ایلان تمرد در زمان Coronavirus

عکس: تصویر عکس توسط داگ Chayka; عکس: ایسنا (2); تابناک

روز دوشنبه به عنوان شرکت در سراسر منطقه خلیج با عجله خود را به ارسال به کارگران خانه مطابق با سفارش به پناهگاه در محل تسلا اجرایی Elon Musk تا به حال یک مبارز پیام برای 56,000 کارگران است.

“من شخصا در محل کار, اما این فقط به من گفت:” در ایمیل. “کاملا ok اگر شما می خواهید به ماندن در خانه به هر دلیلی.” تسلا فرمونت کالیفرنیا کارخانه نگه داشته زمزمه حتی به عنوان شهرستان کلانتر دفتر روز بعد علنا گفت که تسلا باید توقف تولید.

پنج شنبه, تحت فشار از مقامات محلی و برخی از در او در نهایت کوتاه آمد و اکنون به طور موقت به حالت تعلیق تولید در فریمانت.

این تصمیم به دنبال هفته—و مسلما حرفه ای—تمرد.

مالاریا بازمانده که تاسیس SpaceX خود موشک شرکت با هدف استعمار مریخ چرا که او از ترس زمین می تواند محکوم آقای مشک 48 همواره بازی کردن در واکنش به شیوع کروناویروس به عنوان یک وحشت. او برگزار شد تا جلو در توییتر خود خوش مشرب در آن اپیدمیولوژی و احتمال تاثیر است.

“حدس من این است که وحشت باعث بیش از آسیب این ویروس در صورتی که اتفاق افتاده است در حال حاضر” آقای مشک گفت: یکشنبه شب در توییتر دو برابر را در شک و تردید وی با بیان زودتر. او در پاسخ به یک درخواست برای نظر در مورد تفکر خود را; نه تسلا.

آقای مشک است و برای بیش از یک دهه کشت یک شخصیت به عنوان یک رویایی حقیقت گوی به طور مداوم به عقب هل دادن در برابر شک منتقدان کوته بینانه عروقی جان می سپارند و گردن کلفت های دولتی است. او contrarian موضع هسته ای به مدل کسب و کار خود. خود را پهلوانان و حس اطمینان را ایجاد سرسخت هر دو مؤمنان و مقدار زیادی از بورس در وال استریت و در چشم های عمومی. سپاه خود را از superfans هستند آوازی در توییتر.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

میلیاردر نسبت موفقیت کسب و کار او به رویکرد علمی به نام اولین اصولی است که ریشه در نوشتههای ارسطو و در میان چیزهای دیگر را رد حل مشکلات با راه حل های تقلیدی و بستگی به کاهش مشکلات به ذات خود حتی اگر این راه حل ممکن است به نظر می رسد counterintuitive.

“هنگامی که شما می خواهید به انجام چیزی جدید شما را مجبور به اعمال فیزیک با رویکرد” او گفت: در سال 2013 مذاکرات TED ظاهر.

تصمیم به نگه داشتن کارخانه خود را به باز کردن جریان از چنین یک طرز فکر با توجه به Gene Munster که به شرح زیر تسلا نزدیک به عنوان شریک مدیریت در سرمایه گذاری و شرکت تحقیقات Loup سرمایه گذاری.

“این اولین اصل برای او همه چیز را در قدرت خود را به جلو حرکت می کند حتی زمانی که مردم می گویند آن را نمی ممکن است,” او گفت:. “این در مورد تولید خودرو به ماندن در کسب و کار. تسلا است که پول را به آب و این طوفان است. بار مثل این که اولین اصول رویکرد تن ناشنوا است.”

در سال 1995 هنگامی که او در 24 آقای مشک گرفت و در دفترچه تلفن صنعت با اولین راه اندازی Zip2. فروش که در هنگام راه اندازی به کمک صندوق بعدی خود سرمایه گذاری یک شرکت آنلاین به رقابت با صنعت بانکداری که در نهایت تبدیل شدن به شناخته شده به عنوان پی پال. شرط می بندم که او را به دست اورد ثروت او استفاده می شود به صندوق اوایل روز SpaceX به طور رسمی شناخته شده به عنوان Space Exploration Technologies Corp. و تسلا—احساسات او توسعه یافته پس از نزدیک به مرگ ناشی از مالاریا قرارداد در سال 2000. خانواده اش گفته است که چشم انداز مرگ به رهبری او را به تجدید نظر در زندگی خود عقد او باید تمرکز بر روی راه هایی برای کمک به بشریت از طریق استعمار مریخ و ایجاد حمل و نقل پایدار.

