اتحادیه اروپا پیشنهاد شغل-پشتیبانی از طرح در میان Coronavirus اما عمیق شکاف باقی می ماند

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: این پیشنهاد اجازه می دهد شرکت های به دنده تا به سرعت هنگامی که اقتصاد جهانی بهبود از coronavirus بحران است.

عکس: فرانسوا لنوار/استخر/شاتر

پس از تلخ درگیری هفته گذشته بیش از یک جمعی اقتصادی در پاسخ به کروناویروس بحران اروپا مقامات نورد طرح با هدف قانع کننده اسپانیا و ایتالیا بلوک جدی در مورد ایستاده با هم.

اتحادیه اروپا اجرایی پیشنهاد €100 میلیارد دلار ($110 میلیارد دلار) طرح سهشنبه برای کمک به تامین مالی برنامه های دولت برای نگه داشتن مردم در کار است. وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire دقیق یک پیشنهاد بلند مدت coronavirus تاثیر صندوق.

حتی در هلند که مقامات بالا بودند هدف از خشم در هفته گذشته از آمار جنوبی دولت های اروپایی دولت مطرح یک میلیارد یورو coronavirus صندوق با هیچ شرایط متصل شده است.

این طرح نشان دهنده یک تغییر قابل توجهی است و برخی از این پتانسیل برای ارائه کمک واقعی برای اقتصاد بدترین نهفته این بیماری همه گیر. اما شکاف های عمیق باقی می ماند با توجه به مقیاس پاسخ های مورد نیاز و اینکه دیر یا زود دولت های اروپایی نیاز به طور مشترک موضوع مشترک بدهی برای دیدار با هزینه های نصب.

بیشتر در Coronavirus در ایتالیا

  • ایتالیا Coronavirus تلفات به مراتب بالاتر از گزارش
  • این مسابقه فوتبال که لگد ایتالیا Coronavirus فاجعه
  • خانواده ایتالیا با قدرت های بزرگ. Coronavirus ساخته است مرگبار
  • ایتالیا به کندی پیشرفت در مبارزه با کروناویروس یک هشدار به غرب

ضمن کمیسیون اروپا پیشنهاد برای بالا بردن €100 میلیارد دلار به طور مستقیم از بازار خود را بلند پروازانه ترین و در عین حال. بدن نیز پیشنهاد ساخت در دسترس دهها میلیارد از بودجه اتحادیه اروپا در سال جاری و آینده است که قبلا اختصاص داده شده برای برنامه های خاص.

کمیسیون درخواست کشورهای عضو برای ارائه تضمین به ارزش €25 میلیارد دلار برای مشاغل صندوق که خواهد به من قرض بدهید به طور مستقیم به دولت های ملی به پرداخت برای کوتاه مدت کار برنامه. خواهد بود وجود دارد بدون درپوش در مقدار هر کشور می تواند دریافت کنید.

پیشنهاد “می تواند به کاهش اثرات رکود اقتصادی. آن را نگه می دارد و مردم در کار است. آن را قادر می سازد شرکت ها برای بازگشت به بازار با تجدید قدرت” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت.

این کمیسیون امیدوار به پیروزی در حمایت از این پیشنهاد زمانی که وزیران دارایی اتحادیه اروپا در دیدار روز سه شنبه. پشتیبانی نیست با توجه به سوالات در مورد دقیق راه اندازی این طرح و تصویب برخی از مجالس ملی به احتمال زیاد مورد نیاز است.

طرح استفاده از شبیه بودن به یکی پیشنهاد شده توسط آلمان وزارت مالیه ساخت برلین پذیرای آن مقامات می گویند. دیپلمات ها از دیگر کشورهای عضو گفت: این امر می تواند به طور جدی در نظر گرفته شود.

در پاریس آقای Le Maire به نام بلوک به مرحله اقتصادی آن پاسخ جدید تامین مالی برای بانک سرمایه گذاری اروپا اتحادیه اروپا, امور مالی, دست, و دسترسی بیشتر به این منطقه کمک مالی صندوق تنها با شرایط نور متصل است.

فرانسه نیز پیشنهاد پنج تا 10 سال مشترک اتحادیه اروپا و صندوق برای کمک به اروپا در مقابله با این بیماری همه گیر. این صندوق می تواند به صدور اوراق قرضه تامین مالی به طور مشترک توسط کشورهای عضو و از آن خواهد شد برای پرداخت از طریق همبستگی مالیاتی آقای Le Maire گفت.

مربوط تصویری

وال استریت ژورنال شلبی هالیدی آخرین در coronavirus بیماری همه گیر.

“وجود دارد یک سوال سیاسی” آقای Le Maire گفت. “ما باید ایستاده با هم به عنوان یک متحد قاره به صورت بلند مدت و چشمگیر عواقب ناشی از بحران اقتصادی و یا باید ما را به جهان غم انگیز تصویر از یک قاره تقسیم بین شمال و جنوب؟”

روز چهارشنبه نخست وزیر هلند رو به رشد مخالفت در خانه و در اروپا به صرفه رویکرد به بحران گفت: نمایندگان مجلس در هلند دولت او شناور بود طرح خود را. این پیشنهاد یک صندوق است که ارائه می کنند تا به رقم 20 میلیارد دلار بی قید و شرط کمک های مالی برای کشورهای عضو اتحادیه اروپا با هلند کمک به €1.2 میلیارد—به مراتب از خواسته ها که از جاهای دیگر است.

آقای Rutte و وزیر امور مالی Wopke Hoekstra هر دو اذعان کرد این هفته که تن خود را در بحث های اخیر با همتایان اروپایی تا به حال نشده است همدلانه به اندازه کافی. او گفت که همچنان به مخالفت با تماس از نه عضو منطقه یورو اوراق قرضه به آدرس هزینه های این بحران است.

اتاق برای سازش باریک به نظر می رسد با آلمان Ifo موسسه هشدار پنجشنبه که یک جزئی و دو ماه و اقتصادی shutdown می تواند هزینه های ایتالیا تا €234 میلیارد و اسپانیا تا €171 میلیارد دلار در سال 2020 کاهش این کشورها رشد به میزان 14 درصد در سال.

“جو نوع مسموم در حال حاضر گفت:” یک دیپلمات اتحادیه اروپا را ندارد.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected] و Noemie Bisserbe در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>