امیلی دیکنسون زندگی می درخشد vibrantly در این Fevered روز

در طول عمر خود امیلی دیکنسون در نظر گرفته شد نادر و عجیب و غریب موجود توسط برخی از بزرگترین حامیان. دیگران او را به عنوان درخشان دور از امهرست ماساچوست که همیشه سفید میپوشید. تاریخ تکرار نظر دیکنسون به عنوان یک حوصله مرموز نابغه است.

که این دیدگاه نادرست است می گوید: مارتا Ackmann نویسنده “این Fevered روز: ده لحظات محوری در ساخت امیلی دیکنسون.” “این غرور برای این کتاب تمرکز خود را بر ده تاثيرگذارترين – سرچشمه در آموزش,” او توضیح می دهد که در این یادداشت نویسنده. برای نزدیک به دو دهه Ackmann تدریس یک کلاس در دیکینسون حیاط و در فضای که در آن شاعر نوشت. “نشستن در اطراف آن سمینار جدول دانش آموزان نشان داد که آنها درک دیکینسون زندگی و کار عمیق تر زمانی که ما گفتگو محور در لحظه مهم در شاعر زندگی است.”

Ackmann انجام تحقیقات گسترده و با تکیه بر دیکینسون نامه برای ایجاد حس زندگی داخلی او: “برای آمریکا مبهم و مرموز شاعر امیلی دیکنسون ترک یک دنباله از سرنخ.” Ackmann بافت کسانی که سرنخ با هم به زیبایی در نثر است که بار خوانده شده مانند صفحه عطف داستان است.

باز vignette می گذارد در این زمینه و ارائه اول از شگفتی های بسیاری را در مورد Dickinson. “امیلی عاشق روزهای یکشنبه” Ackmann می نویسد چرا که او لذت می برد و بازدید از دوستان و خانواده که متوقف شده در بعد از ظهر و در شب او با حضور آقای افغانی آواز مدرسه – “همه چیز در مورد موسیقی شیفته او.” چه دیکنسون را نه لذت بردن از حضور در کلیسا. در یکشنبه, اوت. 3, سال 1845 در سن 14 سالگی او در خانه مانده و در نامه ای به دوست خود Abiah ریشه. “او عبارت خواهد بود هیچ چیز تا جسورانه به عنوان یک مانیفست و یا حتی یک اعلامیه: آنها خواهد بود ساکت تر اما کمتر قانع کننده باشد. امیلی می خواستم به او بگویم دوست که او می تواند آینده خود را و آماده برای روز قبل از او.”

نه عکس های شرح داری که به دنبال توسعه و تقویت این ایده که دیکنسون بلند پروازانه در طول زندگی خود و در زمان طولانی از نوشتن. شعر را حفظ و تعریف او معتقد بود با وجود زندگی را محاکمه و یا آنچه که دیگران فکر نیاز او برای آرام تفکر.

Ackmann را نثر غنی و پیچیده او به عنوان توصیف شاعر تجربه در مونت هولیوک زن حوزه علميه (جایی که او مورد مطالعه به مدت 10 ماه) روابط که به شکل زندگی و اشعار در طول سال پریشانی او در مورد جنگ داخلی و تغییرات متعدد و زیان. او قطاری از مناظر و صداها را دیکینسون تجربه کرده و همچنین وظایف روزانه و لذت های ساده که روشن روز خود را مانند او عشق بتنی و کارلو سگ بزرگ او. Ackmann ایجاد شده به آرامی به سمت لحظات حیاتی و تحقق ارائه پس زمینه و بافت در طول راه. او همچنین شامل دیدگاه های فوق العاده در مورد دیکینسون هنری تکامل است.

توسط بخش 6 هنگامی که دیکنسون برقرار مکاتبات با توماس Wentworth Higginson یک منتقد محترم و جنگهای صلیبی برای حقوق زنان او است “آواز” – مدت او برای نوشتن شعر – در هر روز است. با وجود آن سرعت Ackmann اشاره می کند که دیکنسون را محکم بسته است عمدی و کنترل می شود. “در بسیاری از اشعار یک قوی تر اول شخص صدای پدید آمده, به عنوان اگر او بودند تربیع شانه های او و اعلام کرد که او و آنچه او معتقد بودند. اغلب او ارائه شده خودش را به عنوان یک خارجی به ویژه هنگامی که نوشتن در مورد دین و در بسیاری از اشعار او به عدم انطباق به عنوان یک نشان افتخار و اهمیتی نقطه ستایش است.”

دیکنسون را تعامل با Higginson از طریق نامه و بعد از آن دو جلسه را در خانه و خانواده خود را تحت تاثیر افکار خود را در مورد کار خود را حتی زمانی که او را نادیده گرفته و پیشنهادات خود را. چنین بود در مورد زمانی که او را مورد پرسش استفاده از ضمایر در یک شعر. “”زمانی که من در دولت خودم به عنوان نماینده از آیه” او اعلام کرد: “این بدان معنی نیست – من – اما قرار است ، آن را یکی از مهمترین و قاطعانه نظرات از زندگی او است.”

چند تا از دیکینسون, قطعات منتشر شد ناشناس در طول عمر خود به احتمال زیاد بدون دانش خود را. هر دو Higginson و هلن هانت جکسون, یک دوست دوران کودکی است که یک نویسنده انجام شده و شاعر از او خواست به انتشار یک کتاب شعر است. او خودداری کرد. “صمیمیت او بود به کار خود نه جهان” Ackmann متحده است. “پس از آن بود که امیلی باور نمی کند در چاپ و نشر. او نمی خواست به شرکت در تبلیغات است که همراه با آن رفت.”

این تحسین او سزاوار نمی آمد تا پس از مرگ او در سال 1886. خواهر Lavinia در بر داشت امیلی کش از اشعار و اصلا “نمی باید قلب آنها را سوزاند.” چند سال بعد Higginson and Mabel Loomis تاد – همسر یک امهرست استاد – آورده و صدها نفر از آیات به یک ناشر است.

“این Fevered روز” فوق العاده است یک بیوگرافی است که نشان می دهد پیچیدگی دیکینسون زندگی حتی اگر او به ندرت خانه را ترک کرد. او لباس سفید بودند بیرون نشانه ای از عزم خود را برای زندگی خود را در شرایط خود. Ackmann را متمایز رویکرد دستیابی به چیزی شبیه اجازه می دهد خوانندگان به کشف دیکینسون برای خود.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im