Karlyn نلسون تحمل دو زندگی-تغییر حوادث در اواخر 2018: مرگ ناگهانی شوهرش و تشخیص سرطان. او در حال حاضر یک مادر به پسرش, Theo.

عکس: دیوید والتر بانک های وال استریت ژورنال,

دلت برای مقابله با این موضوع برنامه ریزی و مستغلات در حالی که برای. در واقع این ستون در آثار هفته پیش, قبل از اکثر مردم متوجه جهان خواهد بود طرح میتوانست. در حال حاضر رمان coronavirus همه گیر شده است متاسفانه آن را فوری تر موضوع.

من تا به حال مجموعه ای را برای توضیح چگونگی مالی-شرکت های خدمات فنی و راه اندازی ساده روند گرفتن بخواهد تراست و بیمه عمر به این دست و پا گیر کارهای خوش طعم تر برای خانواده های جوان که تمایل به فشار برنامه ریزی و مستغلات به پایین خود را به انجام لیست. در حال حاضر آن را به طور ناگهانی بیشتر بتن می باشد.

جستجوی عبارت “اخذ خواهد شد” به شدت افزایش یافته است پس از 8 مارس با توجه به گرایش های گوگل. من را دیده اند توییتهایی از پزشکان و پرستاران در روزهای اخیر در مورد تمایل به دریافت پیشرفته مراقبت های بهداشتی و دستورات زندگی بخواهد قدرت وکیل برای مراقبت های بهداشتی گیری و فراموش-نمی-زنده سفارشات—از آنجا که آنها می دانند که کار آنها ممکن است آنها را در معرض ویروس.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه سطح از املاک و برنامه ریزی انجام داده اید و چه چیزی شما قرار دادن خاموش ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

برخی از شرکت من صحبت شده بود را برای این قطعه در حال دیدن یک افزایش در تقاضا است. پارچه یک وب سایت و نرم افزار است که اجازه می دهد تا مردم برای دریافت بخواهد و به دست آوردن فوری بیمه عمر نقل قول گفته است که در مسیر به حداقل دو برابر تعداد زندگی-بیمه نامه های فروخته شده در این ماه در مقابل فوریه. فردا که به انجام خدمات مشابه گفت: حدود سه بار به عنوان بسیاری از مردم در حال ثبت نام برای آن برنامه هر روز در مقایسه با دو هفته پیش.

پارچه یک برنامه است که اجازه می دهد تا مردم برای ایجاد بخواهد و به دست آوردن شرایط بیمه عمر گفت: آن را در مسیر به حداقل دو برابر تعداد زندگی-بیمه نامه های فروخته شده در این ماه در مقابل فوریه.

عکس:
پارچه

Karlyn نلسون شده است در یک ماموریت برای تشویق دیگران به املاک خود را در جهت همیشه از او را تحمل دو زندگی-تغییر حوادث در اواخر 2018: مرگ ناگهانی شوهرش و سرطان پستان تشخیص است. اگر چه خانم نلسون و همسرش ایجاد کرده بود بخواهد به نام یک نگهبان برای پسر خود و ایجاد پیشرفته بهداشت و درمان-مراقبت از دستورات و قدرت از وکیل او تا به حال به ازنو بسیاری از آن پس از او درگذشت.

“من بلافاصله تبدیل به یک بیوه و پدر و مادر تنها. من در حال اجرا یک کسب و کار با او و من تنها مالک کسب و کار” گفت: خانم نلسون در حال حاضر 43 و مادر یک 3 ساله. “من یک سال و نیم و من هنوز در حال انجام کارهای اداری است.”

بسیاری از خانواده های جوان باید چیزی در محل برای محافظت از دارایی های خود را اگر آنها می میرند. حدود 60 درصد از آمریکایی ها نمی خواهد با توجه به مطالعه راه اندازی شده در سال گذشته توسط بروکدل زندگی ارشد, یک شرکت است که مدیریت ارشد-زندگی جوامع است. یک پنجم افرادی که بیمه عمر می گویند که آنها نیاز به پوشش و یک در پنج است که انجام آن را دارند می گویند که آنها نمی باید به اندازه کافی با توجه به زندگی اتفاق می افتد بیمه-صنعت گروه غیر انتفاعی.

آدم Erlebacher یک تکنولوژی کارآفرین که به فروش می رسد یک بانکی, راه اندازی, به منظور خرید بیمه عمر زمانی که پسرش به دنیا آمد. دو سال بعد او در نهایت به اطراف کردم اما این نرم افزار فرایند که شامل یک معاینه پزشکی در زمان 10 هفته. “من شگفت زده چگونه محرمانه روند بود,” او گفت:.

در ماه مارس سال 2017 او و یک شریک کسب و کار راه اندازی پارچه یک پلت فرم آنلاین با هدف پدر و مادر جدید است که می تواند ایجاد خواهد شد سازماندهی بانک-اطلاعات حساب در یک محل و برای درخواست و دریافت بیمه عمر بدون تحت یک معاینه پزشکی—به عنوان طولانی به عنوان آنها ندارد و عمده مسائل مربوط به سلامت و یا خطرناک سرگرمی.

