انگلیسی آشپز در خدمت ترش نظرات و مدیتیشن در پخت و پز

“اول گرفتن: مطالعه از بهار غذا” نیست در مورد ماهیگیری. و نه آن است که یک کتاب آشپزی دقیقا. تهم عقاب انگلیسی آشپز و فرمانتور که ترجیح میدهد به فکر می کنم از دستور العمل به عنوان مخازن از ایده ها و “یک رکورد اجتماعی و عاطفی تاریخ” به جای ironclad دستورالعمل.

عقاب اولین کتاب است که بیشتر شبیه به غذا نوشتههای M. F. K. فیشر از یک ستاره آشپز معمولی حجم رستوران غذاهای آب پز کردن برای آشپز خانه. در ده فصل کوتاه مرتبط مانند سوسیس او در خدمت فضل تازه اغلب ترش نظرات در مورد مواد غذایی و پخت و پز به عنوان او به ما طول می کشد در یک آموزنده تور از طریق چیزهای بی شمار است که به بلند پروازانه چند دوره اوایل بهار وعده غذایی.

با چیزهایی که من فقط به این معنی نیست مواد تشکیل دهنده و یا مراحل. عقاب رویکرد به مواد غذایی اساسی تر و گسترده تر از آن است. این یک آشپز است که دوست دارد به در نظر گرفتن بسیاری از مراحل از آب جوش از آرامش موج به فوران آتشفشانی و اصالت پیاز, کرفس, هویج و خرگوش است که به او خورش. “وجود دارد خیلی بیشتر به غذا از پخت و پز از آن” او می نویسد.

مانند ثمین نصرت محبوب “نمک, چربی, اسید, گرما” (2017) عقاب شکسته شدن آماده سازی مواد غذایی به عناصر اساسی. برای او نمک میباشد. “اگر من می تواند یک قطعه از مشاوره به شاگرد آشپز آن خواهد بود نه به ترس نمک” او می نویسد. “چاشنی اگر هر چیزی ما را جدا از سایر جانوران تغذیه برای مواد غذایی و اجازه دادن به ما نگاهی عمیق و ماندگار لذت در کسب و کار دامن زدن ما ناخالص سلول.”

عقاب به ما یادآوری می کند که قبل از تبرید و عقیم سازی, درمان با نمک بود که چگونه فاسد شدنی خوراکیهای شد با خیال راحت حفظ شود. اگر چه دیگر لازم, پخت تخمیر و ترشی باقی می ماند بلوک های ساختمان از عطر و طعم در غذاهای بسیاری به ویژه کسانی که از کره و چین و ژاپن است.

حتی بیشتر عنصری از نمک آب “آغاز همه چیز است.” عقاب می نویسد: “ما سطح این سیاره و تقریبا همه چیز را ما خودمان غذا با بیشتر از آب ساخته شده; عنصری عمل پخت و پز است که عمدتا این عمل از آب در حال حرکت از یک مکان به مکان دیگر.” او استدلال می کند که ضروری تصمیم گیری در مورد چگونه به طبخ هر چیزی از جمله ماهی, گوشت, و, سبزیجات, این است که آیا برای انجام آن با آب (جوش سبزیجات, کله پاچه, گوشت, ضدعرق و برنج و ماکارونی) و یا بدون (برشته درمان و خشک کردن برای حذف رطوبت).

عقاب توسط یک معلم; شور و شوق خود را و دیدگاه گسترده ای از آماده سازی مواد غذایی است که هر دو آموزنده و الهام بخش است. به وضوح هیچ غریبه ای به کلمه نوشته شده است – او تحصيلات دانشگاهي خود را در ادبیات آمریکا در دانشگاه ایست آنجلیا در نورویچ انگلستان – عقاب نثر در حالی که مکالمه در تن است عنوان گردد و به عنوان لایه خود را طبخ.

هرگز مطلوب آن را نیز روشن چاشنی با نظرات قوی. عقاب دارای یک علاقه برای آنچوی و تلخ طعم, ایتالیایی, زیتون و اسپرسو و فکر می کند “سرکه است که ناخواسته تحت امتیاز در آشپزخانه است.” او با ابراز تاسف از آنچه صنعتی مرغ کشاورزی به محیط زیست و حیوانات است. خرگوش از سوی دیگر “است که تقریبا یک محصول جانبی از سبزی کشاورزی شاید یکی از پایدار ترین چیزهایی که ما می خوریم و قطعا یکی از پایدار ترین گوشت در کنار کبوتر و آهو.”

دیرین سابق گیاهی, عقاب حفظ ویژه ای میل برای سبزیجات است. اما او به این باور است که “به دنبال کردن و خرید گوشت پرورشی با احترام به سلامت و رفاه حیوانات, انسان و محیط زیست ممکن است گسترده تر اثر نسبت به انتخاب کردن در دسترس نباشد.” بدون استفاده از کلمه او است که به وضوح طرفدار مسئول غذا خوردن. مهم است او می نویسد: “برای فکر کردن در مورد چیزهایی که ما طبخ و زندگی آنها منجر شود قبل از آنها تا پایان جاسوس ما تخته سفت, در ما کاسه میوه یا کمین نیمه منجمد در بازگشت از ما یخچال.”

خوانندگان باید هشدار داد که در حالی که عقاب راهنمای dicing سبزیجات در میان روشن ترین من دیده ام شرح و توصیف او از سلاخی خرگوش است و نه برای بی میل و بعید است به خواستگاری هر گیاه خواران.

مهم نیست که چند تا از ظروف را در منوی خود – از جمله خرگوش ragù حاوی یک مایع از blanched trotters خوک و پودینگ شکلات ضخیم با گوشت گاو خون به جای تخم مرغ – چیزهایی هستند که من می کشیده نمی شود به خوردن هرگز به ذهن طبخ ؟ نه در همه. عقاب هدف است نه برای ما کورکورانه به دنبال هر حرکت خود را. اما در انتقاد از آنچه که او خواستار بی سواد کام – “طعم است که تصفیه شده در حس باریک است که هیچ چیز به افتخار” – او نتواند به تنظیمات شخصی خود را به علت.

“اول گرفتن” طول می کشد برخی از رمز و راز از پخت و پز بلکه saucily به ما یادآوری می کند که حتی استادانه درست شده غذا عقاب پیاده ما از طریق, است, بعد از همه “تنها مواد غذایی است.” نادر در میان مواد غذایی نوشتن این کتاب محدود به تغییر راه شما فکر می کنم در مورد وعده غذایی بعدی خود را.

دیرین کمک به نظارت بر هلر famous birthdays بررسی کتاب به طور منظم برای NPR.org واشنگتن پست و وال استریت ژورنال.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im