Elon Musk اتحادش را تغییر سرمایه گذاران انداز در ماشین های الکتریکی

Elon Musk گردد هاله ای در اطراف تسلا با اعلام ماموریت شتاب جهان انتقال به انرژی پایدار.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

به عنوان دیرین خودرو سازان سعی می کنید به فروش سرمایه گذاران در سند چشم انداز خود را برای آینده آنها در حفظ و شنیدن همان چیز است: آنچه در مورد تسلا?

سرمایه گذاران به طور فزاینده ای از ماشین به برق—حتی اگر اکثر خریداران خودرو هنوز رتبهدهی نشده است. و به تازگی این سرمایه گذاران در حال قرار دادن شرط در تسلا Inc. را در مورد که در آینده در مقابل خودرو سازان با جیب عمیق تر و نسل تجربه.

تسلا سهام است تا 91% در این سال ، که افزایش بوده و نسبت به اجرایی Elon Musk نشان دادن برخی از رهبری و ثبات در اجرای برخی از وعده های, از جمله دو دوره متوالی از سود. و همچنین به معامله گر overexuberance.

اما سرمایه گذاران و تحلیلگران همچنین می گویند این نشان دهنده یک دیدگاه که لحظه ای برای وسایل نقلیه الکتریکی است که پس از رسیدن.

به اشتراک گذاری افکار خود را

می تواند رقبای رفتن سر به سر با تسلا? پیوستن به مکالمه زیر.

تسلا تا حد زیادی تبدیل شده است, ناب ترین پروکسی برای شرط بندی بر روی وسایل نقلیه الکتریکی. اوایل در آن در حال غرق قصد دارد برای یک هیبرید الکتریکی خودرو—نوع بخش-گاز-بخش-برقی نیمه-اندازه گیری مورد علاقه سنتی خودرو سازان برای بهبود بهره وری سوخت. بیش از فقط فروش یک ماشین الکتریکی آقای مشک گردد هاله ای در اطراف تسلا با اعلام ماموریت شتاب جهان انتقال به انرژی پایدار.

هیجان در اطراف تسلا سهام سیگنال های بازار معتقد است این شرکت خواهد بود “تنها برنده” در حال حرکت به وسایل نقلیه الکتریکی برایان جانسون یک تحلیلگر بارکلیز گفت: سرمایه گذاران در یک توجه داشته باشید در این ماه. او همچنین در مقایسه با سهام اجرا با overvaluations از تکنولوژی بوم از 1990s شروع شد.

وقتی که تسلا در روز پنج شنبه اعلام کرد این امر صدور سهام جدید به جمع آوری بیش از 2 میلیارد دلار سهام افزایش بیش از 4 درصد. پول می دهد تسلا بیشتر عضله مالی به صندوق مدل ها و کارخانجات.

در ضمن مدیران ارشد در رقبا مانند General Motors Co. Ford Motor Co. و فیات کرایسلر اتومبیل NV در روزهای اخیر مواجه شده اند اشاره کرد و به پرسش در مورد دره سیلیکون برقی-ماشین ساز به عنوان تسلا ارزش بازار خود ادامه صعود.

وقتی که تسلا تاسیس شد 16 سال پیش ایده خودروهای الکتریکی رقابت اجازه دهید به تنهایی جایگزین guzzlers گاز به نظر می رسید دور از ذهن است. اما اخیرا سقوط قیمت باتری فشار از سوی دولت چین برای کاهش آلودگی از طریق یک تغییر برای خودروهای الکتریکی و افزایش تمرکز بر روی تغییر آب و هوا به طور گسترده تر را افزایش انتظارات که تصویب ممکن است قابل دسترسی است.

تسلا اولین بار نیست خودرو ساز را در آغوش اتومبیل های برقی. جنرال موتورز به نظر می رسید به برش یک مسیر جدید در 1990s با توسعه EV1 تنها به بازیگران به عنوان یک تبه کار که در آن کشته شدن دو درب ماشین سال بعد به خشم وفادار کالیفرنیا مشتریان.

به عنوان یک راه اندازی تسلا با تمرکز بر بیش از فقط تعویض یک موتور بنزینی برای یک موتور الکتریکی. آن را توسعه تخصص در نرم افزار و فن آوری باتری و پیشگام مدل فروش مستقیم (پرش حق نمایندگی) که یک بار به نظر می رسید تا حد زیادی غیر ممکن است در آمریکا آن را ساخته شده از پر هزینه اشتباه بیش از حد: شدید خود را با تمرکز بر روی خودکار خط مونتاژ و باتری کارخانه تقریبا منجر به فروپاشی این شرکت در سال 2018 به عنوان آن کار می کرد به حل کردن ظروف سرباز یا مسافر.

