وزیران دارایی اتحادیه اروپا به توافق برسند بودجه به کوسن تاثیر Coronavirus

فرانسوی وزیر اقتصاد Bruno Le Maire با حضور در نشست گروه یورو در روز جمعه توسط ویدئو کنفرانس.

عکس: لودویک مارین/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

بروکسل—وزرای مالی اروپا کار می کرد از طریق اختلاف به توافق برسند به یک بسته از اقدامات اواخر روز پنجشنبه در مجموع یک و نیم تریلیون یورو با هدف حد تاثیر coronavirus در منطقه شکننده اقتصاد, مقامات گفت. اما بزرگتر درگیری بر سر اینکه آیا برای به اشتراک گذاشتن هزینه های بهداشت و درمان بحران معوق شد.

توافق نامه ارائه یک لحظه از وحدت در چه بوده است کبودی مبارزه در میان اعضای اتحادیه اروپا بیش از پاسخ به بحران است که ناودان برخی از کشورها هنوز دوره نقاهت بعد از بحران مالی از یک دهه پیش. وزیران دارایی در حال صرف بیش از 15 دقیقه سه شنبه شب در تلاش برای رسیدن به یک توافق بدون موفقیت است.

با این حال از آن ارائه شده تنها یک آتش بس موقت میان سخت ضربه عضو از جمله ایتالیا و اسپانیا و ثروتمند شمال کشورهای اتحادیه اروپا مانند آلمان و هلند بر اینکه 19 نفر از اعضای ارز مشترک بلوک باید موضوع مشترک یورو بدهی به امور مالی تلاش بازیابی از بحران است.

بیش از چند ماه آینده این مرحله به توافق باید به ارائه کسب و کار نقدینگی اضافی کمک دولت صندوق کار برنامه ها و ارائه خطوط اعتباری با تعداد نسبتا کمی از رشته های متصل به دولت های اروپایی که مشکلات دسترسی به بازارهای مالی با توجه به متن نهایی از معامله.

اما در جنوب کشور می گویند فوری تضمین مشترک بدهی صدور بسیار مهم هستند به آنها اجازه می دهد به صرف آنچه که آنها نیاز به رسیدگی coronavirus بحران است. بدون که وعده دولت در سخت ترین ضربه از کشورها مانند ایتالیا و اسپانیا ممکن است محدود محرک در حال حاضر برای جلوگیری از بالا سطح بدهی های فزاینده بیشتر و جرقه یک بحران بدهی به عنوان بلوک به نظر می رسد نسبت به بهبود اقتصادی.

بر اساس این توافق کشورهای عضو خواهد بود قادر به دریافت پیشگیرانه خطوط اعتباری از صندوق نجات منطقه به مقدار حداقل 2 درصد از اقتصاد کشور خروجی و یا برخی از €240 میلیارد دلار ($262 میلیارد دلار) از اعتبار موجود در صندوق نجات منطقه شناخته شده به عنوان مکانیسم ثبات اروپا.

وزیران دارایی گفت: آنها سعی خواهد کرد تا راه دسترسی به ESM در عرض دو هفته. بودجه می تواند کمک به پرداخت هزینه های سلامت و اقتصادی و به طور مستقیم مربوط به بحران است.

از نشست وزیران دارایی همچنین حمایت از یک برنامه توسعه به رقم 200 میلیارد دلار وام به اتحادیه اروپا کسب و کار تحت €25 میلیارد دلار در دولت های عضو تضمین برای سرمایه گذاری اروپا بانک بلوک سرمایه گذاری بازو.

آنها به رفتن به جلو برای €100 میلیارد مشاغل پشتیبانی از برنامه های پیشنهادی در هفته گذشته توسط کمیسیون اروپا. که خواهد اتحادیه اروپا را اجرایی قرض گرفتن به طور مستقیم در بازار و با تضمین ارائه شده توسط کشورهای عضو برای کمک به تامین مالی برنامه های دولت است که جلوگیری از شرکت های تخمگذار کردن کارگران است.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>