آقای مشک نیست خجالتی در مورد پخش نظرات خود را داشتن یک شهرت برای مبارزه با هر گونه تهدید به او و یا شرکت خود را در فرد و معمولا در توییتر—با قدرت بسیاری دیگر از مدیران اجرائی هرگز در نظر بگیرید. او حملات تسلا shortsellers با انتقام تماس آنها را “ارزش ناوشکن” و “پرشهای که می خواهند ما را به مرگ است.” او را درهم با ایمنی تنظیم کننده که او فکر خفقان نوآوری و مبارزه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار بیش توییتهایی او ساخته شده در سال 2018 که گفت که او تا به حال به انتظارنشسته بودند تا بودجه را به تسلا خصوصی. (SEC در نظر گرفته آن را گمراه کننده سهامداران زمانی که مشخص شد یک معامله نیست به طوری که برخی از دو طرف حل و فصل با یک قرارداد که قرار است به محدود کردن برخی از جناب آقای مشک توییتر استفاده کنید.)

در سال 2018 او به دست آورد توجه در توییتر برای تلاش به منظور توسعه یک مینی زیردریایی برای کمک به نجات یک تیم فوتبال در گیر آب گرفتگی تایلندی غارها—که منجر به جنگ لفظی با یک غار متخصص که به پایان رسید تا در دادگاه.

در طی ماه گذشته به عنوان مقامات در آمریکا رشد بیشتر نگران Covid-19 بحران آقای مشک صدا کردن. “Coronavirus وحشت گنگ” او توییتی در 6 مارس. همان روز Apple Inc. شروع به تشویق کارکنان خود را به کار از خانه. اکثر غول دره سیلیکون به زودی انجام همان.

آقای مشک در ادامه به یک نشاط تن در مورد ویروس. “کوچلا باید به تعویق انداختن خود را تا زمانی که آن متوقف می شود مکیدن,” او در توییتر نوشت در مارس 10, به عنوان محبوب جشنواره موسیقی تصمیم به حرکت از آوریل تا اکتبر بیش از coronavirus نگرانی.

چندین بار در توییتر آقای مشک ترویج این ایده که کلروکين که او برای مالاریا ممکن است یک درمان. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت که او کارگردانی غذا و دارو نگاهی به پتانسیل چنین مالاریا-مبارزه با مواد مخدر مورد استفاده قرار گیرد برای coronavirus چیزی است که برخی از پزشکان در سراسر جهان شده اند با تجربه برای درمان بیماران مبتلا به بیماری است.

بر خلاف دیگر شرکت سیلیکون ولی است که ساخته شده است کسب و کار خود را با برنامه نویسی و کیبورد تسلا بستگی به ارتش از کارگران به نوبه فلزی و قطعات به وسایل نقلیه است. ایالات متحده دیگر شرکت های خودرو شروع به اقدام در این هفته. General Motors Co. Ford Motor Co. و Fiat Chrysler Automobiles, NV روز چهارشنبه اعلام کرد قصد دارد به حالت تعلیق در آمریکای شمالی تولید در میان فشار از سوی ایالات خودرو اتحادیه کارگران. آن شب آقای مشک بود و هنوز هم ابراز شک و تردید در مورد این ویروس به شدت در توییتر. روز بعد حدود ساعت 2 بعد از ظهر در کالیفرنیا تسلا اعلام کرد که فرمونت گیاه را به حالت تعلیق در تولید خودرو در 23 مارس.

پس از روز شنبه را اعلام کرد که کارخانه را متوقف, تولید, آقای مشک برجسته در توییتر یک گزارش خبری که هیچ جدید کروناویروس موارد گزارش شده بود به صورت محلی در چین گفت: انتظار می رود پایان از تشخیص جدید در آمریکا تا پایان ماه آوریل است.

همچنین در روز پنج شنبه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom هشدار داد که 56 درصد مردم در پرجمعیت ترین ایالت آلوده می تواند در هشت هفته بدون مهاجم اقدامات پیشگیرانه. کالیفرنیا دستور داد آن 40 میلیون نفر به ماندن در خانه به جز فعالیت های ضروری آغاز پنج شنبه شب در بزرگترین چنین مستند در آمریکا

Coronavirus شیوع تهدید به mar آنچه به نظر می رسد ممکن است نقطه عطفی برای آقای مشک و تسلا که در آن او به نظر می رسید که ثابت خود شک اشتباه ارسال دو دوره متوالی سود در نیمه دوم سال 2019 و افتتاح یک کارخانه جدید در چین در طول زمان است که بسیاری از فکر غیر محتمل است.

