‘نخبگان ورزشکاران علاقه مند هستند در عمل سیاسی … فعالیت برجسته سیاه ورزشکاران رفت و پس از محمد علی’

جان Hobermanاجتماعی و فرهنگی مورخ در دانشگاه تگزاس در Austin تحقیق ارتباط ورزش با سیاست و روابط. او در واقع اخیر نژادی عدالت تظاهرات در آمریکا در زمینه فعالیت از ورزشکاران در یک چت با Siddharth Saxena:

است جورج فلوید مرگ تبدیل به یک نقطه اوج در روابط نژادی در ایالات متحده آمریکا?

من فکر می کنم آن را به لحاظ سیاسی اجتناب ناپذیر است. این بود که پیش بینی نشده. من مشغول به کار در این منطقه از روابط در حال حاضر برای 30 سال; من نمی تواند پیش بینی آنچه اتفاق افتاده در طول چند هفته گذشته. هنگامی که شما را در تعداد و طیف وسیعی از سازمانها و موسسات است که دیوانه وار در حال بالا رفتن از روی این آموزش آن را بسیار قابل توجه است. و غیره وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس خلق و خوی تغییر و یا تغییر نگرش نسبت به وضعیت مردم در این جامعه است. در حال حاضر چگونه این ترجمه خود را به تغییر واقعی است که به نفع آمریکایی های آفریقایی تبار و هر کس که واقعا معلوم نیست در این نقطه است.

یکی دیگر از عوامل حضور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید است. این است که واقعا یک آشکارا نژادپرستانه و سیاسی گانگستر است که برای الهام بخشیدن به فعالیت در بسیاری از افرادی که درک آنچه که او نشان دهنده و آنچه که او در تلاش است تا به این کشور است. من فکر می کنم که مهم زمينه جنبه این.

نخبگان سیاه و ورزشکاران و سفید تماشاگران – که رابطه تغییر معادله بین دو جوامع است ؟

رابطه بین سفید ورزشی عمومی و نخبگان سیاه و ورزشکاران است که از طریق سرگرمی های ارائه شده در درجه اول از طریق تلویزیون است. آن را بسیار آسان برای لذت بردن از اجراهای اما دیرینه سوال این است که آیا این عملکرد تاثیر می گذارد سفید نژادی نگرش? آیا این حسن نیت ساخت? وجود دارد بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار که برای بیشتر از 100 سال گذشته باید امیدوار بود که سیاه, ورزشی, اجرای برنامه خواهد ایجاد احترام برای مردم در جامعه است. آن را غیر ممکن است برای اندازه گیری تا چه حد این مورد است یا نه, اما از آن است که این نوع از مهندسی اجتماعی است که به درمان سفید نژادی نگرش است.

شما صحبت کردن در مورد چگونه ورزشی است, در واقع تداوم بسیاری از کلیشه ها.

به حدی که سیاه ورزشکاران دیده می شود که به نمایندگی از جامعه سیاه و سفید توانایی های است که خوب نیست در همه. من نگران پیامدهای سیاه ورزشکاری به عنوان نماینده از بشریت است. چون شما می خواهید که جامعه به یک مجموعه کامل از توانایی ها و کسانی که در قرعه کشی دستاورد فکری و نه به سادگی ورزشی دستاورد است.

چگونه آوازی را سیاه ورزشکاران شده است در بالا بردن مسائل مربوط به جامعه و باید آنها شنیده شده است?

فعالیت برجسته سیاه ورزشکاران رفت و راه را پس از محمد علی. و آن را به طول انجامید که راه را برای چندین دهه است. این موضوع مطرح شد و دوباره در ماه سپتامبر سال 2016 زمانی که khezri در زمان زانو. این چیزی است که به ارمغان آورد این موضوع به عنوان یک مهم اجتماعی موضوع آن را بسیار دور است. آنچه که ما را دیده اند در ماه گذشته انقلابی است.

آن را کمک کند که علی احتمالا تا به حال بیشتر درخواست تجدید نظر جهانی به دلیل ورزش ؟

شما می دانید که نقش خود را به عنوان یک بوکسور انفرادی مرد در حلقه. که باید نقش بازی کرده اند. او نفس خود را, شخصیت خود را از دلبستگی به اصول از همان ابتدا خود را مسلمان هویت مهم بود. شما تا به حال این ورزش, ستاره, شما باید این وابستگی مذهبی. شما باید عمومی اعلام اصول مانند او حاضر به رفتن به ویتنام بنابراین او فقط در مقیاس های مختلف از Kaepernick. چیزی که در مورد Kaepernick است که او به معنای واقعی کلمه تنها داستان بزرگ از این نوع به نظر می رسد پس از علی و از آن زمان 40 سال! و در حال حاضر ما این بسیار غیر منتظره سیاسی پدیده اتفاق می افتد در ما که تشویق بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار ورزشکاران به حوزه سیاسی است که چیز خوبی است. اما این نیاز به این عظیم عمومی پدیده به منظور ارائه به اندازه کافی برای پوشش بسیاری از این افراد به عمل راه آنها است.

آیا سکوت نخبگان ورزشکاران باید با میلیون دلار حقوق و معاملات پرسود?

ورزشکاران نخبه در کل واقعا علاقه مند اجتماعی و عمل سیاسی. فعالان تمایل به چند و دور بین مهم نیست که کشور شما در.

آیا به نظر شما تغییر در این معنا که بیشتر سیاه و ورزشکاران در حال صحبت کردن در این زمان ؟

وجود دارد قطعا بیشتر مردم صحبت کردن. LeBron James به تازگی اعلام کرد که او در حال رفتن به تبدیل شدن به یک فعال سیاسی به مردم را به رای دادن. اگر جیمز می تواند دندانه اگر او به اندازه کافی پیچیده برای اجرای یک عملیات است که واقعا به مبارزه علیه سرکوب رای دهندگان خواهد بود که قابل توجه است. شما می دانید او را به ارزش 400 میلیون دلار; من منتظرش بوده ام برای او را به انجام کاری مفید با آن را برای یک مدت زمان طولانی. و توجه کنید که آن زمان منحصر به فرد این لحظه تاریخی را برای او به را تشکیل می دهند ذهن خود را کنید و سعی کنید را به تلاش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de