نانسی پلوسی پاره پاره یک کپی از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پس از او آن را تحویل داده و در فوریه. 4.

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده به شدت ویرایش ویدئو حمله به مجلس نانسی پلوسی این هفته جرقه دشمنی برجسته مناطق خاکستری که باقی بماند در مورد آنچه که دستکاری محتوا مجاز است در رسانه های اجتماعی.

در این ویدئو خانم پلوسی (D. کالیفرنیا.) به نظر می رسد پاره تا یک کپی از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه در طول امتیاز از سخنان خود هنگامی که شهروندان ایالات متحده و اعضای ارتش بودند که با افتخار تشویق. خانم پلوسی تنها پاره کردن اسکریپت یک بار در پایان سخنرانی.

یک سخنگوی کاخ سفید نمی بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر در مورد این ویدیو.

در کمتر از 24 ساعت است که در این ویدئو مشاهده می شد میلیون ها بار در سراسر Facebook , Inc. و Twitter , Inc. این تصویری بود به خصوص محبوب در Instagram متعلق به Facebook, که در آن آن را به دست آورد بیش از چهار میلیون نمایش.

اختلافات بیش از این ویدئو باعث تف در توییتر در روز جمعه بین درو Hammill, خانم پلوسی معاون رئیس ستاد و اندی سنگ دیرین Facebook سخنگوی. آقای Hammill خواست Facebook و Twitter را به پایین این ویدئو به دلیل آن بود که “به عمد طراحی شده برای گمراه کردن و دروغ به مردم آمریکا.”

که آقای سنگ پاسخ داد: “ببخشید شما پیشنهاد رئیس جمهور را ندارد این سخنان و سخنران نمی rip سخنرانی؟”

هشت دقیقه بعد آقای Hammill شات برگشت: “چه سیاره شما زندگی می کنند ؟ این است که فریب آمیزی تغییر داده است. آن را به پایین.”

آقای سنگ بعد اضافه شده به او پاسخ یک لینک به Facebook سیاست در دستکاری تصویری گفت: در حال حاضر گذاشته Facebook تفکر در این موضوع است.

تحت Facebook قوانین بر “دستکاری رسانه” اعلام کرد: در ماه گذشته تنها فیلم تغییر با هوش مصنوعی و یا عمیق-آموزش تکنیک های واجد شرایط فوری برای حذف را توسط پلت فرم. چرا که دولت از اتحادیه تصویری تغییر داده شده با استفاده از ویدئو های معمولی و ویرایش آن می تواند reviewed by Facebook را خارج از واقعیت-چک کردن شرکای که در آن نقطه آن می تواند به عنوان برچسب گمراه کننده و آینده آن گسترش یافته بر روی پلت فرم کاهش یافته است.

یک بررسی تصویری بعد از ظهر روز جمعه نشان داد که هیچ واقعیت-بررسی در آن وجود داشته در سیستم های شرکت.

اختلاف آینه مشابه مبارزه است که بازی کردن در Facebook سال گذشته زمانی که یک تصویری از خانم پلوسی بود گمراه کننده ویرایش شده برای ایجاد این تصور که او slurring کلمات او به عنوان اگر مست. این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط محافظه کار Facebook صفحات و بازدید میلیون ها بار. در آن زمان خانم پلوسی تشبیه اجتماعی-رسانه, شرکت مدیریت تغییر و تصویری به شکست خود را به جلوگیری از روسیه را به دخالت در انتخابات 2016.

سرانجام واقعیت-بررسی و مشخص شده به عنوان گمراه کننده پس از یک طولانی, عمومی, اختلاف, اما اجازه باقی می ماند بر روی پلت فرم.

Facebook قبلا گفت که این شرکت طول می کشد هیچ موقعیت در مورد اینکه آیا قطعه خاصی از محتوا باید در بر داشت نادرست یا گمراه کننده توسط آن واقعیت-چک کردن شرکای.

توییتر در ضمن کاهش یافته است می گویند که آیا دولت از اتحادیه ویدئو ممکن است تحت سیاست های خود را بر دستکاری رسانه ها اعلام کرد در ماه نوامبر. در زیر است که سیاست های, که, گرفته اثر در عین حال گمراه کننده ویرایش ویدئوها خواهد بود به عنوان برچسب از جمله بر روی پلت فرم هر چند نه به پایین گرفته شده است.

“ما نمی خواهد شروع به برچسب زدن و یا اجرای عمل تا 5 مارس سال 2020 بنابراین من نمی تواند به hypotheticals” یک توییتر سخنگوی گفت.

چند قانونگذاران دموکرات از جمله تشکر. Ro Khanna از کالیفرنیا به نام در شبکه های اجتماعی به تصویری پایین به دلیل آن گسترش اطلاعات نادرست است.

“این مجاورت است که باعث می شود آن را false” آقای خناس در مصاحبه ای گفت:. “اگر آنها مایل به پایین پست که کپی رایت را نقض نمی شما فکر می کنم آنها می توانند به پایین نوشته اند که نادرست است ؟

خانم پلوسی گفت که او “پاره کردن یک مانیفست دروغ” در سه شنبه شب و خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی روز پنج شنبه که او انجام داد این در حالی است که دوربین بودند به “دریافت توجه از مردم آمریکا می گویند” این درست نیست و این است که چگونه آن را به شما تاثیر می گذارد.'”

نوشتن به جف هورویتز در Jeff.Horwitz@wsj.com و ناتالی اندروز در Natalie.Andrews@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de