وال استریت تا به حال تشویق ارسال تسلا سهام به رکورد ارتفاع و رتبه بندی آن را به عنوان جهان دوم بیشترین ارزش خودرو ساز پشت Toyota Motor Corp تحلیلگران بر این باور 2020 ممکن است سال که تسلا ممکن است پست اول آن سالانه سود و کمک به تعریف یک عصر جدید برای خودرو به برق.

این هفته تسلا جشن شروع تحویل از مدل Y جمع و جور ورزشی-وسیله نقلیه سودمند. مدل Y یک بخش کلیدی از آقای مشک طرح به ارائه بیش از 500 ، 000 وسایل نقلیه در این سال بیش از 36 درصد افزایش از سال گذشته است.

در حال حاضر تحلیلگران به طور فزاینده ای شک که ممکن است به عنوان آنها نگاه کنید به سقوط کردن در خرید و فروش در بازار در حال حاضر در برخورد با کروناویروس. چین صنعت خودرو فروش کاهش یافت و تقریبا 80% در ماه فوریه از سال قبل است.

به جای Tesla در تلاش است برای اطمینان بخشیدن به سرمایه گذاران است که در آن می توانید آب و عدم قطعیت در پیش رو, ذکر روز پنج شنبه که آن را به حال 6.3 میلیارد دلار پول نقد در دست در پایان دسامبر قبل از بالا بردن اضافی 2.3 میلیارد دلار در سهام چند هفته پیش. تسلا همچنین دسترسی به حدود 3 میلیارد دلار در سرمایه در گردش به علاوه تامین مالی در دسترس برای آن شانگهای کارخانه این شرکت اعلام کرد.

مورگان استنلی برآورد تسلا به اندازه کافی پول نقد برای آب و هوا درآمد در حال سقوط 90% برای چند ماه. در این صورت این بانک برآورد تسلا خواهد سوزاندن حدود 800 میلیون دلار پول نقد در یک ماه.

اما تصمیم به تعلیق تولید قرار می تواند آقای مشک در آشنا موقعیت: نیاز به مدیریت یک دوره برای شرکت با یقین زمانی که تولید می تواند از سر گرفت. اساطیر آقای مشک است که ریشه در توانایی های خود را به خیره به ورطه و حمل در زمانی که دیگران ممکن است برابر شده است. او رو به پایین در نزدیکی ورشکستگی در سال 2008 زمانی که تامین مالی و خشک در طول رکود اقتصادی است. او در بر داشت یک راه برای نگه داشتن تسلا زنده و در نوبه خود قوی تر خود را به دسته شمشیر.

به تازگی او وزن می گویند او می تواند هواکش یک دستگاه پزشکی به عنوان بحرانی برای مبارزه با ریه و نارسایی در میان برخی از بیمار است. “که بیمارستان ها باید این کمبود شما صحبت می کنند در حال حاضر ؟” او در توییتر. نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio لوله کشی تا که او آنها مورد نیاز است.

اگر چه آقای مشک می ایستد جدا از بسیاری از در دره سیلیکون برای مشاهدات خود در واکنش به این رمان coronavirus او تنها نیست.

سرمایه گذار Jason Calacanis یک زمان طولانی مشک دوست گفت: یک ذهنیت “تاج پریش سندرم” بود و گرفتن بیش از.

“اگر شما سوال داده اندیشیدن چرا وجود دارد نتایج مختلف و یا در غیر این صورت سوال و CV به عنوان چیزی غیر از پایان روز شما ذبح توسط اراذل و اوباش” او در توییتر نوشت. او بعدها اضافه شده است که زیاده عاقلانه است.

در یک یادداشت به خود تسلا کارمندان در دوشنبه آقای مشک عنوان تهدید ویروس با اشاره به مرکز کنترل بیماری داده می گویند او “بهترین حدس” بود که تایید موارد Covid-19 نمی خواهد بیش از 0.1 ٪ از جمعیت ایالات متحده. “من فراموش نمی کنم زمانی که ما به عقب نگاه در سال 2020 است که علل مرگ و میر و یا آسیب جدی را بسیار تغییر کرده از 2017.”

به عنوان یک ارشد سابق تسلا اجرایی mused در مورد رئیس سابق: “او یک آب و هوا مؤمن و تاج منکر.”

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>