آن را رایگان برای ایجاد بخواهد و سازماندهی حساب های مالی در برنامه. پارچه باعث می شود پول با درآمد کمیسیون در زندگی-بیمه نامه را به فروش می رساند. وکلا کمک به ایجاد پارچه را الگو اما در غیر این صورت نیست و بخشی از این روند است. هنگامی که مردم در حال انجام خود را ایجاد خواهد آنها نیاز به آن را چاپ و امضا آن را در مقابل دو شاهد و باید آن را محضری.

امور مالی شخصی شرکت SoFi همکاری با بیمه عمر شرکت نردبان برای کمک به مشتریان برای درخواست بیمه عمر و دریافت پاسخ در مورد تصویب در به عنوان کمی به عنوان چهار دقیقه. اگر یک قرعه کشی خون مورد نیاز است برای مردم اظهار داشت: مسائل مربوط به سلامت این شرکت فراهم می کند پوشش موقت تا زمانی که نتایج در. “هدف این است که به راه رفتن به دور از سایت ما با یک سیاست در محل” گفت: نردبان از بنیانگذاران لورا حال.

بیشتر خانواده & Tech

  • خانواده رفتن هم بزنید دیوانه ؟ این برنامه ها و وب سایت ها و بازی ها می تواند کمک کند مارس 20, 2020
  • اولین قانون شرکت کار خود را با مرد متاهل: نمی داد برای کاغذ توالت مارس 18 سال 2020
  • ویروس تعطیلی مدارس در معرض دیجیتال دارا و ندار مارس 10 سال 2020
  • پدر و مادر پیگیری رانندگان نوجوان (و گاهی بالعکس) 3 مارس سال 2020

رمان coronavirus تغییر نکرده که خانم هیل گفت و توضیح داد که سیاست در حال حاضر در حال پرداخت در عرض دو سال به جز در موارد تقلب یا خودکشی.

Kweilin Ellingrud شریک ارشد در McKinsey & Co.’ثانیه زندگی-بیمه عمل گفت: سادگی و قیمت اخذ بیمه عمر از طریق سیستم عامل های دیجیتال می تواند یک راه خوب برای خانواده های جوان برای دریافت پوشش. اما او گفت: این مهم است که برای مصرف کنندگان به اطراف مغازه و به ارزیابی ثبات شرکت صدور سیاست. مردم می توانند به بررسی شرکت های بیمه ” رتبه بندی در بهترین هستم و مقايسه مغازه در Policygenius.

املاک و برنامه ریزی نرم افزار برای همه نیست البته. برخی از مردم می خواهم بیمه عمر دائم است که به مراتب گران تر از اصطلاح زندگی. خانواده های ثروتمند با خواص متعدد و پیچیده سرمایه گذاری ها بهتر است با وکلا. اما برای پدر و مادر جوان و افراد سالم با ساده شهرکهای سهولت آنلاین املاک و برنامه ریزی می تواند مفید باشد.

“من بلافاصله تبدیل به یک بیوه و پدر و مادر تنها گفت: Karlyn نلسون از 3 سال تئو. “من یک سال و نیم و من هنوز در حال انجام کارهای اداری است.’

عکس: دیوید والتر بانک های وال استریت ژورنال,

خانم نلسون درگذشت شوهر در روز او شروع شیمی درمانی در سپتامبر سال 2018 است. دوقلو مصیبت انداخت و او را به سقوط. خانم نلسون و همسرش اجرای املاک و مستغلات کسب و کار در لس آنجلس و شوهرش در حال ایجاد یک شرکت اما تا به حال هنوز نام او را به عنوان یک افسر. بسیاری از مدارک مورد نیاز بود برای رفع آن. او تحت چهار عمل جراحی پس از درگذشت او بود و به نام اقوام دیگر را مرتبط با سلامت تصمیم گیری از جانب خود و به عمل به عنوان قدرت وکیل برای امور مالی.

اگر چه همان وکیل است که به او کمک کرد و شوهرش را پیشه اصلی خود را برنامه ریزی املاک و اسناد نیز به او کمک کرد تا پیش نویس جدید آنهایی که او قادر به استفاده از wendy chambers به صورت الکترونیکی ثبت نام بسیاری از آنها که او را نجات داد, سفر به وکیل او ،

تجربه او را درک کنند که او می تواند کمک کند تا دیگران را تشویق به صبر کنید تا زمانی که چیزی اتفاق می افتد به پایه املاک و برنامه ریزی در محل است. او در مورد آنچه اتفاق افتاده بود به او را در خود Facebook صفحه در Facebook صفحه از مادران مختلف ارائه مامان پشتیبانی (با نام مستعار مادران) باشگاه قرار گرفتند.

خانم نلسون گفت: او دوره نقاهت بعد از بیماری او با هیچ شواهدی از سرطان پس از عمل جراحی ماستکتومی دو عمل جراحی برای برداشتن غدد لنفاوی و شیمی درمانی. او گفت که مهم نیست که چه سطح از برنامه ریزی املاک و خانواده می توانید انجام دهید—حتی اگر آنها نمی توانیم یک وکیل و به سادگی دریافت خواهد شد از طریق یک برنامه—فقط گرفتن اصول اولیه در محل می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از غم که غیر قابل تصور اتفاق می افتد.

“همانطور که ما و همه فقط با تجربه و کل جهان را می توانید در یک لحظه. با خیلی قطعیت در حال حاضر آن است که یک زمان بحرانی برای دریافت خود را و املاک و برنامه ریزی به منظور,” او گفت:. “فردا هرگز وعده داده است.”

نوشتن جولی اصطلاحات در julie.jargon@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو