اتحادیه اروپا برقی فروش اتومبیل نگه دارید نورد با وجود ویروس رکود

فرانکفورت آلمان

Coronavirus را لغو کرده است, طرح کسب و کار در سراسر جهان است اما در اروپا فشار به اتومبیل های برقی نیست یکی از آنها است. فروش باطری و خودروهای هیبریدی برگزار کرده اند تا بهتر از بازار به طور کلی در میان عمیقا دردناک رکود عمدتا با تشکر به عمل دولت است.

27 کشور اتحادیه اروپا در حال حرکت است به جلو با یک تغییر عمده در حمل و نقل به عنوان بخشی از بلوک تلاش در برابر تغییر آب و هوا. تحت فشار نظارتی خودروسازان در حال نورد از کشت جدید مدل الکتریکی به طوری که آنها می توانید ملاقات سخت تر محدودیت در گازهای گلخانه ای است که به نیروی کامل در سال آینده.

باتری-مدل تنها در حال تبدیل شدن بیشتر مقرون به صرفه به خصوص به عنوان فروش با پشتیبانی قابل توجهی یارانه های دولتی. به عنوان فروش احتراق داخلی خودرو کاهش یافته است تقاضا برای باتری-فقط ماشین ها و ارقام است که ترکیب موتور الکتریکی با موتورهای معمولی پایدار است و یا حتی افزایش آمار اخیر نشان می دهد. در مقابل ماشین های الکتریکی تصویب در حال حرکت است و بیشتر به آرامی در ایالات متحده با توجه به مقررات عدم قطعیت است.

سهم بازار از باتری و خودروهای هیبریدی به شدت افزایش یافت در سراسر عمده بازارهای اروپایی در طول نیمه اول سال حتی به عنوان شیوع بسته نمایشگاه در ماه های مارس و آوریل است. آلمان شاهد افزایش 8.4 ٪ از 3.4 درصد سال گذشته به عنوان به طور کلی خرید و فروش همه نوع ماشین ها سقوط 35 درصد است. فرانسه دیدم این پلاگین به اشتراک گذاری پرش به 9 درصد از 2.5%. سوئد شاهد افزایش به 25% از 10%.

یکی از این بیماری همه گیر خریداران خودرو شد فرانک Schendel یک دندانپزشک از یک شهر کوچک در خارج از باواریا شهر آوگسبورگ. در ماه مه او خریداری یک باطری هیوندای Kona Elektro یک SUV جمع و جور و سبک هاچ بک. او تا به حال اجاره یک تسلا در تعطیلات برای یک زن و شوهر از روز.

“پسر من است گرفتن گواهینامه رانندگی خود را در لحظه و یک تسلا است کمی بیش از حد گران قیمت و با سرعتی بیش از حد, بنابراین من خوشحالم که به کشف هیوندای Kona,” او گفت:.

او نه خود رانده شده 10 ساله مرسدس بنز E کلاس استیشن واگن پس از. “آن را سرگرم کننده, سریع, و, آرام, فن آوری های به روز” گفت: آقای Schendel. “ما درایو Kona همه جا: 500 کیلومتر به دیدار مادر بزرگ, مواد غذایی خرید. ما هر سفر با Kona.”

64 کیلووات ساعت باتری دارای طیف وسیعی از 484 کیلومتر به اندازه کافی برای رسیدن به مادر بزرگ فقط با یک توقف در بزرگراه ایستگاه شارژ.

ماشین های الکتریکی خریداران جذب توسط دولت های بزرگ انگیزه. تحت دولت آلمان آخرین بسته محرک برای مثال یک ماشین الکتریکی با برچسب قیمت زیر 40,000 یورو است واجد شرایط برای یک 9,000-یورو انگیزه 3000 یورو است که پرداخت می شود توسط تولید کننده.

خریداران خودرو در حال حاضر 70 های مختلف باتری و هیبرید مدل را انتخاب کنید و با شروع قیمت زیر 20 ، 000 یورو از جمله کسانی که یارانه محلی در مورد صندلی Mii های رنو Twingo ز و Skoda CITIGOe IV. فولکس واگن می گوید که می خواهد شروع به ارائه شناسه آن.3 باتری هاچ بک تا پایان سال با شروع تحت 30,000 یورو است.

