اکوادور, ایالات متحده می خواهد برای از بین بردن تعرفه های کلیدی آن صادرات

رئیس جمهور تهمت و اکوادور رئیس جمهور لنین مورنو ملاقات در کاخ سفید در روز چهارشنبه.

عکس: جیم Lo Scalzo/CNP/زوما پرس

اکوادور امیدوار است برای متقاعد کردن آمریکا برای حذف تعرفه صادرات کلم بروکلی, کنگر فرنگی, تن ماهی و گل رز به عنوان بخشی از مذاکرات در نظر گرفته شده برای بهبود روابط تجاری بین دو کشور اقتصاد و دارایی وزیر ریچارد مارتینز آلوارادو گفت.

رئیس جمهور لنین مورنو ملاقات با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید در روز چهارشنبه. یک هیئت تجاری ایالات متحده و سرمایه گذاری مقامات میله میله برای سفر به اکوادور در ماه آوریل به کشف راه هایی برای انجام این رهبران تعهد به افزایش سرمایه گذاری و تجارت است.

“این واقعیت که رئیس جمهور تهمت توافق به ایران خبر خوبی است چرا که این بدان معنی است که ما می توانید شروع روند” آقای مارتینز در مصاحبه ای گفت: در روز پنج شنبه. “برای اکوادور آن را بسیار مهم است که یک توافقنامه تجارت و همان شرایط به عنوان کشورهای دیگر که رقبای ما از جمله کلمبیا و پرو و مکزیک” است که همه موافقت نامه های تجاری با آمریکا

به آمریکای جنوبی صادر می شود نزدیک به 7 میلیارد دلار کالا به ایالات متحده در سال گذشته با محصولات کشاورزی و غذاهای دریایی هم به نمایندگی از حدود 22% از مجموع با توجه به ایالات متحده آمار تجارت. تنها صادرات نفت و گاز در 60 درصد پیشی گرفته این دو دسته مواد غذایی.

اکوادور دولت نیز امید به متقاعد کردن شرکت های ایالات متحده برای افزایش سرمایه گذاری در انرژی های پاک و در زیرساخت های حمل و نقل به منظور بهبود آند کشور و بنادر و فرودگاه ها و بزرگراه ها. دولت صرف خواهد شد در هفته های آینده تعریف یک فروشگاه از پروژه های است که می تواند قبول سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا آقای مارتینز گفت.

افزایش سرمایه گذاری “را در بیشتر ارز خارجی افزایش رشد و کاهش نیاز به هزینه های دولت” در این مناطق است.

دولت به دنبال راه هایی برای مهار هزینه های به کمک پلاگین کسری بودجه و کاهش بدهی های سنگین بار آقای مورنو گفته شد به جا مانده از دولت قبلی. یک طرح در سال گذشته برای صرفه جویی در حدود 1.4 میلیارد دلار در سال و با پایان دادن به یک سوخت یارانه موجب نزدیک به دو هفته از اعتراضات در ماه اکتبر که منجر به حملات که فلج بسیاری از ملت تا موافقت رئیس جمهور برای حفظ یارانه.

نوشتن به Jeffrey T. Lewis در jeffrey.lewis@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر

آموزش سئو