Elon Musk خواستار آمازون فروپاشی در آخرین تف با جف بزوس

Elon Musk در یک صدای جیر جیر به نام برای فروپاشی از آمازون.

عکس: معاونت/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

Elon Musk در روز پنج شنبه هدف در گرفت آمازون.com , Inc. و موسس آن جف بزوس خواستار فروپاشی آنلاین غول خرده فروشی پس از آن را رد کرده بود یک کتاب بازجویی خطر ابتلا به کروناویروس گیر یک موضوع که در آن تسلا Inc. رئیس اجرایی بیان قوی views.

“زمان برای شکستن آمازون. انحصارات در اشتباه هستند!” آقای مشک گفت در توییتر در پاسخ به یک صدای جیر جیر توسط Alex Berenson نویسنده ای که گفت که Kindle Direct Publishing, آمازون خروجی خود منتشر شده کتاب های الکترونیکی را رد کرده بود خود را تسلیم برای Covid-19-مربوط به کتاب. آقای مشک در ابتدا پاسخ داد: “این دیوانه است @JeffBezos.”

این کتاب حذف شد در خطا شد و حال دوباره یک آمازون سخنگوی گفت. او نمی آدرس آقای مشک ادعا می کنند که این شرکت در انحصار است که باید شکسته شود.

به زودی پس از آقای مشک پیام نویسنده توییتی که آمازون تا به حال “حمایت کردن” و یک تصویر از یک پیام را دریافت کرده بود از روشن شدن که این کتاب منتشر شده و در دسترس خواهد بود در وب سایت “در چند ساعت.”

این کتاب که موجب آقای مشک را از انتقادات آقای بزوس در روز پنج شنبه است که به نام “گزارش نشده حقایق در مورد Covid-19 و مستندات: بخش 1: مقدمه و مرگ شمارش و تخمین می زند.”

در گزیده ای از این کتاب نوشته شده آنلاین آقای Berenson می نویسد که این ویروس کشنده تر از آنفولانزای فصلی در اکثر سال اگر نرخ مرگ و میر بسیار پایین تر از آخرین قرن اسپانیایی آنفولانزای همه گیر.

او و آقای مشک را درگیر در توییتر در هفته های اخیر به عنوان مدیر عامل شرکت تسلا بارها در مورد خطر Covid-19 و استدلال تهدید اقتصادی shutdown بزرگتر است و او را یکی از بالاترین مشخصات مدیران کسب و کار به سوال از دولت در پاسخ به بحران است.

آقای مشک و آقای بزوس که سابقه مصرف jabs در هر یک از دیگر ریشه در یک مسابقه فضایی است که بازی بین دو میلیاردرهای شرکت نسخه از جنگ سرد دوران رقابت بین ایالات متحده و اتحاد جماهیر شوروی سابق برای تسلط بر فضا. آقای مشک که او نیز اجرا می شود Space Exploration Technologies Corp. یا SpaceX شده است انتقادی از آقای بزوس خود شور و شوق پروژه موشک یک شرکت جداگانه از آمازون به نام Blue Origin.

SpaceX در هفته گذشته با موفقیت فرستاده آمریکا فضانوردان به فضا در اولین فضاپیمای خصوصی برای رسیدن به مدار با مردم در هیئت مدیره. این ماموریت به اوج سال کار به عنوان بخشی از کارآفرین گسترده رویا از استعمار مریخ است.

سال گذشته آقای بزوس در زمان نه چندان ظریف ضربه تند وشدید زدن در آقای مشک طولانی-برگزار آرزوی رفتن به مریخ که آقای مشک است گفت: انسان باید به عنوان یک پشتیبان برای زندگی بر روی زمین است. “دوستان من که می خواهید به حرکت به مریخ؟” آقای بزوس گفت: در طول یک بحث در بال باشگاه و بدون نام بردن از آقای مشک. “من می گویند آیا من یک به نفع: در بالای کوه اورست برای سال اول و ببینید که اگر شما آن را دوست دارم چرا که آن را باغ بهشت در مقایسه با مریخ است.”

آمازون آمده است تحت فشار سیاسی برای برخی از آن شیوه های کسب و کار از سیاستمداران در هر دو طرف. سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن از ماساچوست و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز هر نام آمازون به شکسته شود تا به دلیل اندازه و تسلط e-commerce. سناتور. جاش هاولی (R., Mo.) در مارس خواست وزارت دادگستری به “باز کردن یک جنایتکار تحقیقات آنتی تراست از آمازون” پس از وال استریت ژورنال گزارش مفصل این شرکت با استفاده از اطلاعات فروشندگان شخص ثالث در آن پلت فرم برای توسعه محصولات خود را.

مدیر عامل شرکت آمازون Jeff Bezos در اعلام ماه آبی در مارس 2019.

عکس: saul لوئب/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت نیز بوده است مکرر منتقد آمازون و آقای بزوس مرتبط در بخش به مدیر عامل مالکیت از واشنگتن پست. رئیس جمهور سال گذشته نیز مورد سوال برخی از آمازون اقدامات در تعقیب عظیم پنتاگون cloud-computing قرارداد پس از اهدا به شرکت مایکروسافت آمازون را به چالش کشیده است این جایزه در بخش ادعا آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال تحت فشار دفاع Dept نه به آن قرارداد به طور بالقوه به ارزش 10 میلیارد دلار.

آقای مشک ماه گذشته موفق به کسب حمایت از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او تحت فشار مقامات محلی در کالیفرنیا اجازه می دهد تا برقی-ماشین ساز تسلا برای از سرگیری تولید در تنها در ایالات متحده کارخانه خودرو بعد از تولید متوقف شد در ماه مارس به عنوان منطقه خلیج تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus. آقای مشک واصل طرح دعوی در دادگاه در تلاش برای راه اندازی مجدد تولید قبل از انجام این کار در نقض آشکار دولت های محلی سفارشات.

رقابت بین آقای مشک و آقای بزوس در زمان پیچ و تاب های جدید در ماه گذشته با آمازون بررسی امکان دستیابی به یک بدون راننده-خودرو فن آوری راه اندازی به نام Zoox Inc. آمازون دارای سرمایه گذاری در برق-ماشین های راه اندازی Rivian خودرو, LLC و ماشین خود رانندگی, راه اندازی, شفق قطبی نوآوری شرکت ، بود که شرکت تاسیس شده توسط سابق تسلا اجرایی که کمک به توسعه آقای مشک فناوری.

نوشتن به تیم هیگینز در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>