وال استریت ژورنال تیم Higgins بررسی چگونگی مدیر عامل Elon Musk تبدیل تسلا به با ارزش ترین در ایالات متحده خودرو ساز تمام دوران است.

اما بسیاری از سرمایه گذاران شده اند حاضر به چشم پوشی متناسب و شروع می شود به خصوص که 100 ساله ماشین غول تلاش کرده اند با خود وجودی چالش ها—ورشکستگی کشنده به یاد می آورد و تولید گازهای گلخانه ای-تقلب و رسوایی.

تسلا مدل 3 ماشین جمع و جور است که سوخت آن 50% تحویل رشد در سال گذشته کمک کرده است نشان می دهد یک بازار وجود دارد به طور کامل برق اتومبیل و تحلیلگران پیش بینی تسلا می تواند به نوبه خود برای اولین بار سود سال این سال است.

تسلا جهانی تحویل در سال گذشته به نمایندگی از یک بخش از جهان جدید فروش خودرو اما تقریبا یک چهارم از تمام برقی تحویل. طرفداران بر این باورند که معنی است که رشد نمایی پیش رو در حالی که دیگران سوال اگر مشتریان واقعا می خواهید EVs. به طور کامل وسایل نقلیه الکتریکی نشان داده شده فقط 1.9 درصد از فروش سال گذشته در حالی که محقق LMC Automotive پیش بینی کرد که سهم می تواند رشد به 11 درصد در 2027.

همه که باعث شده است تا مدیران ارشد در سنتی سازندگان خودرو برای مسابقه قرار داده تسلا-قاتلان در جاده ها در سال آینده است. فولکس واگن AG ‘s لوکس-ماشین مارک آئودی و پورشه و GM GMC نام تجاری نشان داد وسایل نقلیه الکتریکی در سوپر باول یکشنبه. فورد BMW AG و دیگران نیز طرح برقی-مدل خودرو منتشر شده در این سال است.

“اگر تسلا ثابت می تواند سودآور باشد…ما فکر می کنم این حذف یکی از بزرگترین موانع برای چرا میراث [خودرو سازان] بودند مردد به رفتن ‘همه’ در EVs,” آدام جوناس یک تحلیلگر مورگان استنلی نوشت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران در هفته گذشته.

تسلا رقیب برای اولین بار سعی کردم به رقابت با متوسط مدل. شورلت ولت و نیسان برگ خریداران را هدف قرار دادند که مدیران بر این باور خواهد بود انگیزه نگرانی های زیست محیطی و یا خواسته برای صرفه جویی در گاز. آقای مشک شرط کارایی و خنک برنده خواهد بود ،

GM GMC نام تجاری نشان داد یک خودرو الکتریکی در یک سوپر باول تجاری شامل لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James.

عکس: /آسوشیتد پرس

در حال حاضر این صنعت در حال حرکت است و در این جهت بیش از حد ارائه ورزش-شهرداری high-end خودروی سواری و ماشین های ورزشی. شرکت های خودرو اعلام کرده اند $225 میلیارد دلار در برق-خودرو سرمایه گذاری توسط 2023 با توجه به AlixPartners LLP یک شرکت مشاوره ای. تا کنون هیچ یک از این ارائه شده از جنرال موتورز و فولکس واگن و آئودی و پورشه را مشتعل همان نوع از هیجان و یا فروش به عنوان تسلا مدل 3.

حتی زمانی که میراث ماشین سازان در آغوش وسایل نقلیه الکتریکی آنها می تلو تلو خوردن. دایملر AG ساز مرسدس بنز مقصر بخشی از آن در سه ماهه چهارم از دست دادن با چالش ها و هزینه های تعویض بیش الکتریکی-طراحی اتومبیل. این مشکل برای خودروهای الکتریکی باقی مانده است شبیه به آنچه در آن بود با جنرال موتورز است EV1: باتری هزینه. تسلا پیدا کرده است راه هایی برای کاهش هزینه های آن, اما آن است که هنوز یک نبرد برای همه است.

پس یکی دیگر ناامید کننده انگلیس در اوایل این ماه مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت تلاش برای اطمینان از منتقدان که او در حال آماده شدن غول خودرو برای آینده است. “تسلا در حال حاضر به ارزش بیش از 5 برابر بازار کلاه فورد” یک تحلیلگر فشرده او. “چه پیام بازار ارسال فورد؟”

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de