مقامات در حال بررسی تغییرات Facebook ساخته شده به نرم افزار است که اجازه می دهد توسعه دهندگان نرم افزار دسترسی به داده های خود را. یک Facebook pop-up محل در شهر کلن آلمان در نوامبر سال 2018 است. عکس: sascha steinbach/سازمان حفاظت محیط زیست-efe/rex/شاتر

اتحادیه اروپا ضد تراست محققان داخلی به دنبال اسناد و مدارک مربوط به Facebook , Inc.’s اتهام تلاش برای شناسایی و کدو بالقوه رقبا تعمیق مقامات مقدماتی پروب به رسانه اجتماعی شرکت با توجه به افراد آشنا با این موضوع.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا است در هفته های اخیر ramped تا تعقیب آن از اسناد و مدارک مربوط به اتهامات توسط شرکت های رقیب و سیاستمداران که Facebook اهرمی است تا دسترسی به اطلاعات کاربران را برای سرکوب رقابت پاداش همکاران و قطع رقبای این افراد گفت.

محققان در حال بررسی تغییرات Facebook ساخته شده به نرم افزار رابط است که اجازه می دهد توسعه دهندگان نرم افزار دسترسی به داده های خود را به عنوان به خوبی به عنوان Facebook استفاده از Onavo اسرائیل مجازی-خصوصی-برنامه شبکه فن آوری های غول پیکر خریداری شده در سال 2013 مردم اضافه شده است. Onavo ارائه Facebook اطلاعات دقیق در مورد آن VPN مشتریان استفاده از رقیب برنامه های, به Facebook هوش بر رقبا قبل از آنها شد عمده تهدیدات وال استریت ژورنال گزارش داد در سال 2018 است.

Facebook که تعطیل Onavo در سال گذشته گفت: آن را با استفاده از این برنامه به عنوان یکی از چندین بازار ابزارهای هوش و افشا آن جمع آوری اطلاعات به کاربران است. آن گفته است که حفظ یک رویکرد اصولی برای کار با توسعه دهندگان نرم افزار و تغییرات در آن پلت فرم در راستای ایجاد یک کسب و کار پایدار.

به عنوان بخشی از مقدماتی پروب کمیسیون در هفته های اخیر دستور داد Facebook به تولید مجموعه ای از اسناد و مدارک از جمله ایمیل های داخلی چت سیاهههای مربوط و سخنرانی های مرتبط با این موضوعات را با استفاده از یک قانون اتحادیه اروپا است که اجازه می دهد تا به صورت روزانه جریمه و به مجازات noncompliance مردم آشنا با این موضوع گفت. Facebook وکلا تحت فشار قرار دادند با این استدلال که این سفارشات در ابتدا آنقدر گسترده است که آنها را تولید میلیون ها نفر از اسناد و می تواند سطح اطلاعات شخصی در مورد Facebook, کارکنان, برخی از این افراد گفت.

در پاسخ به این کمیسیون اخیرا به خارج سفارش و صدور یکی از جدید است که باعث کاهش دامنه آن سند درخواست برخی از این افراد گفت.

به عنوان چهار شنبه, Facebook نبود آگاهی از یک تنگ درخواست یکی از افراد دیگر گفت.

“ما متعهد به همکاری با تنظیم کننده در سوالات در مورد چشم انداز رقابتی است که در آن عمل می کنیم” تیموتی بره دیپلم مشاور عمومی در Facebook گفت: از طریق یک سخنگوی.

کمیسیون اروپا کاهش یافته است به نظر.

Facebook باید پرداخت 5 میلیارد دلار جریمه پس از FTC یافت شرکت رسانه های اجتماعی فریب کاربران و نادرست مدیریت اطلاعات شخصی خود را. در حل و فصل Facebook نیز منوط به نظارت سختگیرانه تر در مورد چگونه آن را مدیریت داده های کاربر. وال استریت ژورنال توضیح می دهد که آنچه در آن به معنی برای کاربران است. عکس: اندرو بیلبائو / آسوشیتد پرس

اتحادیه اروپا علاقه چگونه Facebook مدیریت دسترسی به داده های کاربر میریزد نور در مقدماتی پروب است که می تواند به یک چالش عمده تبدیل به شرکت. کمیسیون اروپا فاش پرس و جو در ماه دسامبر گفت: آن بررسی شد چگونه Facebook جمع آوری و monetizes اطلاعات ارائه شده اما کمی اطلاعات دیگر.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه باید ضد تراست رگولاتور رسیدگی به اتهامات که Facebook است مورد آزار قرار گرفته و کنترل خود را از دسترسی به داده های کاربر به صدمه زدن به رقبای بالقوه? پیوستن به مکالمه زیر.

در صورت رسمی پروب و در نتیجه تصمیم گیری در برابر شرکت های اتحادیه اروپا می تواند به منظور Facebook به تغییر شیوه های کسب و کار و موضوع جریمه تا 10 درصد از جهان درآمد سالانه است که برای Facebook را به مقدار بیش از 7 میلیارد دلار بر اساس Facebook درآمد در سال 2019.

کمیسیون اروپا تصمیم به ایجاد اتصال درخواست ریشه در بخشی از مقامات ظاهری عدم اعتماد به نفس است که Facebook را مطابق به طور کامل و با توجه به افراد آشنا با این موضوع. برخی از Facebook مقامات به سهم خود فکر درخواست بیش از حد گسترده و فراتر از بخشیدن یک تحقیقات آنتی تراست برخی از این افراد گفت.

