الیوت هل تاج قلعه برای تقویت فیبر کسب و کار

پل خواننده موسس و رئيس جمهور از الیوت مدیریت در سال 2016.

عکس: مایک بلیک/ایسنا

الیوت مدیریت Corp. فشار تاج قلعه بین المللی پارسیان. به تعمیرات اساسی در رویکرد خود به آن فیبر-کابل کسب و کار که صندوق های تامینی می گوید وزن در ارزش بازار شرکت با وجود میلیاردها دلار در سرمایه گذاری در سال های اخیر است.

الیوت در روز دوشنبه برای عموم منتشر شد نامه ای آن را به تاج و هیئت مدیره است که با انتقاد از آنچه که آن را ناامید کننده می گرداند به 16 میلیارد دلار در آن سرمایه گذاری کرده به ساخت این شرکت فیبر-کابل کسب و کار از جمله یک $7.1 میلیارد دلار کسب سه سال پیش.

تاج فیبر استراتژی “بوده است نه موثر است و به طور قابل توجهی detracted از سهامداران بازده” الیوت گفت: در این نامه است. شرکت سرمایه گذاری گفت: آن را کنترل اقتصادی بهره از 1 میلیارد دلار در این شرکت شده است و صحبت با تاج مدیران بخش خصوصی برای بیش از یک ماه است.

تاج در دفاع از استراتژی خود در بیانیه ای روز شنبه و گفت که آن را مورد ضرب و شتم S&P 500 شاخص در مجموع بازگشت اساس یک-سه – و پنج سال دوره از طریق جولای 2.

“در حالی که ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند استراتژی ما بهترین موقعیت تاج قلعه به ارائه نزدیک و طولانی مدت ایجاد ارزش ما باقی می ماند باز به ادامه گفت و گو با الیوت به عنوان ما با تمام سهامداران” تاج گفت.

سهام تاج 2% افزایش یافت در معاملات صبح.

این شرکت مستقر در هوستون متعلق به اداره می شود و یا اجاره در حدود 40,000 بی سیم برج و 80,000 مسیر مایل از فیبر همانطور که از پایان سال گذشته با توجه به آخرین گزارش سالانه. آن را اجاره ظرفیت های بی سیم در آن برج های تحت دراز مدت معاملات عمده حامل های بی سیم, این گزارش می گوید. فیبر کسب و کار پشتیبانی از به اصطلاح هوشمند سلول است که تقویت آن برج با اضافه ظرفیت و با کمک به مشتریان با پهنای باند بالا داده ها نیاز دارد.

الیوت اجرا شده توسط Paul خواننده گفت: آن را باور نمی کند که تاج باید خود را فیبر دارایی و به استناد قوی تر بازگشت عملکرد رقیب برج-صاحبان آمریکا برج پارسیان. و SBA ارتباطات پارسیان.

“نسبت به آن نزدیک صنعت همسالان تاج قلعه underperformed بر یک پایه منسجم برای بیش از یک دهه” صندوق های تامینی گفت: در این نامه است.

اما سرمایه گذار گفت: فروش فیبر کسب و کار و یا چرخش آن را به یک شرکت جدید خواهد بود به احتمال زیاد مخل و هزینه بیش از ارزش ایجاد شده از هر گونه معامله.

الیوت می خواهد تاج به تغییر چگونه آن را مدیریت فیبر کسب و کار با تمرکز بر روی بالاترین-بازگشت فرصت ها و با ترکیب مشوق برای واحد بسته به بازده سرمایه سرمایه گذاری.

در ضمن الیوت گفت: در این نامه که آن را می خواهد تاج و تخت را به آدرس خود را “بلند شاغل هیئت مدیره برای بهبود نظارت از آن تخصیص سرمایه رویکرد و اطمینان تاج قلعه عملکرد ضعیفی فیبر کسب و کار مناسب مهارت های مدیریت مجموعه برای ارائه نتایج بهتر.”

الیوت است که به خوبی شناخته شده برای هل دادن برای تغییرات در آن شرکت سرمایه گذاری در, از جمله ماراتن نفتی پارسیان. و توییتر, Inc, در میان دیگران.

نوشتن به میکا Maidenberg در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de