توانمند سازی خود را به دختر در قانون

پدر و مادر زندگی خود را صرف بالا بردن فرزندان خود به خوبی مراقبت توام با عشق و از دست دادن اعضای خانواده. پدر و مادر نیز پرورش این امید که پس از آنها می میرند فرزندان خود را به یکدیگر عشق و مراقبت از یکدیگر. هدف و شادی از یک خانواده مشترک است که هر کس به نظر می رسد برای هر یک از دیگر و سهام نقش ها و مسئولیت ها. هر چند بیشتر و بیشتر زوج انتخاب به حرکت به دور به خانواده های هسته ای بزرگ مشترک خانواده هندی سیستم هنوز زنده است در حالی که رفتن را از طریق یک تطهیر خود را دارد. شرکت حسابدار با من به اشتراک گذاشته است که او اقامت داشت و او با مادر و پدر خود را 3 برادر و 3 خواهر در قانون در یک محل کوچک. من از او پرسیدم اگر آنها سنتی مسلمانان و اگر آنها به حال هر گونه دغدغه و یا محدودیت نسبت به او کار زمانبندی و اینکه آیا آنها خوشحال بودند او تا به حال یک کار. او در پاسخ به من لبخند. او گفت: در قانون کسب و کار شگفت انگیز-زنی که عرضه شده بیش از 100 بسته مواد غذایی روزانه به یک سوپر مارکت. در قوانین شد و انتظار می رود برای کمک به تمیز کردن و خرد کردن سبزیجات اما مادرش پخته شده مواد غذایی با غرور و شادی به دست آورده و بیش از یک لاک برای خانواده ماهانه. او اضافه کرد که مادر خود را در قانون گفته بود همه در قوانین که همه آنها را باید به دنبال اشتغال اولا برای به انجام رساندن چیزی قابل توجهی با زندگی خود را در مرحله دوم به لحاظ مالی امن ثالثا به احساس افتخار قادر به کمک یک بخش را به این خانه که در زمان مراقبت از آنها و مهمتر از آنجا که زنان در خانه نشستن است هنگامی که خاتوله و اختلافات آغاز می شود. آخرین قسمت ساخته شده من خنده اما من تحسین بانوی پیر حکمت و باز بودن روح است. زنان در هند بسیار استفاده می شود به مجموعه ای از نقش ها و نگرش ها نسبت به یکدیگر چیزی است که تقویت شده توسط تلویزیون صابون اپرا که آنها معتاد هستند. مادر در قوانین سعی در تسلط خود را در قوانین که در نوبه خود احساس شوهران خود را در حال حاضر اموال خود را و تمام است که متعلق به او و متعلق به او. مشترک احساسات در میان بیشتر زنان متاهل است که شوهر پدر و مادر نیاز به عقب نشینی عاطفی جسمی و مالی و اجازه دهید آنها را به انجام چیزی که خود را. چه نیاز به درک این است که آزادی در یک خانواده مشترک سیستم بسیار متفاوت است که در یک خانواده هسته ای. آن را کاملا عادلانه برای انتخاب به عنوان یک زن و شوهر اما در یک چارچوب بزرگتر اگر پسر احساس تعهد و وظیفه مراقبت و ارائه برای بقیه خانواده اش, چرا باید یک زن احساس می کنید آن را حق خود برای اعتراض به آن ، اگر شما اقامت در یک خانواده مشترک اولین درس آن را به خانه دیگری که باید احترام و یا حرکت به خانه خود را. ثانیا: ازدواج با یک مرد نیست داشتن او. ثالثا درک یک مرد است که قلب به مراقبت از کسانی که برای او مراقبت. چهارم و مهمتر از همه اگر نیازهای شما در حال ارائه شده برای بیرون رفتن وجود دارد و درآمد خود را در تجملات. اگر شما باید خواسته های خود را مطالبه حق به لحاظ مالی توانمند به جای فشار شوهر خود را به لحاظ مالی بی توجهی خانواده است که او را به دلیل این نیست که این نوع از پایه و اساس است که احترام و یا شایسته ازدواج هستند بر ساخته شده است.

