در حال ظهور-اقتصاد بازار بریس برای Coronavirus آمار

MEXICO CITY—پس از کوبیدن اقتصادهای توسعه یافته در آسیا و اروپا و امریکای شمالی coronavirus بیماری همه گیر در حال آمدن است برای اقتصادهای در حال توسعه در سراسر جهان است.

اقتصادی خروجی در بازارهای در حال ظهور پیش بینی شده است به سقوط 1.5 درصد در سال جاری برای اولین بار پس از کاهش قابل اعتماد پرونده آغاز شد و در سال 1951 با توجه به تحقیقات شرکت سرمایه اقتصاد است. در مکزیک و ایالات متحده بزرگترین شریک تجاری اقتصاد می تواند قرارداد تا 8 درصد آن شدیدترین کاهش از زمان رکود بزرگ, Bank of America Corp تخمین زده است.

حتی اگر برخی از کشورهای در حال توسعه را مدیریت برای جلوگیری از فاجعه بار coronavirus عفونت نرخ مستندات و انتظار می رود رکود در کشورهای صنعتی را سنگین اقتصادی تلفات. آنها به احتمال زیاد خواهد دندانه تقاضا برای تعطیلات ساحل در تایلند, لباس هم دوخته در بنگلادش و قطعات خودرو و آوکادو از مکزیک است. یک سوم از مکزیک اقتصاد بستگی به صادرات به آمریکا

اگر پیش بینی اثبات دقیق تلفات در سراسر بازارهای در حال ظهور به عنوان یک کل می تواند شدید تر از بحران مالی جهانی سال 2008 آسیا یکی از اواخر 1990s و آمریکای لاتین بدهی انفجار از 1980s. در آن موارد, اقتصاد مانند چین و هند همچنان به رشد قوی.

کشورهای فقیر باید ابزار بسیار کمتری نسبت غنی آنهایی که به کوسن چنین ضربات. اقتصاد خود را کمتر متنوع بیشتر با تکیه بر فرار کالاها مانند روغن ارسالی از کارگران در خارج از کشور و خدمات مانند گردشگری. آنها پول کمتری را صرف به سهولت بار در شرکت ها و ضعف های اجتماعی شبکه های ایمنی. برزیل و مکزیک به عنوان مثال هیچ بیمه بیکاری برای گذاشته شدن کارگران است.

“بیکاری ممکن است تبدیل به یک مشکل حتی بزرگتر از این ویروس گفت:” جان Rodgerson مدیر اجرایی برزیل هواپیمایی آزول Linhas Aéreas Brasileiras SA است که ریشه همه اما 20 درصد از ناوگان خود را.

توریستی در تایلند مانند پاتایا اند خالی از بازدید کنندگان.

عکس: آلیسون جویس/گتی ایماژ

بر خلاف بسیاری از کشورهای آنهایی که وقتی بانک های مرکزی در حال ظهور بازار سازمان ملل چاپ پول آنها می تواند استوک ترس از بازگشت به گذشته قسمت از تورم است. استقراض می شود به مراتب سخت تر به عنوان سرمایه گذاران فرار به ایمنی نسبی بازارهای مانند ایالات متحده Treasurys.

کاهش نرخ بهره در اغلب منجر به ضعیف تر ارز. پزوی مکزیک روبل روسیه و آفریقای جنوبی برامدگی لبه طبقات سنگ سقوط کرده در حدود 20 ٪ در برابر دلار آمریکا در هفته های اخیر از نزدیک دنبال ،

“این همیشه ناخوشایند به یک بازار در حال ظهور در یک بحران می گوید:” بنیامین Gedan جنوبی آمریکا متخصص در واشنگتن فکر می کنم تانک Wilson مرکز. “فقط زمانی که شما نیاز به سرمایه آن را فرار به بنادر امن تر. فقط به عنوان شما تکیه بیشتر بر روی صادرات این حجم و قیمت خود کالا صادرات قرار می گیرند. فقط خود را به عنوان مالیات بر درآمد قطره ارز خود را depreciates و دلار خود را به شدت افزایش بدهی.”

