Screengrab از اجرایی پاتریک پویان در یک پیام ویدئویی به کارکنان خود را در هفته گذشته.

عکس:
مجموع

فرانسه, غول های انرژی مجموع SA بلافاصله کاهش هزینه تر و تمیز بازده برای سهامداران و توقف استخدام به عنوان شرکت مبارزه با نابسامانی های نفت-قیمت تار و مار و تقاضا در جنگیدن coronavirus همه گیر اجرایی پاتریک پویان گفت: کارکنان هفته گذشته در یک پیام ویدئویی دیده می شود توسط وال استریت ژورنال.

سیاستهای ریاضتی در چهارمین غربی شرکت نفت به مقدار حدود 5 میلیارد دلار آقای پویان گفت. در مجموع نیز قصد دارد به قرض گرفتن 4 میلیارد دلار را برای یک رود 9 میلیارد دلار کسری ایجاد شده توسط کاهش قیمت نفت است.

کمبود است که تقریبا معادل مقدار کل صرف پرداخت سود سهام به سهامداران آقای پویان اشاره کرد در این ویدئو.

این شرکت کاهش یافته است به نظر.

شرکت نفت در وضعیتی وخیم پس از دو whammy از coronavirus ضربه تقاضای جهانی برای نفت خام در حالی که عربستان سعودی و روسیه جنگ قیمت ایجاد مازاد عرضه است. قیمت نفت کاهش یافته است بیش از نیمی از ابتدای سال به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید. در مجموع به قیمت سهم نصف شده است و از آنجا که آغاز سال در خط با دیگر شرکت های بزرگ نفتی.

در اوایل این ماه مستقر در هوستون Occidental Petroleum Corp کاهش آن صرف یک سوم و کاهش سود سه ماهه خود را در حالی که ایتالیا انی آبگرم همچنین کاهش هزینه و به حالت تعلیق در بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه.

صحبت کردن از طریق پخش ویدیو به کارکنان در روز پنج شنبه آقای پویان گفت: اقدامات لازم با توجه به این که تقاضای نفت است به احتمال زیاد به سقوط 6 میلیون بشکه در روز یا 6 ٪ — در ماه آوریل است. همراه با افزایش در تولید از عربستان سعودی و دیگر اعضای اوپک وجود دارد خواهد بود بیش از حد عرضه نفت در کاهش تقاضا در بازار است.

این شرکت با راه اندازی یک “بحران همراه” به ریاست دنیس Favier ارشد معاون امنیتی و کمیته اجرایی آن را داشته اند ارتباط دیجیتالی پاریس مبتنی بر آقای پویان گفت: در این ویدئو.

در کل یکی از فرانسه بزرگترین کارفرمایان خصوصی. این کشور دارای هفتم بیشترین تعداد coronavirus موارد در سطح جهانی از روز شنبه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز منابع. دولت فرانسه معرفی کرده است اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن جمعیت آن را جنبش.

مجموع را تجدید نظر مالی طرح برای سال 2020 است و بر اساس قيمت نفت از 35 دلار در هر بشکه از آن قبلی فرض از 60 دلار در هر بشکه آقای پویان گفت. معیار برنت, قیمت نفت در بسته $27.21 در هر بشکه در روز جمعه.

این شرکت تمرکز خود را کاهش, در کاوش و تولید نفت و گاز که در آن هزینه های کاهش یافته بود $2.5 میلیارد در حالی که حفاظت از برنامه ریزی 1.5 میلیارد دلار به 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری در کم کربن برق است.

“من می خواهم ما را به ادامه توسعه دیجیتال و انرژی های نو, برای حفاظت از آینده ما” گفت: آقای پویان.

دیگر سرمایه گذاری کاهش شامل 300 میلیون دلار گاز و انرژیهای تجدید پذیر و قدرت 300 میلیون دلار در تصفیه و مواد شیمیایی و 200 میلیون دلار در بازاریابی و خدمات. این شرکت همچنین دو برابر جاه طلبی های خود را برای کاهش هزینه های عملیاتی توسط 800 میلیون دلار به جای قبلی هدف از 400 میلیون دلار است.

با توقف این سال 2 میلیارد دلار بیع متقابل به اشتراک گذاری برنامه های این شرکت را نجات دهد 1.5 میلیارد دلار.

آقای پویان تصریح کرد: مجموع تعهد به انتقال به پایین کربن و انرژی گفت: این شرکت در حال حاضر می هدف کاهش انتشار خود را به 20 میلیون تن تا سال 2025 از قبلی هدف از 40 میلیون تن است. مجموع این کربن تولید گازهای گلخانه ای از عملیات خود بودند 46 میلیون تن در سال 2015.

“CO2 موضوع است که کاهش این تمرکز در کوتاه مدت گفت: آقای پویان.

نوشتن به سارا مك فارلين در sarah.mcfarlane@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de