‘اپيدميولوژيک مدل نشان می دهد که ما نیاز به اقدامات تهاجمی در فاز اولیه … مستند ما اقدام به خرید زمان’

آماری مدلسازی ارائه بینش به احتمال زیاد گسترش جهانی Covid-19 و catalysed اقدام در بخشی از دولت است. دو دانشمندان که مشغول به کار در هند, مدل Bhramar Mukherjee, استاد اپیدمیولوژی دانشگاه میشیگان و Debashree ریاستادیار گروه آمار زيستی دانشگاه جانز هاپکینز به روز رسانی خود را در پیش بینی اولیه در یک تبادل ایمیل با Pratigyan دس:

قبل از این مستند تحقیقات خود نشان داد هند ممکن است تا 13 لاخ coronavirus موارد توسط ممکن است. چه زمان وضعیت ؟

لطفا توجه داشته باشید که این پیش بینی ها ساخته شد با این فرض که این ویروس در زمان طبیعی خود را طی کرده و بدون هیچ گونه مداخلات. در همان گزارش ما برخی فرضی مدلسازی ریاضی که در آن دقیق مستند و متمرکز قرنطینه شد “تئوری” اجرا شده است که می تواند در کاهش R0 اساسی تولید مثل شماره و تعداد کل موارد تا حد زیادی از میلیون ها نفر به ترتیب ده ها هزار نفر. اما ما باید به خاطر داشته باشید همه ریاضی/ آماری مدل های چروکیده با مفروضات در مورد قدرت و مداخله محدود با داده ها هستند که گزارش بر اساس تعداد موارد تایید شده به جای “true” تعداد افراد آلوده – گزارش اطلاعات ممکن است یک ناخالص دست کم با توجه به عدم تست. پیش بینی ها در ارتباط با عدم قطعیت و مدل های مختلف به پاسخ متفاوت است. اما اطمینان از چیزی است که در این درس ما یاد بگیرند و غذای آماده پیام از همه پیش بینی هستند. اپيدميولوژيک مدل نشان می دهد که ما نیاز به اقدامات تهاجمی در فاز اولیه این بیماری همه گیر به طوری که ما می تواند شامل تعداد موارد و خرید زمان برای آماده سازی خودمان. ما باید برای استفاده از این زمان به منظور افزایش آزمایش و درمان زیرساخت ها است.

هند قادر به صاف منحنی آن با این مستند?

هند در حال حاضر بسیار نامعقول سیستم بهداشت و درمان. تعداد بیمارستان تخت ICU تخت و دستگاه تهویه مصنوعی است که بسیار کمتر از کشورهای دیگر تحت تاثیر این بیماری همه گیر. میزان مرگ و میر در کشور است که قادر به دستگیری این بیماری همه گیر در اوایل مرحله با انجام آزمایش در مقیاس بزرگ (مانند کره جنوبی) حدود 1% در حالی که در چین و آمریکا و ایتالیا این است 3-5٪. هند همچنین دارای تعداد زیادی از بیمه مردم و افراد در معرض خطر مرگ و میر با توجه به Covid-19 (افراد مبتلا به دیابت و بیماری های قلبی). این مستند توسط یک معجون سحر و جادو است و نمی خواهید به از بین بردن ویروس. آن را فقط اقدام به خرید ما زمان است. ما واقعا نیاز به تشدید تست ما قابلیت شناسایی و جداسازی موارد قرنطینه مخاطبین از موارد ایجاد موقت قرنطینه و امکانات درمان و به دست آوردن/ ترتیب دنده محافظ برای ما خط مقدم سلامت کارگران است. این یک تصمیم بسیار سخت برای هند است و به نورد با احتیاط بزرگ برای محافظت از آسیب پذیر ترین. خسارت های ناخواسته از Covid-19 مداخلات می تواند به راحتی بیش از آسیب ویروس خود را اما در این مرحله هیچ انتخاب وجود دارد اما برای جلوگیری از انتقال ویروس. متاسفانه هیچ راه حل آسان به بشریت است که در مواجهه با این بحران نه تنها در هند بلکه در سراسر جهان است.

چگونه خواهد بود شما رای هند مقابله از Covid-19 در مقایسه با کشورهای دیگر ؟

هند بسیار فعال ظاهر شده است و درست گرفته شده بهداشت عمومی اقدامات لازم از لحاظ اجتماعی فاصله و اطمینان حاصل کرد که شانس فرد آلوده جلسه مستعد ابتلا فرد پایین می رود و با این تمهیدات ، اما آنها نیاز به ارائه پشتیبانی از طریق این انتقال کامل مستند برای مردم عادی و همچنین تشدید تست و تماس با قابلیت ردیابی. تعداد کمی از آزمایشات انجام شده یک محدودیت عمده در داده ها از هند و ما نیاز به نزدیک شدن به دانستن تعداد واقعا تحت تاثیر موارد است.

چه چالش های عمده ای برای هند ؟

جامعه بازرسی و ردیابی تماس به سرعت بخشیدن به. ما باید انعطاف پذیر در نظر گرفتن تصمیمات بر اساس اطلاعات به عنوان آنها در آینده در زمان واقعی است.

چگونه به خوبی مجهز شده است که هند در تست ؟

این است که در آن مقدار کار مورد نیاز است و هند است. تعداد تستهای انجام شده است به تشدید و بازگشت از نتایج به موقع. خصوصی مشارکت ممکن است لازم باشد برای ساخت و تست کیت. یکی همچنین نیاز به توجه به بیماری نظارت, نظارت بر بیماری تنفسی موارد در سراسر کشور, نگاهی به خوشه در بیمه ادعا می کند با توجه به چنین بیماری در کانون مناطق مترو و سازمان دیده بان برای ظهور نقاط مهم و شیوع بیماری. ما نمی توانیم به مبارزه با این جنگ blindfolded.

چه درس هایی باید ما را از این بیماری همه گیر به جلوگیری از آنها را در آینده ؟

راه اندازی بیماری مدار بسته, تست, تماس, ردیابی, ایجاد, آماده باش همه گیر تیم پاسخ. ما نیاز به ایجاد بهداشت عمومی و نیروهای آموزش دیده حرفه ای در سراسر کشور. اعتماد و سرمایه گذاری در علم است. مبارزه با ایران حل و فصل فراتر از مرزهای یک کشور به عنوان یک جهان است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>