رکود شرح زیر است دشوار 2019 برای بسیاری از بازارهای در حال ظهور در برخورد با یک موج ناآرامی های مدنی و تظاهرات از جمله الجزایر و لبنان و عراق و اکوادور و شیلی و کلمبیا.

یک رکورد $82 میلیارد کشیده شده از بازارهای در حال ظهور پس Jan. 21 با توجه به صندوق بین المللی پول. است که افزایش هزینه های استقراض و ممکن است فشار بدهی مملو از کشورهایی مانند اکوادور و آرژانتین به طور پیش فرض. سهام در بازارهای نوظهور کاهش یافته است 20 ٪ در شش هفته گذشته پاک کردن همه دستاوردهای پس از 2017.

برخی از 80 سازمان ملل خواسته اند صندوق بین المللی پول برای کمک های اضطراری صندوق بین المللی پول می گوید.

بسیاری از کشورهای در حال توسعه ندارد و مالی قدرت شلیک آنها در طول سال 2008 بحران مالی جهانی که کالاهای گردشگری و حواله شد پررونق است.

در برزیل, دولت رییس جمهور Jair Bolsonaro به مراتب کمتر از منابع دولت را در سال 2008 هنگامی که آن را صرف آزادانه به خار بازیابی. دولت برزیل بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی رسیده 75.8 درصد در پایان سال گذشته در مقایسه با 58.6 درصد در دسامبر 2008. برزیل است و اقتصاد در حال حاضر انتظار می رود به اسلاید حدود 4.5 درصد در سال جاری با توجه به داده های شرکت IHS Markit.

آفریقای جنوبی رتبه اعتباری کاهش داد و به “آشغال” وضعیت در مارس 27, معنی بسیاری از ایالات متحده آمریکا اروپا و صندوق های بازنشستگی را نمی خواهد بود قادر به خرید بدهی های خود را ندارد. مکزیک رتبه کاهش یافته و به دو شکاف در بالا آشغال و کشور دولت-شرکت نفت Petróleos Mexicanos که دارای بیش از 100 میلیارد دلار بدهی ممکن است به صورت یک بحران بدهی های این سال است.

آفریقای جنوبی نیروهای امنیتی اجرای یک مستند در ژوهانسبورگ.

عکس: مارکو longari/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آفریقای جنوبی بزرگ دولتی شرکت نیز به شدت تحت بدهی از جمله 30 میلیارد دلار در برق Eskom یک سطح است که نشان دهنده تقریبا 9 درصد از اقتصاد کشور خروجی. بسیاری از آفریقای جنوبی کسب و کار در حال حاضر متوقف پرداخت به کارگران است.

در چین و هند رشد خواهد بود کمترین در یک نسل. ژاپن نومورا پیش بینی های بانک اقتصاد هند را کوچک 0.5%. نرخ بیکاری در حال حاضر وجود دارد در 6.5% افزایش به بالاترین سطح خود در سه دهه.

اگر چه خام افزایش قیمت در اواخر هفته گذشته رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او انتظار می رود عربستان سعودی و روسیه خواهد به توافق جدید نفتی-تولید و کاهش قیمت ها هنوز هم به شدت پایین تر ، آنها به احتمال زیاد به باقی می ماند نسبتا ضعیف به دلیل کاهش تقاضا که نشانه بد برای تولید کنندگان از جمله روسیه و کلمبیا و نیجریه. BCS بازارهای جهانی پیش بینی می کند که اقتصاد روسیه خواهد قرارداد 2.7% در این سال عمدتا به دلیل کاهش قیمت نفت است.

نفت حساب برای 65 درصد از نیجریه بودجه فدرال و 86 درصد از صادرات آن درآمد. دولت از رئیس جمهور Muhammadu Buhari به کاهش برخی از 5 میلیارد دلار از این بودجه در حال حاضر.

آرژانتین وارد سال به عنوان یکی از آسیب پذیرترین اقتصادهای مجموعه به تحمل آن سومین سال متوالی رکود اقتصادی و قفل از بازارهای اعتباری. گردشگری و سرمایه گذاری در این کشور گسترده رسوبات شیل دیده می شد به عنوان تنها نقاط روشن. در حال حاضر هر دو نگاه مرده در آب.

