دور از بنیانگذاران Steph کوری گفت که او سخت کار می کرد برای بهبود به عنوان یک رهبر کارکنان پس از انتقاد او در یک مقاله. او می گفت که استعفا به عنوان مدیر عامل اما بعد معکوس خودش. عکس: ماشا Maltsava

مدیران ارشد به طور معمول در صورت barbs از سرمایه گذاران و رسانه ها. در حال حاضر برخی از آنها در برخورد با انتقاد از یک گروه نزدیک به خانه خود کارکنان.

دو اخیر محل کار sagas—در آنلاین توشه فروشنده دور و G/O Media ناشر سابق Gawker Media سایت های مانند Deadspin و Gizmodo—برجسته کردن بیشتر موشکافی که برخی از رهبران از کارکنان. در هر دو شرکت ناراضی کارگران به رهبری تلاش ها برای فشار خود مدیران ارشد بیش از رفتار یا تصمیم گیری آنها ندارد.

بالا رئیس استفاده می شود بیشتر محافظت از خانه انتقاد. با برخی استثنائات ناراضی کارکنان تمایل به گله در میان خود و یا در یک تاون هال نشست. آنها اجازه رهبران کارگری انجام سخت ترین صحبت کردن معمولا در تعقیب بهتر دستمزد و یا امنیت شغلی است.

اما در زمانی که دیجیتال مرجع تخصصی مانند شل و دیگران در حال افزایش کارگران نیست فقط با فشار دادن کارفرمایان به منظور توسعه یک قوی تر وجدان اجتماعی. آنها در حال گرفتن رهبران به وظیفه خود سبک مدیریت و در برخی موارد خواستار شغل خود را.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما احساس می کنید مانند رهبری در محل کار پذیرای انتقاد از کارکنان? چگونه شما به کار گرفته بازخورد به مافوق در گذشته ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

به مدیران اجرائی تحت فشار “آن را احساس می کند مانند هر کس در جهان است فریاد در آنها” گفت: اریک Bernstein, رئیس جمهور برنشتاین مدیریت بحران دنور-منطقه شرکت توصیه می کند که شرکت ها در ارتباطات سازمانی و مدیریت شهرت.

در G/O رسانه و کارمندان در سرمقاله خود اتحادیه خواست شرکت خصوصی-حقوق صاحبان سهام صاحبان به جای G/O مدیر عامل جیم Spanfeller. در یک نامه ای از طرف 125 اتحادیه کارکنان آنها استدلال خود را مدیریت کرده منجر به کاهش ترافیک وب سایت و افزایش گردش مالی کارمند. یک سخنگوی G/O Media صاحب بزرگ هیل همکاران به نام حرف تفرقه و “در نظر گرفته شده به ضرر هر دو شرکت و همکاران خود.”

در دور co-founder Steph کوری در ماه دسامبر گفت که او خواهد استعفا به عنوان مدیر عامل شرکت پس از یک مقاله در آستانه به نقل از ناشناس کارمندان سابق انتقاد او سبک مدیریت و نمایش داده می شود به بیرون درز شل سیاهههای مربوط از خانم کوری انتقاد کارکنان. تماس با او رفتار “اشتباه ساده و ساده” او در توئیتر خود نوشت که او از کار کردن با یک مربی اجرایی برای بهبود به عنوان یک رهبر.

او بعد معکوس خودش گفت: او می ماند به عنوان یک شرکت مدیر عامل و خواستار آن یک اشتباه به اجازه خشن اجتماعی-رسانه, واکنش گاو او را به پله پایین.

قسمت چنین آمده است که شرکت در حال تلاش برای جذب جوان و کارگران ماهر که داده های نظر سنجی نشان می دهد ارزو اوج هدف از شغل خود را و می خواهید خود را به کارفرمایان ارزش به نحوي با آنان است. در پاسخ های بالا مشخصات اجرائی مانند Walmart , Inc.’s داگ McMillon در حال صحبت کردن در مورد مسائل است که توجه خود را به کارگران و به دنبال پرورش محل کار فرهنگ است که تشویق به باز کردن بحث و بازخورد از کارکنان.

مدیران اجرائی از قبیل خارج داگ McMillon در حال صحبت کردن در مورد مسائل مهم که به کارگران خود را. عکس: گرت پترسون/آسوشیتد پرس

با توانمند سازی کارکنان به صحبت کردن هر چند رهبران شرکت در حال باز کردن درب برای کارگران به انتقاد از رئیس گفت: رونی Chatterji, یک استاد مدیریت بازرگانی در دانشگاه دوک است که مورد مطالعه قرار مدیر عامل و کارمند فعالیت.

“این یک شمشیر دو لبه از باز بودن و شفافیت برای بسیاری از شرکت ها و چیزی که نسل جدیدی از مدیران اجرائی است دست و پنجه نرم کردن با” او گفت:.

