدر کوه های شمال غربی از اینجا بزرگتر از اندازه آلبانیایی پرچم بال بال زدن در کنار زیارتگاه به کاهش قومی آلبانیایی شورشیان. آنها منعکس کننده میراث از یک جنگ که به پایان رسید در سال 2001 یکی از چند که زده بالکان در دهه قبل است.

شمال مقدونیه و بقیه از این منطقه که در آن انفجار از یوگسلاوی سابق در سال 1991 به راه انداخته اروپا بدترین جنایات پس از جنگ جهانی دوم شده اند قابل ملاحظه ای صلح آمیز از اواخر. که تا حد زیادی به لطف چشم انداز یک روز پیوستن به اتحادیه اروپا باشگاه ثروتمند دموکراسی—یک رام باستان نزاع است که نشان می دهد که چقدر قدرت نرم اتحادیه اروپا با وجود همه آن مشکلات می تواند اعمال در فوری آن محله.

عضو اتحادیه اروپا

افتتاح اتحادیه اروپا مذاکرات

به رسمیت شناخته شده به عنوان نامزد اتحادیه اروپا

اعمال می شود به اتحادیه اروپا نامزد

نه به رسمیت شناخته شده توسط تمام اعضای اتحادیه اروپا

سابق

یوگسلاوی

اسلوونی

کرواسی

بوسنی

و

HERZ.

صربستان

کوزوو

مونته نگرو

شمال

مقدونیه

ایتالیا

آلبانی

یونان

منبع: کمیسیون اروپا

که آرام است و دیگر به عنوان خاص پس از اتحادیه اروپا و کشورهای عضو در ماه اکتبر کاهش یافته است به باز کردن رکورد در گفتگو با شمال مقدونیه و در نزدیکی آلبانی تا حد زیادی به دلیل اعتراض از فرانسه است. پاریس خواستار توقف حتی اگر کمیسیون اروپا—بلوک اجرایی—به این نتیجه رسیدند که هر دو کشور انجام داده اند کافی اصلاحات به آغاز فرایند که معمولا طول می کشد یک دهه یا بیشتر قبل از واقعی عضویت.

“ما اجرا 100% یا بیشتر از آنچه بود که انتظار می رود از ما تحویل داده شده به طور کامل—اما اتحادیه اروپا نیست تحویل و نیست خود را تحقق وعده” گفت: Zoran Zaev که استعفا داد و به عنوان شمال مقدونیه نخست وزیر در ماه گذشته به دلیل تصمیم اتحادیه اروپا و در حال حاضر در حال اجرا است برای بازگشت به قدرت در انتخابات میله میله برای مارس 12. “سیگنال بسیار بد است. این اشتباه تاریخی توسط اتحادیه اروپا نه تنها برای ما آن را مستقیم مفاهیم برای دیگر کشورهای بالکان غربی. ما یک قومی منطقه و یک منطقه با بسیاری از جنگ و درگیری در گذشته—گذشته از 100 سال پیش اما 10 و 15 سال پیش است.”

صدراعظم آلمان آنجلا مرکل هفته گذشته گفت: او می خواست اتحادیه اروپا برای تجدید نظر در این موضوع در اجلاس سران در ماه مارس است. دیپلمات ها در بروکسل انتظار می رود که در یکی دیگر از نشست اتحادیه اروپا در کرواسی در ماه مه رهبران می تواند بحث در مورد فرانسه پیشنهادات در مورد چگونه به وصله پینه کردن بزرگ شدن روند و unblock شمال مقدونیه و آلبانی به عضویت در مناقصه.

در آقای Zaev دفتر سفید بازیگران از دست دادن نماد چقدر اسکوپیه تا به حال به ارائه برای رسیدن به این نقطه است. آن را گرفته بود در ماه ژوئن 2018 زمانی که آقای Zaev و همتای یونانی حل و فصل تاریخی اختلاف که خنثی مقدونی تلاش برای پیوستن به اتحادیه اروپا و ناتو برای نزدیک به سه دهه است. تحت اصطلاح پرسپا توافق مقدونیه سابق بخشی از یوگسلاوی تغییر قانون اساسی آن نام به شمال مقدونیه—یک گام است که مماشات یونان سنتی سوء ظن از آن همسایه اما موجب اتهام خیانت مقدونی و لعب است.