“آن را سخت به تصور کنید که آرژانتین جلوگیری از به طور پیش فرض” گفت: آقای Gedan.

گردشگری حساب برای نزدیک به 12 درصد از تایلند اقتصادی خروجی اما یک کاهش شدید در سفر جهانی خواهد رسید منطقه کارائیب حتی سخت تر است. در جامائیکا گردشگری حساب 34 درصد از اقتصاد و یکی از سه شغل.

“جامائیکا است که در عظیم اقتصادی منفی شوک” وزیر دارایی Nigel کلارک گفت: در هفته گذشته.

بسیاری از کشورها بستگی دارد یک مهاجر از کارگران که ارسال بخشی از حقوق خود را. دستمزد پایین کارگران در آمریکا و اروپا هستند و درد و رنج توده اخراج و ترک آنها را با پول به مراتب کمتر برای ارسال به صفحه اصلی. برای کوچک السالوادور حواله به حساب 20% از تولید ناخالص داخلی. در فیلیپین آن 10 درصد است.

تقریبا خالی در ساحل کانکون, مکزیک, در مارس 28.

عکس: الیزابت رویز/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مکزیک است که متنوع تر اقتصاد مواجه چهارگانه whammy: کمتر از ایالات متحده تقاضا برای آن تولید صادرات کاهش شدید در درآمد نفتی که باعث می شود تا یک پنجم درآمدهای دولت یک falloff در درآمد گردشگری و کاهش حواله. کسانی هستند که کشور را بالا چهار منابع خارجی-درآمد ارز.

مکزیک Cinépolis جهانی دوم-بزرگترین سینمای زنجیره ای بسته شده است همه 6,700 تئاتر این عمل در سراسر جهان به عنوان کشور سفارش ساکنان به ماندن در خانه. درآمد آن تبخیر تقریبا یک شبه. اما این شرکت هنوز هزینه های ثابت از جمله برخی از 44,000 کارکنان در 17 کشور جهان است. در مکزیک که در آن شرکت کارکنان 26,500, Cinépolis است که آنها را به دو سوم پرداخت به ماندن در خانه.

“ما در حال آماده عظیم اقتصادی توقف برای بسیاری از هفته” گفت: اجرایی Alejandro رامیرز.

Cinépolis کشیده شده بر روی خطوط اعتباری به عنوان Grupo Bimbo, بزرگترین پخت شرکت Grupo Televisa, مکزیک غالب تلویزیون پخش.

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador تا کنون گفت: دولت نمی خواهد ارائه معافیت های مالیاتی و یا سایر مشوق به شرکت های بزرگ. او گفت که او می خواهد به تمرکز این کشور با منابع محدود به کمک به فقرا که هر دو کار در اقتصاد رسمی و یا اجرای mom-and-pop مغازه ها.

حزب حاکم سر از مکزیک مجلس ماریو Delgado, هفته گذشته, نام کشورهای صنعتی به بخشش بدهی های خارجی از مکزیک و دیگر کشورهای در حال توسعه.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آنچه می تواند در حال ظهور بازار سازمان ملل را به تلاش برای به حداقل رساندن آسیب های اقتصادی از این بیماری همه گیر کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

مکزیک بدهی های دولتی سطح متوسط—حدود 55 درصد از تولید ناخالص داخلی — اما این رقم رشد خواهد کرد. دولت گفت: در هفته گذشته آن را اجرا بزرگتر-از-انتظار مالی کسری بودجه در این سال از 4.4 درصد تولید اقتصادی 2.6%. کسری رشد خواهد کرد به دلیل کاهش درآمدها مانند مالیات بر درآمد دولت گفت.

مسائل پیچیده برای مکزیک است و از دست دادن اعتماد به نفس در میان سرمایه گذاران خارجی در حال حاضر spooked توسط رئیس جمهور ناسیونالیستی سیاست های اقتصادی.

از آنجا که عدم اعتماد به نفس “مکزیک خواهد شد که مشکلات بیشتر از کشورهای دیگر به مسئله بدهی بیشتر می گوید:” سرگی Lanau معاون اقتصاددان ارشد در موسسه مالی بین المللی در واشنگتن است.

نوشتن به دیوید Luhnow در [email protected] و سانتیاگو پرز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de