  1. من در یک زندگی مشترک و خانواده ما شده است داشتن بسیاری از استدلال به تازگی به خاطر شوهر من به پایان می رسد تا پرداخت بسیاری از هزینه های. برادر در قانون است که نمی توان یک شغل ثابت و احساسی دخالت شوهر من که همیشه relents و می پرسد من دخالت نکند. این باعث شده است بسیاری از فشار در زندگی زناشویی. چگونه باید مقابله با این وضعیت ؟

زندگی در یک خانواده مشترک همراه با یک کاملا متفاوت اخلاق و مسئولیت. اگر شما در حال انتظار برای یک خانواده هسته ای سناریوی داخل دیوار مشترک, خانواده, سپس شما که ساده لوحانه و غیر واقعی است. اگر برادر نیست و درآمد آن را نمی فوق العاده است که آنها مراقبت از یکدیگر و نگاه کردن به هر یک از دیگر ؟ اگر شما نیاز به پول بیشتر ، با دو درآمد شما همچنین می توانید نشان می دهد در حال حرکت اما در نظر گرفتن هزینه های اضافی مانند اجاره و کارکنان و سربار و مسئولیت های که در حال حاضر به کار گرفته شده توسط دست های متعدد. که سناریو را ترجیح می دهید ؟

2. در حالی که من مطالعه دارم اصلا نمره بسیار خوبی است. برادر من, از سوی دیگر موفق به انجام این کار به خوبی در امتحانات با وجود تحصیل برای یک زمان کوتاه است. پدر و مادر من او را ستایش و در حفظ و درخواست مرا به دنبال خود ، من احساس می کنم بیروحیه و ناراضی است. چه می توانم در مورد آن انجام?

چگونه شما مطالعه مهم تر از آنچه شما مطالعه. خستگی و استرس را آموزش دردناک است. سعی کنید با بهره گیری از افراد خود را به دلیل هر آنچه لذت به یاد ماندنی است. ایجاد شخصیت های تاریخی به صورت زنده با, جوک ریاضی را به پازل حل شود نظر خود را به عنوان انیشتین یا هری پاتر در آزمایشگاه علوم و دوستان با تمام عناصر. آنها را به نام و دیدن آنچه که دوستی خود را با یکدیگر انجام دهید. در طول زمان شما متوجه خواهد شد که شما با تمرکز بیشتر به این دلیل که آن را تبدیل به جالب است. اگر شما در حال رفتن به صرف زمان و مطالعه آن را به عنوان ممکن است به خوبی به ارزش تلاش برای آن را سرگرم کننده! بسیاری برای به دست آوردن چیزی برای از دست دادن. شادی کردن در منحصر به فرد خود را و به پدر و مادر خود را که مارکس نه تنها معیار برای موفقیت در آینده است. اضافه کردن با یک لبخند که هیچ کس اثر انگشت یکسان هستند و که آنها باید “سازمان دیده بان این فضا”!!!

3. من یک مادر تنها به یک پسر 17 ساله و دختر در حالی که من معادله با او همواره مانند که بین دوستان دوستان من به من بگویید که من باید کمی سختگیرانه تر. من همیشه او را تشویق به مستقل باشد اما بسیاری از اعضای خانواده احساس می کنند که پدر و مادر من روش مناسب نیست. چه نوع معادله مادر باید توسعه با یک نوجوان ،

آنها می توانند سوال خود را پدر و مادر روش اگر همه چیز بی مورد خود را با پدر نمی اگر همه چیز طبیعی باشد و او با رفتن از قدرت به قدرت است. علاوه بر همه نوجوانان از طریق تمرد شورش عاطفی و ضعف پنهان کاری مایل فضا ، به عنوان زمانی که شما باز کردن کانال ارتباطی و قادر به نگاه در هر یک از دیگر با عشق و احترام شما در مسیر درست. وجود دارد گفت: “اگر آن نمی باشد شکست نمی, رفع آن”.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>