اتحادیه اروپا قصد دارد 2 تریلیون دلار Coronavirus پاسخ تلاش

بروکسل خیابان اصلی خرید. تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید تایید coronavirus طرح بازیابی.

عکس: اولیویه hoslet/شاتر

بروکسل—اتحادیه اروپا مجموعه ای از 2 تریلیون دلار coronavirus پاسخ طرح از جمله یک تجمع عظیم ملی منابع مالی است که در صورت تصویب خواهد تعمیق بلوک اتحادیه اقتصادی, در راه است که حتی منطقه یورو از بحران بدهی موفق به رسیدن به.

چهار شنبه پیشنهاد تشکیل شده از €750 میلیارد دلار ($824 میلیارد دلار) طرح بهبود و €1.1 تریلیون دلار بیش از بودجه هفت سال آینده با هدف بالابر منطقه از آن رکود اقتصادی است اما باید با غلبه بر اصطکاک و مبارزات داخلی تقسیم می کردند.

اگر حمایت همه 27 عضو این طرح نشان دهنده یک گام تاریخی در بافتنی همراه ملی مالی در سراسر بلوک. این پیشنهاد از کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا به دنبال مشابه فرانسه و آلمان طرح مجموعه ای از هفته گذشته و ایجاد حرکتی جدید برای نقل و انتقال ثروت در میان اعضا تامین می شود معمولا صادر بدهی.

“این است که در اروپا لحظه گفت:” رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen. “ما تمایل به عمل باید به چالش های ما همه رو.”

وزیر دارایی اولاف شولز به تازگی در مقایسه پیشنهادی فرض بدهی در سراسر اتحادیه اروپا مرزها به الکساندر همیلتون حرکت در سال 1790 جدید دولت ایالات متحده به فرض متحده بدهی از جنگ و انقلاب. اما بر خلاف آمریکا تحت قانون اساسی اتحادیه اروپا همچنان یک باشگاه از کشورهای مستقل که بسیاری از مخالفت های مالی بار. به عنوان بحران محو و سیاسی بادهای تغییر حتی در اروپا بیشتر حمایت کشورها می تواند به نوبه خود در برابر این ایده.

اتحادیه اروپا با هدف ارائه گسترده مالی تزریق برای بلوک سخت ترین ضربه کشورها بدون افزایش در حال حاضر افزایش سطح بدهی جنوب کشورها از جمله ایتالیا و اسپانیا و یونان است. که اجازه می دهد کسانی که دولت را به صرف بیشتر در حال حاضر در پاسخ به بحران همه گیر.

در حال حاضر یک گروه از ثروتمند شمالی کشور از جمله هلند ، دانمارک ، اتریش و سوئد باید سوال طرح است. لقب “صرفه, چهار,” آنها می خواهند برای جلوگیری از خطر سیاسی از قرار دادن خود را به مالیات دهندگان در قلاب به بازپرداخت بدهی اتحادیه اروپا صادر شده به صندوق عمده هزینه های دیگر.

“مذاکرات را” یک دیپلمات هلندی گفت. “آن را دشوار است به تصور این پیشنهاد خواهد شد که در پایان دولت از این مذاکرات است.”

مربوط تصویری

بر خلاف بسیاری از کشورهای غربی سوئد نیست منظور دقیق coronavirus مستند. اقتصاد آن هنوز هم در زمان ضربه. وال استریت ژورنال به همسرش, خواستگاری, گزارش از یک کشور که در آن مغازه ها و کافه ها نیست تعطیل.

اروپا و کشورهای فقیر در حال محروم در مقابل همسایگان شمالی خود را در چه مقدار از آنها می تواند کمک هزینه شرکت پشتیبانی کارگران و تحریک اقتصاد خود است. آلمان و کشورهای دیگر بودند که از نظر مالی قوی قبل از همه گیر را پمپ تریلیون دلار به اقتصاد خود و نقل مکان کرد به سرعت به از سرگیری فعالیت های کسب و کار.

در آمریکا رئیس جمهور تهمت امضا کرده است چهار صورتحساب برای مبارزه با اقتصادی ضربه از این بیماری همه گیر از جمله کمک به کوچک و بزرگ کسب و کار و کسانی که در سمت چپ بیکار. بی سابقه ای رشته ای از اسکناس در مجموع نزدیک به 3 تریلیون دلار رانده شد اجماع در میان رهبران حزب که tamped کردن مخالفان خود در قفقاز.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد گفت: مجموع اندازه آن بسته های محرک از جمله برخی از تامین مالی کمک که نمی کند نیاز به مستقیم هزینه های دولت, صدر 2 تریلیون دلار معادل حدود 40 درصد از ژاپن را 5 دلار تریلیون اقتصاد است.

