رهبران اتحادیه اروپا در صورت انتخاب: ایجاد وحدت و یا در حال حاضر ‘ضعیف اروپا

بروکسل

خسته و تیره و تار, سران اتحادیه اروپا در روز دوشنبه بشود برای چهارمین روز جنگ بی سابقه $2.1 تریلیون دلار بودجه اتحادیه اروپا و coronavirus بازیابی صندوق به سختی بهبود از یک آخر هفته تعطیل و مشت کوبیدن به جداول و توهین.

با درخشان خورشید گرمایش مذاکره sundeck در اروپا اجلاس مرکز در اوایل روز دوشنبه وجود دارد و در نهایت یک بارقه امید است که این مذاکرات به کمک این قاره از ظهور این بیماری همه گیر از طریق بی سابقه کمک های اقتصادی بسته نیست و محکوم است ،

در آن زمان قلب-عمل کشیدن شام سخنرانی رئیس شورای اروپا چارلز میشل در مورد رهبران نه عدم خود را از اتحادیه, رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کوبیدن مشت خود را در خشم به جدول و یک مجموعه جدید از بودجه شماره برای ارسال این در حال حاضر حماسه اجلاس به بعد.

“وجود دارد بسیار لحظه زمان. و وجود دارد بیشتر خواهد شد که بدون شک هنوز هم دشوار است. اما در محتوا همه چیز باید حرکت رو به جلو” گفت: آقای پاکسازی تاکید خود را از ادامه همکاری با صدراعظم آلمان ، بدون فرانسه و آلمان توافق اتحادیه اروپا گرفته شده و هرگز اهمیت مراحل.

“وضعیت فوق العاده ای خواستار تلاش های فوق العاده,” خانم مرکل گفت: به عنوان رهبران بودند به عنوان یکی از بلوک طولانی ترین قله همیشه. این برنامه ریزی شده بود که دو روز نشست برنامه ریزی شده به پایان رسید شنبه اما عمیق ایدئولوژیک تفاوت بین 27 رهبران مجبور مذاکرات به مدت دو روز اضافی.

به طور کلی ارواح برداشت کرده بود پس از مذاکرات رسیده rock bottom یکشنبه شب.

“به نظر می رسد امیدوار تر از زمانی که من فکر کردم در طول شب: ‘آن را بیش از'” گفت: نخست وزیر هلند هدف از خیلی از انتقاد برای نگه داشتن یک توافق غیر ممکن است.

آقای Rutte دفاع از علت یک گروه از پنج ثروتمند کشورهای شمال – هلند, اتریش, فنلاند, سوئد و دانمارک به دنبال محدود کردن هزینه ها و اعمال سخت اصلاحات تضمین در هر طرح نجات برای نیازمندان ملل. او آمد و تحت انتقاد از آقای پاکسازی ایتالیا و مجارستان که نخست وزیر ویکتور اوربان پرسید چرا هلندی تا به حال چنین “نفرت” نسبت به او.

آقای Rutte آن را در زمان در گشاد گشاد راه رفتن.

“ما در اینجا نیست زیرا ما در حال رفتن به بازدید کنندگان در هر یک از دیگر جشن تولد بعد. ما اینجا هستیم زیرا ما انجام کسب و کار برای کشور خود ما. ما همه مزایا,” او گفت:.

یکشنبه شب پس از سه روز از مذاکرات بی ثمر و با امید dimming آقای میشل التماس رهبران خود غلبه اساسی اختلافات و توافق بر سر بودجه و بازیابی صندوق.

“از 27 رهبران اتحادیه اروپا قادر به ساختن وحدت اروپا و اعتماد و یا به دلیل شکاف عمیقی خواهد شد که ما خودمان را به عنوان یک ضعف اروپا و تضعیف بی اعتمادی” او از رهبران.

“من آرزو می کنم که ما موفق به گرفتن یک معامله است و در رسانه های اروپایی می تواند تیتر فردا که اتحادیه اروپا موفق شد در یک ماموریت غیر ممکن” آقای میشل گفت.

این بیماری همه گیر است فرستاده اتحادیه اروپا به سقوط و کشتن حدود 135.000 از شهروندان خود و غوطه وری اقتصاد خود را به حدود انقباض از 8.3 درصد در سال جاری.

بلوک اجرایی پیشنهاد کرده است یک 750 میلیارد یورو coronavirus صندوق تا حدودی بر اساس مشترک استقراض به آن ارسال شود به عنوان وام و کمک های مالی به کشورهای در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. که می آید در بالای هفت سال و 1 تریلیون یورو از بودجه اتحادیه اروپا که رهبران بوده است haggling over برای ماه ها و حتی قبل از همه گیر رسید.

حتی با آقای پاکسازی و خانم مرکل مذاکره به عنوان نزدیکترین شرکای سنتی قدرتمند فرانسه و آلمان داد نمی تواند به نزاع ملت ها در خط.

در میز شام یکشنبه شب رهبران mulled یک پیشنهاد از پنج ثروتمند شمال کشور است که پیشنهاد یک coronavirus بازیابی صندوق با 350 میلیارد یورو از کمک های مالی و همان مقدار دوباره در وام. پنج اتحادیه اروپا سازمان ملل – با نام مستعار “frugals” – که مخالف هر گونه کمک های مالی در حالی که اتحادیه اروپا اجرایی پیشنهاد کرده بود 500 میلیارد یورو رسید.

آخرین سازش پیشنهاد می ایستد در 390 میلیارد یورو کمک های مالی.

همه ملت در اصل موافق آنها نیاز به گروه با هم اما پنج غنی کشور در شمال به رهبری هلند می خواهید کنترل دقیق بر هزینه های مبارزه جنوبی کشورهای مانند اسپانیا و ایتالیا می گویند کسانی که شرایط باید به حداقل نگه داشته شود. پنج تحت فشار بوده اند برای بازار کار و حقوق بازنشستگی اصلاحات مرتبط به اتحادیه اروپا جزوه و یک “ترمز” را قادر می سازد اتحادیه اروپا سازمان ملل برای نظارت و در صورت لزوم توقف پروژه که در حال پرداخت بازیابی صندوق.

“او نمی تواند از ما بخواهید برای انجام اصلاحات خاص,” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت.

آقای Rutte و دیگران نیز می خواهد یک لینک به این جزوه از بودجه اتحادیه اروپا و حکومت قانون – ارتباط با هدف لهستان و مجارستان کشور با جناح راست پوپولیستی دولت که بسیاری در اروپا فکر می کنم در حال لغزش به دور از حکومت دموکراتیک.

به خود جلب کرد که آقای اوربان خشم.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de