اتحادیه اروپا می پرسد کشورهای عضو به منظور هماهنگی بازگشایی اقتصاد

در اتریش, پزشکی, کارگر و اندازه گیری درجه حرارت از یک مسافر در مرز با ایتالیا.

عکس: Kerstin Joensson/آسوشیتد پرس

بروکسل—اتحادیه اروپا مقامات پیش بینی “بسیار طولانی” خروج از coronavirus بحران آنها به عنوان مجموعه ای از توصیه ها برای پایان دادن به مستندات و خواسته دولت به هماهنگی بازگشایی اقتصاد خود را.

اتحادیه اروپا پیشنهاد کرد: کاخ سفید tussled با دولت فرمانداران در این هفته بیش که دارای قدرت تصمیم گیری در ایالات متحده reopenings.

بروکسل فراگیر هدف این است که برای جلوگیری از تکرار هرج و مرج یک جانبه اقدامات در شروع از اروپا coronavirus بحران که برخی از بلوک 27 کشورهای عضو مرزهای بسته و ممنوع صادرات تجهیزات پزشکی. که منجر به خفگی از اتحادیه اروپا تنها بازار و ایجاد زخم عمیق سیاسی به خصوص در بدترین آمار در کشورهای ایتالیا و اسپانیا.

در چهارشنبه Ursula von der Leyen, رئيس جمهور از کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا ارائه یک گزارش که گفت: همکاری میان دولت های ملی در کاهش محدودیت های اقتصادی را کاهش می دهد درد و می تواند زندگی را نجات دهد.

“حتی اگر راه بازگشت به اوضاع عادی خواهد شد بسیار طولانی است و نیز روشن است که فوق العاده حبس اقدامات نمی تواند گذشته به طور نامحدود” در این گزارش است. “این ضروری است برای برنامه ریزی برای فاز زمانی که عضو می تواند راه اندازی مجدد فعالیت های اقتصادی و اجتماعی در حالی که به حداقل رساندن تاثیر بر سلامت مردم…این کار نیاز به یک رویکرد هماهنگی.”

کروناویروس در اروپا

  • همه گیر Upends زندگی در شهرهای اروپایی
  • تلفات به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از اولین گزارش,

اتحادیه اروپا چهره چالش های منحصر به فرد در گرفتن بلوک در حال اجرا دوباره به دلیل این مرز منطقه عاری از آن عمیقا یکپارچه زنجیره تامین و تک آن بازار است. که باعث می شود هماهنگی های مهم در همه چیز از کاهش محدودیت خرید در مناطق مرزی برای حصول اطمینان از برنامه های مورد استفاده برای ردیابی افراد آلوده سازگار در سراسر کشور. در عین حال بسیاری از این قدرت برای تنظیم قوانین در این مناطق با دروغ, دولت های ملی نیست بروکسل.

وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی است که دولت های ملی در حال رفتن راه خود را. برخی از کشورهای در حال برنامه ریزی برای سهولت مستندات imminently در حالی که دیگران می ترسند که حتی بحث در مورد استراتژی خروج از آن را سخت تر برای نگه داشتن مردم در کنار سخت سلول اقدامات است.

گسترش ویروس به نظر می رسد کاهش و مرگ و میر کاهش یافته است در ایتالیا و اسپانیا. چندین کشور اتحادیه اروپا گفته اند که آنها آماده هستند تا شروع به کاهش اقدامات از جمله اتریش دانمارک و جمهوری چک اما فرانسه تمدید آن سخت مستند تا زمانی که ممکن است 11. دولت های دیگر باید گفت آن است که پیش از موعد به بحث در مورد کاهش اقدامات است.

مربوط تصویری

دولت فرمانداران باید با تشکیل منطقه ای تیم برای بررسی نحوه بازگشایی, کسب و کار, اما رئیس جمهور تهمت می گوید که تنها او قدرت به بازگشایی آمریکا اقتصاد.

وضعیت در اروپا تقریبا یک آینه تصویر از ایالات متحده وجود دارد رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که دولت فدرال تا به حال قدرت برای بازگشایی دولت در اقتصاد باعث مقاومت مواجه از کشورهای که در حال حاضر به دنبال هماهنگ کردن خود را مستند استراتژی.

در بروکسل مقامات در درد بوده است به نقطه ای از آنها تنها می تواند توصیه. خانم von der Leyen گفت: هر کشور عضو خواهد درخواست خود راه حل برای خروج از بحران با اتحادیه اروپا شاهد سه پیش شرط برای کاهش مستندات: کاهش قابل توجهی در گسترش ویروس; کافی ظرفیت ذخیره در سیستم های بهداشتی باید مورد افزایش دوباره; و کافی ردیابی کسانی که دارای بیماری است.

اتحادیه اروپا توصیه نیست “یک سیگنال است که از سلول مهار می تواند برداشته شود به عنوان در حال حاضر, اما آن را در نظر دارد به ارائه یک چارچوب برای عضو گیری,” او گفت:.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de