در سال 2017, کمیسیون جریمه Facebook €110 میلیون دلار (حدود 123 میلیون دلار در آن زمان) برای ارائه نادرست یا گمراه کننده اطلاعات زمانی که اتحادیه اروپا شد و بررسی آن WhatsApp خرید نزدیک به سه سال قبل است. این کمیسیون گفت: Facebook تا به حال دروغ مطمئن مقامات اتحادیه اروپا است که نمی شود آن را ممکن است به طور خودکار مطابقت با حساب های کاربری از هر دو خدمات قابل اعتماد. Facebook گفت: این خطاها در آن براده بودند غیر عمدی و که آن را به حال عمل در ایمان خوب است.

تشدید اخیر اتحادیه اروپا تحقیقات آنتی تراست به Facebook می آید پیش از بروکسل سفر شرکت در حال برنامه ریزی برای اجرایی مارک زوکربرگ که در طی آن او ممکن است دیدار با رئیس اتحادیه اروپا رقابت Margrethe بازرگانی, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع. خانم بازرگانی دارای نقش مهمی در شکل گیری تکنولوژی های جدید-تنظیم طرح های پیشنهادی برای وبلاگ.

اتحادیه اروپا, رقابت, رئیس Margrethe بازرگانی نقش مهمی در شکل دادن به طیف وسیعی از اروپا سیاست های شرکت های فن آوری. عکس: بارت پوشیده از منطقه/شاتر

تحت خانم بازرگانی, اتحادیه اروپا مقامات رقابت به طور فزاینده ای باید با تمرکز بر داده های تکنولوژی giants—از جمله آمازون.com , Inc. و الفبای Inc. و همچنین به عنوان Facebook—در ارزیابی این که آیا این شرکت در حال سوء استفاده ادعایی خود را از تسلط بازار.

ضد تراست موشکافی صنعت فن آوری است که به شدت در سراسر اقیانوس اطلس به عنوان به خوبی. کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده شده است بررسی Facebook را ادغام به عنوان یک بخش مرکزی از آن ضد تراست تحقیق به دنبال تعیین اینکه آیا آنها بخشی از یک کمپین به مصرف رقبای بالقوه و سر کردن تهدیدات رقابتی مجله گزارش در ماه اوت است.

وزارت دادگستری است که سهام ضد تراست-اجرای اقتدار با FTC به عنوان به خوبی به عنوان یک گروه از ایالات متحده آمریکا نیز به دنبال ممکن است آنتی تراست مسائل مربوط Facebook.

مرتبط

  • FTC کمیسیون: ضد تراست اجرای نیست پاسخ به تکنولوژی نگرانی های حریم خصوصی
  • او استدلال Facebook یک انحصار است. به مردم گوش.
  • Facebook به ضد تراست تنظیم کننده: داده ها پیچیده است
  • اتحادیه اروپا از نظر حقوقی در Facebook مورد جادوها مشکل برای انتقال داده ها

حمایت گروه ها و سیاستمداران—از جمله نامزد ریاست جمهوری الیزابت وارن سناتور. (D. جرم است.) و یکی از Facebook بنیانگذاران, کریس هیوز —در سال گذشته به نام به شکستن این شرکت که بیش از 2.5 میلیارد کاربر در سراسر جهان که ورود حداقل به صورت ماهانه با توجه به تازه ترین گزارش سه ماهه.

ضد تراست مقامات نیز وزن تغییرات قوانین مسابقات به آدرس برخی از شرکت های فن آوری بزرگ. رقابت و بازارهای سازمان و انگلستان رقابت مجری گفت: در ماه دسامبر بود که با توجه به معرفی انواع مقررات جدید از جمله یکی که نیروی Facebook به برخی از خدمات خود را سازگار با رقبا به سهولت ظهور رقابت است.

اتحادیه اروپا اعلام پروب و درخواست سند متمرکز بوده و در اتهامات در یک طرح دعوی در دادگاه علیه Facebook در سال 2015 توسط Six4Three LLC به گفته افراد آشنا با این موضوع. که طرح دعوی در دادگاه که منجر به ادامه کشمکش حقوقی بر انتشار اسناد و مدارک ناشی از Facebook حرکت در سال 2014 به محدود کردن برخی از شرکت ها دسترسی به داده های کاربر در حالی که حفظ “لیست سفید” دسترسی برای برخی از همکاران.

مجله گزارش های برخی از اسناد و مدارک مربوط به آن اتهامات در سال 2018 و یک کش متعاقبا منتشر شده توسط پارلمان انگلستان است که با توجه به قوانین و مقررات سخت تر اجتماعی-شرکت های رسانه ای.

Facebook نشده مورد مناقشه اسناد’ صحت اما قبلا آنها را به عنوان مواد قدیمی که “گرفته شده است خارج از چارچوب توسط کسی که با یک دستور کار در برابر Facebook,” و افزود که آنها “توزیع شده علنا با مجموع بی توجهی به قانون ایالات متحده.”

یکی دیگر از کش از اسناد و مدارک از این مورد منتشر شده در ماه نوامبر گذشته و بررسی توسط مجله شامل داخلی Facebook سخنرانی های حاوی داده ها Onavo که نشان داد رقابتی تهدید برخی از Facebook مدیران درک شده از WhatsApp ماه قبل از Facebook اعلام کرد که خرید خود را از این برنامه چت.

نوشتن به سام Schechner در sam.schechner@wsj.com امیلی گلیزر در emily.glazer@wsj.com و والنتینا پاپ در valentina.pop@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو