ظهور اجتماعی تاثیر Covid-19

با توجه به مستمر چکش Covid-19-اخبار مرتبط در چند ماه گذشته که جامعه را فرا گرفته شده است در سابقه ترس & دلهره. این ویروس ممکن است ناپدید می شوند (امیدوارم) دیر یا زود اما تاثیر بی اعتمادی که ایجاد شده است باید loom زیادی بر روابط اجتماعی است. اجازه دهید من توضیح این ظن در حال توسعه در جامعه با برخی از نمونه زنده:

• شما دست کشیدن بر روی درب خود را به خانه همسایه فقط به رسمی “در خیابان” chit-chat, اما شما نمی فهمم چرا کسی از داخل می گوید که او خواب است’ به وضوح به مکانيزه تماس های شخصی با یک خارجی!

• شما در حال رفتن به خرید برخی ملزومات از بازار و پسر در فروشگاه پرهیاهو به شما توصیه به نگه داشتن فاصله و در روند رفتار شما به عنوان اگر شما حامل ویروس! به نظر می رسد که خرید یک طرفه معامله است که نیاز خریدار ،

• شما تحویل کارت های پلاستیکی خود را به پرداخت خود را خرید و از مغازه دار می پرسد برای پین کارت بدهکاری خود را! او می گوید که ضربه تند وشدید زدن ماشین نمی تواند به شما تحویل داده به عنوان کلید-هیئت مدیره ممکن است آلوده در نتیجه شما احساس می کنید که حساب خود امنیت است که کمتر با ارزش تر از احتمال عفونت با ویروس. تمام اقدامات امنیتی از استفاده از کارت آموخته شده توسط شما رفته به باد!

اینها چند نمونه از چگونه جامعه اتحادش را تغییر چشم انداز خود را در 2-3 ماه گذشته. در حال حاضر شما به خوبی می تواند تصور کنید که چگونه جامعه در حال رفتن برای رسیدگی به رویدادهای اجتماعی مانند ازدواج توابع دریافت-togethers ، دلیل چنین رفتار غیر طبیعی من به عنوان تجزیه و تحلیل آن است که همه ترسیده و در نتیجه دیگران اعتماد ندارند. جامعه کارشناسان ممکن است پیدا کردن برخی از نظریه ای برای توضیح چنین رفتار اجتماعی در برابر یک بیماری همه گیر. به عنوان یک انسان معمولی اگر من به سادگی می توانید با ارائه برخی پیشنهادات:

الف) پیروی از تدابیر امنیتی جدید است که مسئولیت هر کس و بنابراین باید هر صورت از پرقدرت انطباق.

ب) منزلت شخصی یک فرد را نباید به خطر بیافتد اگر وجود دارد هر گونه انحرافات. دوستانه و اطمینان تن می تواند مشکل را حل کند.

ج) سیاستگذاران دیجیتال معاملات مالی نیاز به توسعه و popularise تماس-رایگان مکانیسم پرداخت به نگه داشتن حرمت e-معاملات.

د) آموزش عمومی و آگاهی است که پیوسته در کار است که باید انجام شده توسط دولت و رسانه ها به طور منظم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>