در پایان این بازی: اروپا نمایندگان مجلس به درستی محکوم کمک انحراف در تندوف اردوگاه

اعضای پارلمان اروپا به تازگی پرده برداری کرد پیش نویس قطعنامه ای برای محکوم کردن ادامه اختلاس از کمک های انسان دوستانه به ملل تحت کنترل تندوف اردوهای صحرا پناهندگان در الجزایر. از آن خواهد شد به یاد می آورد که صحرا پناهندگان در تندوف در حال تاسف قربانیان طولانی مدت جنبش های جدایی طلب است که به دنبال ایجاد یک کشور مستقل جمهوری دموکراتیک عربی صحرا در منطقه صحرای مراکش. دومی در واقع اسپانیایی بود exclave تا سال 1975 زمانی که مراکش مسالمت آمیز در مناطق و undid استعماری بی عدالتی است. رئال مادرید توافق پس از آن تقسیم این منطقه بین مراکش و موریتانی. اما موریتانی داد تا ادعای خود به این منطقه در سال 1979 ترک مراکش به عنوان تنها اصل حاکمیت مدعی.

رابطه بین مراکش و صحرای مراکش شبیه به هند و ایالت گوا. هند تحت استعمار بریتانیا حکومت تا سال 1947 در حالی که گوا یک مستعمره پرتغال. مراکش – به استثنای صحرا آمد که در زیر اسپانیایی کنترل شده تحت الحمایه فرانسه تا سال 1956. اما فقط به عنوان به هند پس از استقلال شروع کار از متحد سابق خود را استعماری و شاهزاده سرزمین های تحت حکومت جمهوری مراکش بیش از حد پس از پایان الحمایه فرانسه شروع به کار دوره نقاهت صحرا از اسپانیا. اولین اثبات این است که مراکش در اواخر شاه محمد پنجم سخنرانی در M’hamid al-Ghizlan در سال 1958 که در آن او متعهد به صحرا روسای قبایل که او کار می کند برای بازیابی صحرا در همراهی با مراکش تاریخی با حقوق. در همین راستا هند به دنبال بازیابی گوا از پرتغالی پس از استقلال خود از بریتانیا و موفق شد تنها در سال 1961 هنگامی که آن را ضمیمه پرتغالی exclave.

اما در حالی که گوا در نهایت رفت و تبدیل به یک کامل, هندی, ایالت جدایی طلب ملل ادامه داد: برای مبارزه با درهم دولت برای ایجاد مصنوعی آن جمهوری دموکراتیک عربی صحرا. آن را حمایت در این تلاش توسط الجزایر که می خواستم به عقب بر گردیم در مراکش برای معکوس مواجه شده و در سال 1963 شن و ماسه جنگ. و با وجود یک سال 1991 سازمان ملل متحد میانجیگری آتش بس — و بدون هر گونه معنی فیزیکی ادعا در صحرای بزرگ آفریقا – the ملل ادامه آن فعالیت های نابکار. و برای این منظور شده است درمان صحرا اردوگاه های پناهندگان در تندوف به عنوان یک پول-ساخت ماشین. در واقع ملل کمک انحراف فعالیت بودند و حتی در مستند 2015 گزارش اروپایی ضد تقلب است که در معرض اختلاس از اتحادیه اروپا 105 میلیون یورو کمک بشردوستانه بسته برای تندوف اردوگاه بین سال 1994 و 2004. در این گزارش تاکید شده است که کمک منحرف شد توسط ملل برای خرید سلاح.

همه از این با وجود این واقعیت است که پناهندگان در تندوف اردوگاه ها زندگی می کنند در شرایط وخیم بدتر ساخته شده توسط Covid-19 بیماری همه گیر. به عبارت دیگر ملل به رسوب بحران انسانی در تندوف اردوگاه های ساخته شده و زندانیان وجود دارد و بسیار آسیب پذیر است. پیش نویس جدید قطعنامه آورده توسط اعضای پارلمان اروپا خواستار اتحادیه اروپا به کار به طور مشترک با سازمان ملل متحد برای نظارت بر یک سرشماری در تندوف اردوگاه در همکاری با مقامات در الجزایر. برای ملل و الجزایر حامیان بارها و بارها حاضر به انجام یک سرشماری در تندوف با وجود جهات به انجام این کار در شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه.

به عبارت دیگر پناهندگان در تندوف اردوگاه ها زندگی می کنند در گروگان-مانند شرایط. در ضمن خود صحرا برادران در مراکش در حال بهره گیری از میلیاردها دلار سرمایه گذاری توسط دولت مراکش محلی حکومت خود به عنوان بخشی از مراکش regionalisation روند و رباط قول از درجه بالایی از خودمختاری به نگاه به جلو به. در مقابل Sharawi پناهندگان در تندوف در زندگی اسفناک مواد و شرایط بهداشتی به عنوان گزارش شده توسط سازمان های غیر دولتی است که تا به حال دسترسی به اردوگاه. بنابراین زمان آن است که جامعه بین المللی از خواب بیدار به بحران در تندوف و نیروهای الجزایر و ملل به صورت شفاف در مورد اردوگاه های پناهندگان. هر دو ملل و الجزایر باید برگزار شود را به حساب برای هر گونه کمک های انسان دوستانه انحراف و باید با انجام یک سرشماری در تندوف اردوگاه. جدول کلمات متقاطع است که ملل و الجزایر همچنان برای مدت طولانی باید به پایان رسیده است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im