Elon Musk می گوید مشوق هزینه های نفوذ به سایت از جدید ایالات متحده تسلا کارخانه

Elon Musk مدیر اجرایی تسلا گفت: این شرکت امکانات جدید خواهد بود قرار داده شده در قسمت مرکزی ایالات متحده

عکس: اندرو Harrer/مهر نیوز

تسلا Inc.’s تصمیم گیری که در آن به ساخت آمریکا جدید خودرو کارخانه مونتاژ خواهد شد تحت تاثیر مشوق های دولت و همچنین دسترسی به نیروی کار و هزینه های لجستیک پایین, مدیر اجرایی, Elon Musk گفت.

آقای مشک روز سه شنبه گفت: در توییتر که دره سیلیکون برقی-ماشین ساز سراغ مکان برای یک کارخانه جدید در آمریکا برای ساخت این شرکت را در آینده وانت و مدل Y فشرده ورزشی-وسیله نقلیه سودمند.

“مشوق نقش دارد اما پس از انجام تدارکات هزینه های دسترسی به نیروی کار زیادی با طیف گسترده ای از استعدادها و کیفیت زندگی” او بعدها گفت وال استریت ژورنال در ایمیل.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه پیشنهاد کرده بود تسلا در حال برنامه ریزی برای احداث یک کارخانه جدید در آمریکا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در مصاحبه با CNBC گفت که او تا به حال صحبت با آقای مشک و خودرو ساز برنامه ریزی برای ساخت یک “بسیار بزرگ کارخانه” در آمریکا

آقای مشک از طریق توییتر روز سه شنبه گفت: این تسهیلات خواهد بود قرار داده شده در قسمت مرکزی ایالات متحده در یک منطقه از کشور که سوخت بسیاری از وانت فروش برای رقبا Ford Motor Co. و General Motors Co. او همچنین گفت: در دومین اجتماعی-رسانه, ارسال, است که تولید برای مدل Y خواهد خدمت سواحل شرق مشتریان.

هیجان بیش از تسلا رشد جاه طلبی و موفقیت در افتتاح یک کارخانه مونتاژ در چین در ماه های اخیر کمک کرده است تا سوخت یک افزایش شدید در سهام شرکت. حتی پس از یک های اخیر فروش در سهام بیش از نگرانی های گسترده تر در مورد پخش كردن, رمان coronavirus تسلا سهام بسته سهشنبه 54 درصد بالاتر از سال جاری.

تسلا است که با هدف قرار دادن حداقل 36% افزایش در تحویل این سال, در بخشی از ظرفیت تولید اضافی که از آن چین جدید کارخانه. ورود مدل Y که در آن شرکت کرده است گفت: باید شروع به ارائه توسط ماه تا پایان پتانسیل بیشتر استوک این شرکت تحویل. مصرف کنندگان در ایالات متحده و چین بوده است با جذب شدن به سمت کوچکتر Suv ها و به دور از خودروی سواری.

ورود مدل 3 ماشین جمع و جور در سال 2017, شرکت بالاترین تولید خودرو و مدل Y در این سال ها بخشی از یک استراتژی گسترده تر توسط آقای مشک به محوری تسلا از یک تو رفتگی در دیوار نام تجاری لوکس به یک ماشین شرکت که مبادرت به فروش میلیون ها نفر از وسایل نقلیه الکتریکی در سراسر جهان است.

تسلا نیز آغاز شده است, سایت کار برای ساخت یک کارخانه در خارج از برلین برای اضافه کردن به آن مونتاژ ظرفیت در چین و کالیفرنیا. این برنامه یک خروجی اولیه با شروع در سال 2021 از 150,000 اتومبیل در آلمان رو به رشد به 500,000 در تاریخ بعد.

جدید ایالات متحده کارخانه اعلام کرد روز شنبه خواهد بود تسلا چهارم تسهیلات مونتاژ. این شرکت همچنین دارای یک باتری بزرگ کارخانه ای در نوادا است.

تمایلات سرمایه گذار در اطراف تسلا بهبود قابل توجهی در پاییز. این شرکت گزارش داد که یک سوم سود سه ماهه. سپس در یک رویداد در ماه نوامبر آقای مشک نشان داد یک وانت دوبله Cybertruck با استارک طراحی که درو قابل توجهی رسانه های اجتماعی توجه است. او گفت: 250,000 مردم قرار دادن پول برای پیشسفارش خودرو. تسلا پیشنهاد تولید کامیون آغاز خواهد شد در اطراف اواخر 2021.

این شرکت در زمان استفاده از شور و شوق در سراسر چشم انداز آن به جمع آوری بیش از 2 میلیارد دلار در ماه فوریه با صدور سهام جدید. پول کمک به تقویت این شرکت دسترسی به پول نقد. آن مطرح شد قبل از گسترش این رمان کروناویروس در آمریکا موجب عدم اطمینان بیش از رشد اقتصادی است.

این شرکت هشدار داده است که تلاش برای جلوگیری از coronavirus در چین می تواند مانع از سه ماهه اول خود را. دیگر خودرو سازان باید دیده چشمگیر کاهش در فروش به عنوان کشور اساسا آمد به توقف سنگ زنی. تسلا منتشر خواهد شد در سه ماهه اول تحویل نتایج در اوایل ماه آوریل.

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de