‘الکترونیک صنعت نیاز به حمایت دولت … incentivising تولید باید فعال توسعه اکوسیستم’

قطعات گوشی ساز Salcomp گرفته است بیش از این طولانی خفته نوکیا کارخانه خارج چنای. این شرکت که چرخید از نوکیا دو دهه پیش است که جدایی ناپذیر به حرکت به افزایش هند رد پای الکترونیک در توسعه و ساخت است. راجش Chandramouli خطاب به مدیر عامل آن هند عملیات Sasikumar Gendham در چشم انداز الکترونیک تولید در اینجا:

سال 2006 نقطه عطفی سال برای هند خدمات الکترونیکی تولید (EMS) زمانی که نوکیا در آمد. چرا این همه سقوط ؟

زمانی که نوکیا تا به حال ساخته شده Sriperumbudur در نزدیکی چنای خانه خود را برای تولید تلفن همراه جهان شد شروع انقلاب الکترونیک در هند و چندین غول های جهانی به دنبال ایجاد عملیات خود را در هند است.

نوکیا بود که بی چون و چرای رهبر تان شدیدا از حدود 160 میلیون گوشی در اوج خود که بیش از 100 میلیون گوشی صادر شد در خارج از هند است. Sriperumbudur در نزدیکی چنای شد از روی علاقه به نام “شنزن هند” است. این وضعیت باقی مانده است تنها حدود هفت سال پس از آن هند از تولید تلفن همراه رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال خروج از تولید در سال 2014 به تنها کمی کمتر از 60 میلیون گوشی در حالی که صادرات کاهش یافت به صفر است. نوکیا رو سفت رقابت در سطح جهانی با تهاجمی نفوذ مبتنی بر لمس گوشی های هوشمند و همچنین رقابت سختی از خانه رشد بازیکنان در بازار هند; و مالیات بر درآمد اختلافات اجازه نمی دهد انتقال آن چنای کارخانه به مایکروسافت است.

نیست آن پایین کشیدن کل اکوسیستم?

چندین شرکت که تولید کنندگان به نوکیا تا به حال به طور قابل توجهی در مقیاس پایین تولید و در نهایت تعطیل کردن عملیات.

آیا در هند کمپین کمک کند ؟

معرفی مرحله به مرحله ساخت برنامه توسط وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات است که تا به حال تحمیل یک پایه گمرکی بر واردات led شرکت ها از جمله سامسونگ خود را به گسترش تولید پایه علاوه بر هموار کردن راه برای دیگر شرکت ها را باز گشت.

ناگهان هند شد دومین تولید تلفن همراه کشور از دو کارخانه در سال 2014 به بیش از 200 کارخانه در سال 2019. از تولید 60 میلیون گوشی در سال 2014 به 290 میلیون گوشی در سال 2019 با ارزش از گوشی تلفن همراه تولید از $3bn به $30bn. بسیاری از این کارخانه ها در شورای ملی مقاومت منطقه از جمله Noida گریتر نیدا و Gurgaon Sriperumbudur و SriCity در آندرا پرادش.

در عین حال وابستگی ما به چین برای قطعات و اجزای مهم است.

چین شده است کارخانه جهان تا آنجا که به الکترونیک عرضه نگران است. قابل توجه ظرفیت های ایجاد شده در اجزای اکوسیستم وجود دارد و نزدیکی از زنجیره تامین و همچنین چرخش سریع هستند دلایل اصلی برای موفقیت عظیم تولید در چین است. این رشد سریع اتفاق افتاده بیش از یک دهه یا بیشتر و اگر ما به تکرار چنین قابلیت های آن امکان پذیر است. اما آن را چند سال قبل از ما می بینیم عظیم قطعات الکترونیکی موجود در هند است.

چه بخش های از دست رفته در اورژانس عرضه در هند ؟

عدم هند بازیکنان در صنعت الکترونیک و طراحی چراغ اکوسیستم. وجود ندارد بسیاری از کسانی که طراحی در مقیاس بزرگ الکترونیک در خارج از هند است. اکثر قطعات واجد شرایط در زمان طراحی. کمبود داخلی جزء اکوسیستم همراه با مدرک فرآیندهای برای قطعات.

صنعت الکترونیک است که مترادف با “سرعت و تغییرات سریع”; طراحی محصول و توسعه سطح شیب دار بالا و همچنین سطح شیب دار به پایین برای یک محصول خاص اتفاق می افتد به طوری سریع است که قوی زنجیره تامین در سمت راست در کنار شما ضروری است.

چگونه می توان این دست آورد ؟

بزرگترین نیروی محرکه است و تقاضا این است که تنها به افزایش است. این صنعت نیاز مطلق حمایت دولت و دراز مدت نقشه راه (حداقل یک برنامه پنج ساله و ده سال چشم انداز) با اقدامات و بتن. Incentivising طراحی و همچنین تولید باید فعال توسعه کافی اکوسیستم. اصلاحات عمده صنعتی در اعمال و قوانین کار همراه با استرس مهارت های ساختمان و ارائه انعطاف پذیری لازم برای این صنعت باید تحت فشار قرار دادند.

وجود دارد جایگزین به چین برای یافتن منابع?

وجود ندارد فوری جایگزین یک راه یا دیگر کل صنعت الکترونیک بستگی به چین است. حتی اگر یکی از فروشندگان لوازم از هند احتمالا مواد پایه منابع هستند از چین است. فرض کنید که یک جایگزین وجود دارد از ویتنام و اندونزی و مالزی و تایوان و ژاپن و یا کره جنوبی و یکی نمی تواند تبدیل به یک جایگزین عرضه پایه بلافاصله به عنوان بسیاری از شرکت های جهانی را تاسیس زنجیره تامین خود را در چین و بسیار کمی از ظرفیت های خارج از چین.

حتی اگر در حال حرکت به یک جایگزین منبع ممکن است به چالش خواهد بود واجد شرایط جایگزین این جلسه تقاضا در کوتاه مدت متوجه چنین و قیمت رقابت است. آن را نمی خواهد عملی برای تبدیل به جایگزین های شبانه در چنین مقیاس بزرگ است.

آیا دیگر دستگاه های هوشمند است که می تواند تبدیل به بزرگ در اورژانس?

دستگاه های پوشیدنی پزشکی الکترونیک است که حرکت به دست آورده اند به عنوان یک خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر خودرو, الکترونیک, الکترونیک صنعتی و سنسورهای به عنوان بیشتر و بیشتر اتوماسیون/ روبات می توان در فروشگاه طبقه رفتن به جلو نیز فراهم می کند فرصت های بیشتر در اینترنت از چیزهایی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>