Eli Lilly آغاز می شود تست Covid-19 مواد مخدر مشتق از خون از بازمانده

الی لیلی را تست یک داروی آزمایشی به دست آمده از یک نمونه خون از اوایل ایالات متحده بازمانده از Covid-19 در ابتدا به دنبال ارزیابی پتانسیل آن برای درمان بیماران بستری با کوروناویروس.

عکس: وینسنت کسلر/ایسنا

الی لیلی & Co. گفت: از آن شروع به مطالعه برای اولین بار از یک داروی آزمایشی به دست آمده از یک نمونه خون از اوایل ایالات متحده بازمانده از Covid-19 یک تلاش جدید برای استفاده از مولکولی دفاع طراحی و توسعه توسط بهبود بیماران.

ایندیاناپولیس شرکت گفت: این آزمون با هدف ارزیابی داروی بالقوه برای درمان بیماران بستری با کوروناویروس.

در داروسازی نیز قصد دارد در نهایت برای تست اینکه آیا آنتی بادی مبتنی بر مواد مخدر می تواند به جلوگیری از بیماری در افراد در معرض خطر ابتلا به عفونت رویکردی است که می تواند در خدمت به عنوان یک پل به سمت مهار بیماری همه گیر تا موفق واکسن توسعه یافته است.

مرتبط

  • نقاهت پلاسما امن است برای درمان Covid-19 مطالعه ملی نشان می دهد (مارس 14 سال 2020)
  • جلعاد را Remdesivir تست شده با داروهای دیگر برای مبارزه با Covid-19 (مارس 13 سال 2020)
  • محققان کشف با استفاده از رایج خون پلاسما درمان برای مبارزه با کروناویروس (مه 3 سال 2020)
  • FDA اجازه اضطراری استفاده از جلعاد مواد مخدر Remdesivir برای Covid-19 بيمار (مه 1 سال 2020)

لیلی داروی آزمایشی است که بخشی از گسترده تر فشار به مهار قدرت از پروتئین های شناخته شده به عنوان آنتی بادی که در پلاسما از افرادی که از بهبود عفونت کروناویروس. آنتی بادی عوامل سیستم ایمنی بدن است که مقابله با عوامل بیماری زا از جمله ویروس ها.

محققان همچنین در حال مطالعه استفاده از پلاسما از بهبود بیماران به عنوان یک درمان برای عفونت و پلاسما درمان مبتنی بر استفاده شده است که قبلا برای بیماری های دیگر.

در لیلی صورت تجربی درمانی—کد-نام LY-CoV555—را شامل نمی شود پلاسما از بهبود بیماران. به جای این دارو را طراحی باعث شد آنتی بادی ها در پلاسما.

محققان در AbCellera بیولوژیک, Inc., یک شرکت کانادایی است که با همکاری لیلی در ماه مارس و ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شناسایی آنتی بادی با ویروس مبارزه بالقوه در یک نمونه خون گرفته شده از یکی از اولین متحده بیمارانی که بهبود از Covid-19.

لیلی دانشمندان سپس اصل کلون آنتی بادی برای درمان جدید. هدف آن است که برای جلوگیری از این ویروس از اتصال و ورود به سلول های انسانی در نتیجه خنثی کردن آن است.

“ما در حال تجربه در واکسن و یا ضد ویروسی کوچک مولکول” لیلی افسر ارشد علمی دانیل Skovronsky در مصاحبه ای گفت:. “اما ما واقعا خوب در آنتی بادی های مهندسی آنها را تست آنها تولید آنها. که قابلیت ما تا این فرصت را به کار بر روی آنتی بادی علیه Covid-19 ساخته شده و در مجموع حس.”

از مواد مخدر گرفته شده است به صورت داخل وریدی.

اولین مطالعه در درجه اول آهنگ های ایمنی و عوارض جانبی را نیز امتحان کنید که آیا این درمان می تواند به کاهش طول مدت بستری در بیمارستان و محدود کردن تعداد بیماران بستری شده در بخش مراقبت و نیاز به هواکش. محققان انتظار برای ثبت نام تا 32 بيمار در مطالعه است.

یکی از سایت ها برای اولین مطالعه ای است که در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی در نیویورک است.

“آنچه ما در حال انجام در اینجا این است که مصرف بیماران با Covid ارائه این فرصت را به شرکت در یک درمان جدید امیدوارم به کمک به آنها را بهبود سرعت بیشتر و uneventfully از عفونت خود را,” دکتر گفت: Mark J. Mulligan, مدیر عفونی-بیماری و واکسن-واحد پژوهش در NYU Langone سلامت.

دکتر مولیگان گفت: Gilead Sciences , Inc.’s remdesivir نشان داده شده است به برخی از سود در Covid-19 بیماران, اما از آن است که متوسط اثر است. Remdesivir مجاز برای استفاده در ماه گذشته. “ما می خواهم به قوی تر درمان,” او گفت:.

اگر این اولین مطالعه است که موفق لیلی گفت: این برنامه برای تست آنتی بادی در مطالعه دوم که شامل درمان بیماران که در بیمارستان است.

مطالعات دیگر خواهد بررسی کند که آیا این دارو می تواند به جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار با تمرکز بر آسیب پذیر جمعیت های بیمار که مطلوب نامزدها برای واکسن

لیلی و AbCellera نیز توسعه یافته دیگر آنتی بادی است که لیلی برنامه ای برای تست در ماه های آینده در Covid-19 بيمار به تنهایی یا در ترکیب با یکدیگر.

لیلی گفت: با شروع تولید در مقیاس بزرگ از درمان به طوری که اگر مطالعات اثبات موفقیت آن خواهد شد که چند صد هزار دوز در دسترس تا پایان سال است.

نوشتن به پیتر در لوفتوس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>