“تقاضا در حال رشد است سریع گفت:” یورگن Sangl یک فروشنده خودرو در شهر لندزبرگ آم لش فروش می رسد که آقای Schendel خود هیز. آقای Sangl تصمیم گرفت در سال 2016 به پیش بینی روند و تمرکز بر برق که 90 ٪ از کسب و کار خود را. “این رفته راه من مشکوک آن را – برای اولین بار یک قطره در حال حاضر سیل,” او گفت:. فراتر از انگیزه های مشتریان پیدا کردن برق جذاب تر هنگامی که در محدوده بیش از 186 مایل در یک بار.

این بیماری همه گیر است با این وجود باعث درد بزرگ برای خودروسازان. دایملر AG سازنده مرسدس بنز خودروهای لوکس به ایران را تشدید کاهش هزینه تلاش. “قبلی ما بهره وری اهداف تحت پوشش آینده تحول, اما نه یک رکود اقتصادی جهانی” گفت: مدیر عامل دایملر Ola Kallenius.

خودروسازان در اتحادیه اروپا نیاز به کاهش دمای گازهای خروجی از ناوگان خود را به 95 گرم دی اکسید کربن در هر کیلومتر رانده شروع سال آینده. که معادل به 57.4 مایل در هر گالن بنزین است.

برای رسیدن به این تولید کنندگان باید به بالابر برقی فروش از 7 درصد به 12 درصد از بازار با توجه به حمایت گروه حمل و نقل و محیط زیست است. جدید محدود است و بخشی از اتحادیه اروپا تلاش های خود را مطابق با 2015 در پاریس آب و هوا توافق برای کاهش انتشار دی اکسید کربن سرزنش توسط دانشمندان برای گرمایش جهانی و همراه با تغییر آب و هوا.

ایالات متحده با بنزین ارزان و یک دولت فدرال است که می خواهد به رول اقتصاد سوخت مورد نیاز است عقب مانده و بقیه جهان در وسیله نقلیه الکتریکی, فروش و راه اندازی شد. اما از آنجا که خودروسازان باید به توسعه وسایل نقلیه برای فروش در سطح جهانی و برخی از شرکت ها دیدن اتومبیل های الکتریکی به عنوان آینده ایالات متحده است که شروع به گرفتن بیشتر مدل های. جنرال موتورز مدیر عامل مری بارا وعده داده است یک “تمام برقی و آینده” با شرکت توسعه 20 مدل الکتریکی به فروش در سطح جهانی توسط 2023.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به عقب خودرو اقتصاد سوخت مورد نیاز به تصویب رسید که باراک اوباما رئیس جمهور شد. اما عقبگرد شده است در دادگاه به چالش کشیده و آن را نامشخص که استانداردهای خودروسازان را مجبور به ملاقات. اگر آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از دست می دهد انتخابات در ماه نوامبر ممکن است که جو بایدن ، presumptive نامزد حزب دموکرات می تواند reimpose اوباما-دوران استانداردهای.

سال گذشته خودروسازان به فروش می رسد 236,000 به طور کامل وسایل نقلیه الکتریکی در ایالات متحده تنها 1.3 درصد از 17.3 میلیون وسایل نقلیه جدید که خریداری شد.

در چین کاهش یارانه ها منجر به کاهش سرعت در برقی فروش در اواخر سال گذشته اما دولت در حال حرکت به جلو با آن نیاز به کم تر-انتشار وسایل نقلیه بیش از مدت طولانی. برق بودند 4.9 ٪ از بازار است.

Saul لوپز, e-mobility manager در حمل و نقل و محیط زیست گفت: خودروسازان اروپایی به نظر می رسد در مسیر دیدار با C02 اهداف است. او اشاره کرد که خودروسازان اغلب به نظر می رسد مشتاق به فروش اتومبیل به اندازه کافی برای دیدار با نیاز اما نه خیلی بیشتر. برخی از برق را به فروش می رسد.

دلیل: “این خودروسازان را فقیر حاشیه در وسایل نقلیه الکتریکی و حاشیه در Suv ها,” او گفت: “در پایان روز آن را رعایت مبتنی بر بازار است.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس. تام Krisher در دیترویت کمک به این گزارش.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de