بیشتر

  • ایالات متحده Coronavirus مرگ و میر نزدیک 100,000 عنوان آمریکای جنوبی, موارد, موج
  • ‘واکسن ناسیونالیسم’: جدید پویا در مسابقه برای سرکوب Coronavirus

انگلستان که اخیرا از اتحادیه اروپا راه اندازی کرده است اقدامات از جمله مشاغل-حمایت از طرح هزینه £123 میلیارد و 152 میلیارد دلار) یا 5.9 ٪ سالانه اقتصادی خروجی.

سخت-آمار کشورهای عضو اتحادیه اروپا در مقابل به شدت متکی به گردشگری است که شکسته شده و بعید است به زودی بهبود می یابند. درد در این کشورها همه از آن استفاده از یورو باعث شده است تا شمال کشور منطقه یورو از جمله آلمان و فرانسه به عمل پرخاشگرانه از آنها در طول بحران مالی است.

این طرح بحث برانگیز ترین عنصر اتحادیه اروپا صدور بدهی خواهد بود بازپرداخت بیش از چند دهه از شروع تنها در 2028 از طریق ترکیبی از بلوک گسترده مالیات و افزایش عضو دولت کمک به آینده چندین ساله بودجه. برخی از پول اضافی را شروع جریان این سال به توقف شرکت از فروپاشی و حفظ سرمایه گذاری های عمومی در جریان است.

اتحادیه اروپا در حال حاضر به تصویب €540 میلیارد پاسخ اضطراری از جمله بسته پول بیکاری برنامه های وام و تسهیلات برای شرکت ها و پیشگیرانه خطوط اعتباری از صندوق نجات منطقه.

تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید تایید بازیابی طرح که شامل €500 میلیارد دلار در کمک های مالی و €250 میلیارد دلار وام به آمار اعضای. در حالی که بسیاری از سازش مورد نیاز خواهد بود, بزرگترین دعوا هستند به احتمال زیاد به وجود می آیند بیش از شکاف بین کمک های مالی و وام های, چه رشته متصل هستند و چگونه به نفع خود بر اتحادیه اروپا جدیدتر فقیر اعضا در شرق آن.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان با حضور در یک کنفرانس خبری با رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در مارس 18.

عکس: کی nietfeld/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این طرح در صورت تصویب خواهد پاسخگویی به مطالبات از بانک مرکزی اروپا برای منطقه دولت برای مطابقت با آن فوق العاده آسان با سیاست های پولی هماهنگ در مقیاس بزرگ مالی تلاش. آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را پشتوانه عظیم طرح بازیابی به دنبال تصمیم اخیر دادگاه قانون اساسی این کشور بالا بردن شک و تردید بیش از قانونی بودن بانک مرکزی اروپا خرید اوراق قرضه برنامه های. کسانی که برنامه های بیمه اتحادیه اروپا بهبود از بحران مالی تقریبا از یک دهه پیش.

مقامات اتحادیه اروپا در حال آماده برای هفته ها از استدلال است. آنها امیدوارند که رهبران ملی قادر خواهد بود برای دیدار با فرد در ماه ژوئن برای پیدا کردن یک مصالحه اگر چه بسیاری می گویند بیشتر مذاکرات ممکن است مورد نیاز و توافق قبل از تابستان تضمین شده نیست.

افزایش بدهی نیست جدید برای اتحادیه اروپا که مطرح دهها میلیارد یورو در طول بحران مالی برای سرمایه گذاری در اروپا. اما مقیاس خواهد بود به مراتب بیشتر و شکستن یک تابو نهی از اتحادیه اروپا را اجرایی از مصرف در مقدار زیادی از بدهی.

در حالی که مقامات در برلین و پاریس و بروکسل می گویند این امر می تواند یک اقدام باعث عظیم اقتصادی شوک از coronavirus این پیشنهاد می تواند کمک به مقابله با یک مشکل ساختاری است که به گل نشسته اتحادیه اروپا و 19 کشور حوزه یورو—دو لایه تقسیم بین کشورهای ثروتمند و کمبود پول نقد هستند. اگر باد سیاسی تغییر بیشتر مالی نقل و انتقالات می تواند باعث تشدید تنش بین بلوک دارا و ندار.

در تلاش برای برنده شدن حمایت خود را از طرح پیشنهاد کمیسیون شامل جدید قابل توجهی برای پول, شرقی عضو—که نبوده است به شدت تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان. این کشورها قبلا عمده بهره مند از بلوک largess. اما در میان گونه های بیش از مهاجرت و قانون از قانون مسائل بین بروکسل و اعضا از جمله مجارستان و لهستان و برخی از دیپلمات ها گفت: به احتمال زیاد تلاش برای فشار پیشنهادی برای پول, کشورهای شرق اروپا در نهایی کمتر از حد بلند پروازانه نسخه از برنامه است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به لورنس نورمن در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>