اقتصاد هفته پیش رو: ایالات متحده ادعاهای اولیه بی کار, موجود در خانه فروش

خانه های مدل برای فروش در Zelienople، Pa.، در ماه مارس.

عکس: کیت Srakocic /Associated Press

در یک هفته نوری برای داده ها، ارقام مربوط به مزایای بیکاری و فروش خانه های قبلی بینش جدیدی را در مورد چگونگی بهبود اقتصاد ایالات متحده از همه گیر ویروس کوروناویروس ارائه خواهد داد.

سه شنبه

موضوع مسائل مربوط به بخش بازرگانی در مورد مسکن شروع می شود برای جولای، اولین از دو گزارش داده ها در این هفته است که نور در قدرت بازار مسکن را روشن. اقتصاددانان تخمین می زنند شروع می شود، اندازه گیری ساخت و ساز جدید خانه، افزایش 3.7٪ در ماه ژوئیه از ماه قبل. که موجی برای ساختمان خانه در ماه ژوئن، زمانی که شروع می شود پرید 17.3٪ در طول ماه را دنبال کنید.

پنج شنبه

ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری انتظار می رود در 920،000 برای هفته به پایان رسید یدلایمخیرات اوت 15. در هفته قبل، ادعاها برای اولین بار پس از شروع بیماری همه گیر ویروس کوروناویروس در ماه مارس، به زیر یک میلیون نفر سقوط کرد. هفته دوم مستقیم از ادعاهای زیر یک میلیون علامت خواهد بود آخرین سیگنال بازار کار همچنان به الوده از از دست دادن شدید کار همه گیر مرتبط، اگر چه پرونده برای مزایای بی کار باقی می ماند در سطوح تاریخی بالا.

جمعه Friday

انجمن ملی املاک داده ها در مورد فروش موجود در خانه برای ماه ژوئیه منتشر می کند، که انتظار می رود افزایش ماهانه 11.7٪ به فصلی تنظیم 5.27 میلیون نشان می دهد. در ماه ژوئن، فروش خانه های قبلی متعلق به خود را بزرگترین افزایش ماهانه تا کنون با سوابق رفتن به سال 1968، به عنوان بازار مسکن ادامه داد نشان می دهد نشانه هایی از گزاف گویی از اوایل در همه گیر، سوخت نرخ وام مسکن پایین و بازگشت خریداران در میان قفل دولت کاهش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im