در ضمن کار-نقد و بررسی سایت های مانند Glassdoor اجازه می دهد تا کارکنان به صورت ناشناس رای خود را به کارفرمایان و بیشتر به طور خاص مدیران اجرائی خود را به جهان خارج یک عکس فوری از آنچه که کارکنان فکر می کند از رهبران آن است.

Nneoma Ajiwe, 26-ساله-اجتماعی رسانه های وابسته در دور به مدت پنج ماه در سال 2018 قبل از او از کار اخراج شد به دلیل او می گوید: ناعادلانه بود, گفت: او نمی صحبت می کنند به آستانه برای بررسی آن, اما گفت که این مقاله تا حد زیادی انعکاسی از تجربه وجود دارد. او گفت: کارکنان باید با صحبت کردن و نگه داشتن شرکت از رهبران پاسخگو برای تن آنها در محل کار.

“آن را به معنای واقعی کلمه دارای یک اثر در کار است که انجام می شود وجود دارد,” او گفت:. “هیچ کس می خواهد به کار در یک محل است که به عنوان برچسب خصمانه و یا آنها احساس آنها نمی توانند کار را به بهترین توانایی خود را.”

دور اختلافات نامشخص جنبه های آستانه را گزارش و خواستار اصلاحات به مقاله خانم کوری نوشت: در یک پیام به کارکنان در Jan. 13. آستانه می گوید: این غرفه توسط خود را گزارش.

یکی از موارد قابل توجه کارکنان خواستار رهبران آنها صورت گرفت در الفبای Inc.’s گوگل بیش از یک سال پیش هنگامی که 20,000 کارکنان شرکت در جهانی اعتصاب در اعتراض به مدیریت را از دست داده و جنسی-سوء ادعا می کند. این شرکت به مدت طولانی بالید خود را در یک کفش کار فرهنگ است. در پاسخ به اعتراض مدیر عامل سوندار پیچای گفت: گوگل به پایان خود نیاز به کارمند آزار و اذیت ادعا می کند به کار گرفته می شود در داوری های خصوصی.

اخیرا گوگل با صدور دستورالعمل های جدید به دنبال نگه داشتن بحث از سیاست و دیگر مسائل داغ دکمه بیشتر مدنی است. آن را نیز منتقل شده است به انتصاب کارکنان به متوسط این شرکت اغلب بدون نگه می دارد-منع داخلی تابلوهای پیام.

در کل کارمند داخلی مرجع تخصصی می تواند به عنوان یک نسخه شیر ارائه کارکنان راه به رهبران انتقادات و پیشنهادات و یا انتقادات بدون اینکه لزوما در نظر گرفتن نگرانی های خود را در مکان های عمومی, گفت دونالد Hambrick, استاد مدیریت در دانشگاه ایالتی پن را کنتاکی کارول مارتین gatton دانشکده کسب و کار.

“این بسیار مورد شناسایی مشکل کارکنان آنجا که گرفتن نبض برای پیگیری چگونه شما به عنوان یک رهبر هستند دیده می شود و چگونه شما انجام می دهند” آقای Hambrick گفت.

کارکنان که لازم نیست که خروجی ممکن است به این باور است که تنها گزینه خود را به هوا نارضایتی خود در خارج از شرکت.

در Kimberly-Clark Corp. ساز از Huggies پوشک و دستمال کاغذی بافت کارکنان می توانند آدرس اجرایی مایک Hsu از طریق داخلی و وبلاگ و ساز و راه اندازی توسط سلف خود. آقای هسو بار خوانده شده تمام نظرات با توجه به شرکت و هیچ کدام را حذف کنید به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال چند قانون: پوستر باید نام خود خودداری از افشای اطلاعات محرمانه و “بود اما خوب بود.”

زمانی که آقای Hsu با استفاده از وبلاگ در ماه ژانویه به مناسبت جدید اجرایی تکالیف یک پاسخ نبود جشن. یک کارگر در یک کارخانه بسته شدن در میان شرکت بازسازی اشاره کرد که در حالی که برخی در آن درجات بالایی به دنبال به جلو به تکالیف جدید او آماده به فایل برای بیکاری.

یک کیمبرلی-کلارک گفت: آقای هسو از جمله انتقادات و پیشنهادات.

شرکت ها هنوز در تلاش برای کشف کردن که چگونه برای رسیدگی به بحران متولد شده بیشتر آشکارا انتقادی کارکنان گفت: Davia Temin, مدیر عامل شرکت Temin و شرکت ، نیویورک-بر اساس شهرت و بحران-مدیریت شرکت است.

“این است که یک صلاحیت” خانم Temin گفت: “من فکر نمی کنم که آن را فقط یک نرمال رهبری صلاحیت که شما یاد بگیرند که در مدرسه کسب و کار.”

نوشتن به راشل Feintzeig در rachel.feintzeig@wsj.com موسسه خیریه L. اسکات در Charity.Scott@wsj.com و شارون Terlep در sharon.terlep@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو