ESPN تعلیق آدریان Wojnarowski پس از بی حرمتی ایمیل به سناتور

آدریان Wojnarowski معلق خواهد شد از ESPN برای حداقل یک هفته بدون پرداخت هزینه با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

عکس: ناتانیل S. ساقی/NBAE/گتی ایماژ

والت دیزنی Co. ‘s ESPN به حالت تعلیق در آدریان Wojnarowski آن بالا scoopmonger در عملکرد داخلی از انجمن ملی بسکتبال پس از آن نازل شد او با استفاده از بی حرمتی زبان یک ایمیل به یک سناتور ایالات متحده با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

آقای Wojnarowski معلق خواهد شد از ESPN برای حداقل یک هفته بدون پرداخت فرد گفت.

در بیانیه ای که در توییتر جمعه آقای Wojnarowski عذرخواهی برای ارسال یک ایمیل به سن. جاش هاولی (R., Mo.) با بی حرمتی زبان در پاسخ به آزادی مطبوعات از آقای هالی را پیش از آن در روز است که با انتقاد از NBA برای آن سیاست, سیاسی, سخنرانی در مورد چین است.

“من بی احترامی و من ساخته شده یک اشتباه تاسف” آقای Wojnarowski نوشت. “من متاسفم برای راه من رفتار خودم هستم و رسیدن بلافاصله به سناتور هاولی به عذر خواهی به طور مستقیم.”

آقای Wojnarowski نمی پاسخ به یک ایمیل بیشتر به دنبال نظر. یک سخنگوی از ESPN کاهش یافته است به نظر.

Outkick قبلا گزارش شده است که آقای Wojnarowski معلق شده بود.

روز جمعه آقای هالی دفتر توزیع آزادی مطبوعات که مربوط به نامه ای از سناتور به کمیسر NBA آدم نقره ای خواستار لیگ به گسترش لیست از پیام های سیاسی به تازگی تایید شده برای بازیکنان برای پوشیدن در لباس. در این نامه پیشنهاد کرد از جمله شعارهایی در حمایت از ارتش ایالات متحده و افسران پلیس و معترضان طرفدار دموکراسی در هنگ کنگ.

دقیقه بعد از آزادی مطبوعات به بیرون رفت آقای Wojnarowski نقش برآب کردن دو کلمه پاسخ که شامل کلمه “F” با توجه به تصویر آقای هالی ارسال شده به توییتر.

او در نامه آقای هالی همچنین گفت که NBA عذرخواهی به دولت چین پس از Houston Rockets مدیر کل Daryl Moreytweeted در حمایت از معترضان طرفدار دموکراسی در سال گذشته است.

در آن زمان NBA گفت که آن را “تاسف بار” است که آقای Morey را صدای جیر جیر جرم لیگ چین طرفداران اما نمی عذر خواهی به دولت چین.

NBA گفت: لیگ بررسی شد آقای هالی نامه.

آقای هالی گفت در توییتر در روز یکشنبه که ESPN نباید تعلیق خبرنگاران بلکه “از پرسش های دشوار” در مورد NBA رابطه با چین است. او همچنین درخواست ملاقات با ESPN رئیس جمهور جیمی Pitaro که سازی ESPN کارکنان دور از آشکار تفسیر سیاسی پس از منصوب شد رئیس جمهور در سال 2018 است.

آقای Wojnarowski را تعلیق می آید به عنوان NBA در حال برنامه ریزی برای از سرگیری کوتاه فصل به طور منظم است که این نتیجه با برگشتی در دیزنی جهان پردیس در اورلاندو است. بازیکنان هستند که جدا شده برای به حداقل رساندن خطر ابتلا به کوروناویروس.

نوشتن به بنیامین Mullin در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de