Esports لیگ می خواهید پارسه به ریشه برای تیم اصلی

نیویورک Excelsior طرفداران تشویق این تیم یکی از 20 تیم در سرپرستی لیگ.

قبیله گرایی شده است ستون فقرات, ورزش, با طرفداران, استقبال از تیم های است که نشان دهنده جوامع خود. در حال حاضر صاحبان و سرمایه گذاران پشت تیم در سه نوپای ویدئویی لیگ های بانکی مردم تشکیل مشابه اوراق قرضه با حضور در مسابقات در بازار به خانه خود.

ظهور شهر بر اساس esports لیگ پشتیبانی از رشد شرط است که ناشران مانند اکتیویژن بلیزارد , Inc. می تواند در جلب مردم به پوسته از پول نقد برای دیدن ستاره پارسه رقابت محلی و بیشتر از مسابقات با جایزه استخر.

قبل از این 20 تیم در اکتیویژن سرپرستی لیگ خود را صرف دو فصل اول رقابت عمدتا در یک استودیو که قبلا قرار دارد ان بی سی “نمایش امشب” در بربنک کالیفرنیا که به معنای اکثر طرفداران تنها می تواند دیده بان عمل آنلاین. در این فصل تیم در حال رقابت در سالن های کنسرت عرصه و مکان های دیگر در سراسر جهان است.

عضو Excelsior تیم پیاده روی را از طریق جمعیت در هامراشتاین سالن.

اکتیویژن Call of Duty لیگ راه اندازی شد در ماه گذشته با 12 تیم به نمایندگی از شهرستانها مانند تورنتو و آتلانتا. هر تیم می رود که میزبان حداقل یک homestand آخر هفته این سال است. NBA 2K لیگ یک سرمایه گذاری مشترک بین Take-Two Interactive Software Inc. و انجمن ملی بسکتبال برگزار شد, مسابقات در لاس وگاس و اورلاندو, فلوریدا., در سال گذشته و برنامه ریزی برای میزبانی بیشتر این سال است. آن فصل سوم شروع می شود و در بهار با 23 تیم است.

اگر هر مسابقه ممکن است انتظار می رود به فراتر از جغرافیای آن خواهد بود esports. تازه های ویدئویی هم تیمی اغلب با هم بازی از مکان های متعدد گاهی تا کنون که بدون ملاقات در فرد است.

“ما طرفداران دیجیتال برای اولین بار, اما جمع آوری در زندگی واقعی به جشن و تشویق تیم است که به عنوان بالا به عنوان یک اولویت آن است که به صورت سنتی طرفدار ورزش” گفت: Rohit Gupta از بنیانگذاران esports شرکت Andbox که دارای سرپرستی تیم نیویورک Excelsior و ندای وظیفه تیم نیویورک Subliners.

ایان Livica از نیویورک به سر برد هفته گذشته تشویق در اکسلسیور در منهتن هامراشتاین سالن شمارش خود را در میان 1,600 طرفداران بازدید که مسابقات در هر روز. 20 ساله دانشجوی کالج تماشا به عنوان شش نفر تیم ملی مبارزه لندن اسپیت فایر و بوستون قیام تیم است. نیویورک تیم را شکست داد و هر دو از مخالفان.

“اولین مسابقه نزدیک بود و ما بر روی لبه صندلی ما گفت:” آقای Livica در حالی که با پوشیدن لباس تیم اول دانشگاه یا دانشکده-سبک ژاکت با تراشه آرم و حروف “NYXL.” “همه پریدن و جیغ هنگامی که ما برای اولین بار برنده شدن. آن باور نکردنی بود.”

نیویورک Excelsior رقابت در برابر بوستون قیام در طول آخر هفته باز از سرپرستی لیگ فصل سوم.

هر چند esports درآمد کسری از آنچه که تولید شده از فروش بازی های ویدئویی در هر سال با توجه به تحلیلگران طرفداران انتظار بازار برای رشد در سال پیش رو.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما با تشکیل یک باند با یک بازی ویدئویی تیم ؟ چگونه آن را در مقایسه به عنوان یک فن از ورزش های سنتی تیم ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

Esports تیم به طور معمول پول قابل توجه معاملات با تبلیغ فروش خود کالا و برنده جایزه. در برخی موارد, لیگ های به اشتراک گذاری با تیم درآمد حاصل از فروش از حمایت های مالی و آیتم های مجازی در داخل بازیهای رایانهای.

اکتیویژن Take-Two و NBA در حال رفتن یک گام بیشتر را قادر می سازد تیم را نیز کسب درآمد از طریق فروش بلیط و سازش است. “در طول زمان ما این را به عنوان سود آور کسب و کارهای محلی برای مطمئن گفت: پیت Vlastelica, سر از esports در اکتیویژن. “این اولین بار است که زمین باز یافته.”

