Epigenetics و بیماری های همه گیر: چگونه علاج بضد می تواند تبدیل به یک نفرین از درمان

به عنوان یک Gen-X کودک, من خوش شانس به تماشای تولد ژنتیک و نیز آن دوره طلایی که فاز وجود دارد (مشابه تجربه شده توسط فیزیک کلاسیک در طول نیوتنی عصر) می باشد که ما تا به حال یک احساس است که ما در آستانه رونمایی نهایی راز زندگی.

زمانی که واتسون و کریک کشف DNA کد از زندگی آن دارای نعمت غیر مترقبه شوک به عنوان دانشمندان احساس کردند که آنها در حال حاضر یک کلید برای درک همه چیز را در مورد زندگی است.

به عنوان ژنتیک حرکت رو به جلو آن را به نظر می رسد به عنوان اگر هر زندگی-فرم ساخته شده با استفاده از مجموعه ای از دستورالعمل ها و نه چیزی بیشتر و تلاش شد همه چیز در مورد خواندن این کد.

به عنوان ژنتیکی بیان شد تصور می شود تنها بر اساس کد موجود در DNA آن احساس شد که ساخت و ساز بدن و آسیب شناسی آن منجر به به طور کامل و کاملا مطابق با این کد با هیچ راهی برای تغییر آن است. برای مثال اگر شما یک ژن با خطای خاصی می گویند یکی بیشتر (سوم) کپی از کروموزوم 21 شما هیچ فرار از ابتلا به سندرم داون.

به عنوان ژنتیک ارائه شده بسیار روشن شدن علت و معلولی رابطه مدل از آن ساخته شده علاج بضد احساس بسیار خوشحال با خود به دلیل آن تقویت “ایمان” است که پزشکان در حال حاضر به لطف کشف عوامل بیماری زا که باعث بیماری است.

پس روزهای اولیه ژنتیک نیز عصر طلایی علاج بضد است که در حال حاضر قدرت توسط آنتی بیوتیک ها که به کشته شدن عوامل بیماری زا و درمان بیماری و در حال حاضر می دانستند که پیدا کردن یک راه برای اصلاح ژنتیکی “اشتباهات” را پوشش بقیه سیستمیک malaises.

متاسفانه برای ما امروز هر دو این خوش بینانه باورهای علاج بضد گرفته اند شدید ضرب و شتم و علاج بضد است که در حال حاضر در آستانه فروپاشی.

به عنوان تکامل را آغاز کرده است حد لبه آنتی بیوتیک علاج بضد است که در حال حاضر به شدت در تلاش برای پیدا کردن جدیدتر سموم باید یک گام جلوتر از عوامل بیماری زا که به سرعت در حال توسعه مقاومت اما به نظر می رسد مانند یک تلاش نا امید کننده در حال حاضر.

در حالی که تکامل ضرب و شتم علاج بضد (در مقابل آن بود مسلما برنده برخی از جنگ های بزرگ) در ژنتیک مقابل این وضعیت به دنبال بیش از حد خوب به لطف به تازگی کشف شده و مفهوم به نام epigenetics.

در سال های اولیه ژنتیک DNA شبیه یک کتابچه راهنمای دستور العمل نوشته شده در “خطی” راه را برای ساخت یک زندگی-فرم. هر پروتئین به حال خود کد و هر روند تا به حال ثابت خط مونتاژ زیادی وجود داشت حذف یک به یک رابطه و از این رو به راحتی قابل پیش بینی علت و اثر منطق که علم پیشرفت در دسترس بود.

متاسفانه دانشمندان به زودی متوجه شدم که این کتاب از زندگی بود و نه به عنوان ساده یا خطی. آن را در واقع یک کتاب است که شما را به نگه داشتن کوه در می رم از طریق دلیل آن تا به حال چندین گزینه برای رمز گشایی.

علم epigenetics است مبتنی بر این درک است که DNA کد خوانده شده توسط زندگی بسته به وضعیت داده شده است.

در شرایط ساده, آن را مانند یک کتاب که در آن شما به عنوان خوانده شده دستورالعمل از آنچه که در صفحه 32 اگر در آینده شما با پوشیدن یک پیراهن سفید; اما اگر او با پوشیدن کوتاه آبی شما نیاز به خواندن دستورالعمل در صفحه 245.

به طور مشابه, کتاب ژن خوانده می شود با توجه به شرایط خارجی و از این رو ژنتیک است که در حال حاضر اضافه شده با “epi” یعنی “خارج از” برای توصیف آن به درستی.

پس epigenetics آنچه را که فیزیک کوانتوم را به فیزیک کلاسیک. آن را نابود و به امید داشتن یک قطعی نمایی از یک زندگی-فرم و چه nCovid19 انجام داده است و امروز به گفتن این راز به تمام جهان است.

در حالی که زیست شناسی یا ژنتیک است نه جریان اصلی اطلاعات است که توده های مردم آگاه هستند از لطف coronavirus همه گیر تمام جهان را دیدم که چگونه بزرگ علاج بضد که ادعا داشتن رابطه علت و اثر شناخت بدن انسان و بیماری ها در واقع به طور کامل شکست خورده در پاسخ به حتی ساده ترین سوال است.

آن را در مورد زمان علاج بضد به رسمیت می شناسد که “محلی” علت و معلولی مدل آن جمع است تنها راه نگاه به سلامت و بهداشت و درمان.

وجود دارد عمیق تر و بزرگتر سیستم در بازی در هر یک از “بیماری” و از این رو brute-force درمان از آنتی بیوتیک ها و یا همان-درمان-برای-هر کس می تواند در نگاه به آینده بهداشت و درمان.

ما نیاز به یک جدید علاج بضد که آماده است تا به رشد فراتر از زمان ایده “محلی” علت و اثر و گسترش دامنه آن به درک بزرگتر “جهانی” سیستم های است که تاثیر رفتار میکرو سیستم آن است که با تمرکز بر.

اگر علاج بضد نیست دوباره اختراع به زودی باعث خواهد شد بیش از حد بسیاری از اختلالات در سیستم های بزرگتر (مانند آنتی بیوتیک ها انجام داده اند به این وب سایت از زندگی) و اگر آنها آشفته به آبشار (به عنوان ما می توانیم با HIV یا coronavirus بیماری های همه گیر) به یک مشکل آنها این قدرت را به ما ارسال گونه مسیر وجود در یک لحظه.

علاج بضد ممکن است درمان یک میلیارد افراد در آن عصر طلایی اما از آن است که در مورد به نوبه خود به یک نفرین از درمان برای نوع بشر ، آن نیاز به رشد را به تبدیل شدن به یک سیستم جامع است که به رسمیت می شناسد ایده بهینه سازی در این هرج و مرج در هم آمیخته جهان به جای تلاش برای پیدا کردن علت و اثر روابط در سیستمهای محلی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de