“ما ارسال یک پیام قوی است که ما معتقدیم در آینده دوستی و همکاری است. و آنها تصمیم—من امیدوارم که به طور موقت به ما مجازات” آقای Zaev گفت.

مقدونی نخست وزیر Zoran Zaev استقبال نخست وزیر یونان به دریاچه پرسپا در نزدیکی Otesevo مقدونیه در 17 ژوئن 2018 که در آن آنها امضا یک توافق اولیه برای پایان دادن به یک مناقشه با تغییر نام جمهوری مقدونیه در شمال مقدونیه. عکس: MAJA ZLATEVSKA/به گزارش خبرگزاری فرانسه از قبل

مقامات امنیتی فرانسه نگران بیش دموکراتیک پسرفت در موجود اعضای اتحادیه اروپا مانند لهستان و مجارستان می گویند آنها می خواهند جدید عضویت در فرایند حصول اطمینان از کشورهای نامزد نمی ولگرد از تعهدات خود. در حالی که فرانسه تنها کشور برای جلوگیری از الحاق شمالی از مقدونیه آن پیوست دانمارک و هلند در بیان رزرو در آلبانی.

چپ در برزخ در حال حاضر در شمال مقدونیه و آلبانی هستند بدانند چه برای انجام بعدی. بنابراین دیگر قدرتهای جهانی با تاریخی یا بیشتر اخیر و منافع غرب بالکان آماده به استفاده از افزایش سرخوردگی با اتحادیه اروپا: روسیه و ترکیه و چین است. در حال حاضر یک شرکت موفق در شمال مقدونیه دو فرودگاه بین المللی و چینی گروه عمل فرودگاه در آلبانی پایتخت تیرانا.

“یک خلاء استراتژیک در حال رفتن به برای مدت طولانی وجود دارد و از آن خواهد شد با برخی از فوق العاده-بازیگران منطقه ای و سازمان به عنوان یک موضوع از زمان” گفت: شمال مقدونیه رئیس جمهور Stevo Pendarovski. “و قطعا وجود دارد برخی از کشورها و سازمان هایی که در حال فکر کردن به اتحادیه اروپا و ناتو به عنوان بهترین سازمان ها در جهان است.”

شمال مقدونیه و آلبانی موقعیت استراتژیک در وسط اروپا از دست رفته نیست و در بسیاری از رهبران اروپایی. “ترکیه وجود دارد چین وجود دارد و روسیه وجود دارد—و اگر آنها پذیرفته نیست [به اتحادیه اروپا مذاکرات] روس ها باز خواهد شد شامپاین” وزیر خارجه لهستان به Jacek Czaputowicz گفت.

پس از اتحادیه اروپا ماه اکتبر تعجب همه شمال مقدونی احزاب در مجلس جمع آوری شده در آقای Pendarovski را به در نظر گرفتن جایگزین و به این نتیجه رسیدند که هیچ گزینه ای غیر از فشار دادن به جلو با ادغام در اتحادیه اروپا وجود داشته باشد. “اگر اتحادیه اروپا می بندد ما را امتحان کنید را وارد کنید از طریق پنجره” گفت: یکی از این نشست شرکت کنندگان بلال کاسامی, رئیس جمهور BESA ،

Lulzim Basha, رهبر حزب مخالف دولت آلبانی حزب دموکرات خطاب به هواداران خود در مقابل مقر دولت در تیرانا در ژوئن 2019. عکس: ARMEND NIMANI/Agence France-Pres

در آلبانی و رهبر مخالفان Lulzim Basha —که به تلخی انتقاد آلبانیایی دولت را به اتهام فساد و بی اعتنایی به هنجارهای دموکراتیک—گفت: آن دسته از مشکلات را باز از عضویت در اتحادیه اروپا مذاکرات فوری حتی بیشتر.

“بحث ما این است که این پایان کار نیست بلکه آغاز یک سفر طولانی است,” او گفت:. “این کشور رنج زیادی بود که آن را فراموش کرده و جدا شده است. متارکه کار نمی کند نه برای کشور و نه برای غرب بالکان.”

در واقع, آن است که اتحادیه اروپا رویایی است که نگه داشتن یک بار فرار منطقه در صلح خدمت به عنوان یک “چسب” در برابر رقیب بالکان nationalisms گفت: Bujar عثمانی شمال مقدونیه معاون نخست وزیر در امور اروپا و رهبر اصلی این کشور در آلبانیایی تبار که پدید آمده از سال 2001 شورش در برابر بیشتر اسلاو نیروهای مقدونی.