اکتیویژن راه اندازی “سرپرستی” یک تیم مبتنی بر تیرانداز بازی در سال 2016. مدیر اجرایی Bobby Kotick مجموعه ای را به ایجاد یک رقابت لیگ اطراف آن را سال بعد قانع کننده ورزشی از جمله مدیران میهن پرستان جدید انگلستان صاحب رابرت کرافت و متس نیویورک رئیس عامل جف Wilpon به خرید در. این شرکت با تشکیل یک esports لیگ خود را برای نزدیک به دو دهه پیر ندای حق رای دادن وظیفه در سال گذشته طراحی در بسیاری از صاحبان تیم از سرپرستی لیگ.

نگاهی به دو راه اندازی NBA 2K حق رای در سال 1999 و این شرکت با همکاری NBA به شکل رقابتی لیگ در اطراف آن نزدیک به دو دهه بعد.

حامیان این سه لیگ های سرمایه گذاری در بازاریابی در حالی که کار به فروش حقوق پخش مسابقات خود را به زندگی می کنند جریان خدمات مانند گوگل و یوتیوب آمازون.com , Inc.’s حرکت یا کشش ناگهانی. اکتیویژن یک قرارداد امضا شده در ماه ژانویه برای یوتیوب برای تبدیل شدن به انحصاری پخش خانه خود را برای سرپرستی و Call of Duty لیگ. از نظر معامله نیست افشا می شود.

هنوز معلوم نیست چه مدت طول خواهد کشید اگر تا کنون برای تیم به رونق مالی. خریداران تیم در سرپرستی و Call of Duty لیگ موافقت به پرداخت اکتیویژن بین $20 میلیون و 30 میلیون دلار برای هر شخص با توجه به افراد آشنا با این موضوع. نیز وجود دارد راه اندازی و هزینه های عملیاتی از استخدام استعداد و مربیان برای تامین مسکن و حمل و نقل برای بازیکنان و کادر.

“درآمد در آینده از esports در حال حاضر پشتیبانی نمی کند هزینه های مرتبط با این تیم گفت: Gene Munster, شریک مدیریت در شرکت سرمایه گذاری Loup سرمایه گذاری. “این بدون شک بیش از انتظار مردم برای esports برای تبدیل شدن به جریان اصلی با برخی از تیم های تاشو در طول راه.”

نیویورک Excelsior فن را نشان می دهد پشتیبانی با یک کلاه.

University of Northern Iowa ارشد یعقوب Haag سوار 3½ ساعت به Call of Duty لیگ افتتاحیه آخر هفته در مینیاپولیس. لیگ ندارد آیووا تیم تا او برای حل و فصل یکی از نزدیکترین گزینه های مینه سوتا RøKKR.

“شما در حال حمایت از آنها و آنها از شما حمایت” گفت: آقای Haag, 22, که در مورد پرداخت $100 برای فصل بلیط که پوشش دو آخر هفته طولانی مسابقات است.

چنین fandom است چرا درو McCourt, که شرکت c0ntact بازی دارای هر دو یک سرپرستی و یک ندای وظیفه تیم شرط بندی شهر بر اساس مدل پرداخت خواهد شد. “من احساس می کنم خیلی خوب است اگر بلیط فروش هر شاخص” گفت: آقای McCourt که پاریس مبتنی بر تیم در حال میزبانی بازی های این سال در Zénith عرصه و La Seine موسیقی مرکز هنرهای نمایشی.

به منظور توسعه یک پایه فن مالک تیم Andbox که سرمایه گذاران شامل بازیگر Michael B. Jordan و شرکت سرمایه گذاری استرلینگ VC صرف دو سال گذشته میزبانی “سازمان دیده بان احزاب” در منهتن رستوران ها و رویدادهای دیگر.

به عنوان یک حامی Excelsior آقای Livica با حضور دیده بان احزاب که در آن او به طرفداران دیگر از جمله 30 ساله مارک Padro از ورونا, N. J., 15 ساله Yunhee چی نیویورک و مادر Reeran کیم. هر چهار در آغوش گرفت هنگامی که آنها یکدیگر را در سرپرستی لیگ افتتاحیه رقابت آخر هفته گذشته.

“Esports همه چیز در مورد جامعه” گفت: آقای Padro. “این بسیار نیویورک در اینجا.”

برخی از شرکت کنندگان بودند در لباس شخصیت های بازی های ویدئویی ‘گشت’ در طول آخر هفته باز از سرپرستی لیگ فصل سوم.

نوشتن به سارا E. Needleman در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de