“اتحادیه اروپا ایجاد زمین برای بازی های المپیک از اصلاحات در میان ملل” آقای عثمانی گفت. “این یک بحث است که عمدتا رقابت از اصلاحات در میان ملت ها به جای رقابت در مورد چه کسی برنده و یا از دست جنگ بیشتر از گذشته است.”

در شمال مقدونیه ملی VMRO-DPMNE که حکومت تا سال 2016 و به دنبال بازگشت به قدرت در ماه آوریل بود قطعا با وسواس افتخارات گذشته واقعی و خیالی. در حالی که در دولت آن را بسته بندی مرکزی اسکوپیه با مجسمه عتیقه مقدونیه قهرمانان.

تحت پرسپا توافق با یونان که VMRO-DPMNE مخالف این مجسمه ها—در حال حاضر شرح داده شده توسط رئیس جمهور Pendarovski به عنوان “افراطی kitsch”—مشخص شده با پلاک دلالت یونان منشاء ارقام مانند پادشاه فیلیپ دوم ، پدر اسکندر کبیر. که به منظور دیدار با یونان طولانی برگزار شد در اعتراض به آنچه که آن را می بیند به عنوان Skopje, تخصیص آن عتیقه و میراث فرهنگی.

Hristijan Mickoski رهبر مخالفان VMRO-DPMNE گرفتن بخشی در یک ژانویه 2019 اعتراض خود را در کشور تغییر نام در خارج از ساختمان پارلمان در اسکوپیه. عکس: بوریس Grdanoski/آسوشیتد پرس

باید حزب خود را بازگشت به قدرت در ماه آوریل گفت: Hristijan Mickoski, VMRO-DPMNE که رئیس جمهور آن را تمرکز بر مشکلاتی که نگرانی شهروندان عادی و نمی خواهد به دنبال معکوس تغییر نام بدون تامین دو سوم اکثریت پارلمان از جمله اکثریت آلبانیایی تبار نمایندگان مجلس—بعید است چشم انداز.

“در کشور ما عمده مشکلات فساد با کیفیت پایین از زندگی وحشتناک, مراقبت های بهداشتی, فاجعه, آموزش و پرورش,” او گفت:. به عنوان برای شمال مقدونیه نام جدید او افزود: “ما خواهد بود دو رو اگر ما در تلاش برای متقاعد کردن ما به شهروندان این است که یک واقعیت جدید است.”

اتحادیه اروپا نتوانست وعده این را داده اند امید جدیدی برای کوچک اما آوازی طرفدار روسیه حزب متحد مقدونیه که رهبری مبارزه سپتامبر 2018 رفراندوم تغییر نام. (قانون اساسی اصلاح شد و استخراج تظاهرات از مسکو حتی اگر همه پرسی موفق به جذب مورد نیاز 50 درصد از رای دهندگان ثبت شده.)

“این نسل کشی اتحادیه اروپا و ناتو می خواهید برای پاک کردن نام ما, تاریخ و سنت است. برای 30 سال وجود دارد و دو احزاب دست نشانده غرب در حال اجرا با دولت است. همه آنها فکر می کردند که جهان محدود است به بروکسل و واشنگتن” گفت: Janko Bachev, ایالات مقدونیه رئیس جمهور در دفتر تزئین شده با پرچم و یک نقشه از “تاریخی” مقدونیه که شامل گسترده تکه های از یونان و بلغارستان و صربستان. “برای ما جهان بسیار بزرگتر است. ما انتظار داریم که این بخش از اروپا و بالکان را تحت تاثیر سقوط از روسیه است.”

جلوگیری از چنین نتیجه باید به یک اولویت برای اتحادیه اروپا با اشاره به نخست وزیر آلبانی Edi Rama. “ما بخشی از همان بدن است. من نمی دانم که چگونه امکان پذیر است برای زندگی خود را با کلیوی در جیب شما,” او گفت:. “اتحادیه اروپا نیاز به بالکان برای خود امنیت و ایمنی است.”

یک بنای تاریخی به تصویر می کشد فیلیپ دوم پادشاه باستانی پادشاهی مقدونیه و پدر اسکندر کبیر می ایستد در مرکز شمال پایتخت مقدونیه, Skopje. عکس: GEORGI LICOVSKI/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

نوشتن به یاروسلاو Trofimov در yaroslav.trofimov@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو