اقتصاد در هفته پیش رو: خدمات رفع بیکاری و تورم

هر گونه توسعه در بخش خدمات خواهد مقایسه با دوره قبل از خاموش شدن ناگهانی. مشتریان نشستن در یک رستوران در کوئینز قصبه شهر نیویورک در ماه گذشته.

عکس: امیر Hamja/مهر نیوز

خدمات-بخش بیکاری و تورم اقدامات برجسته نسبتا آرام هفته به صورت رسمی اقتصادی داده است.

دوشنبه

موسسه مدیریت عرضه را nonmanufacturing انتظار می رود که شاخص نشان می دهد بازگشت به رشد اقتصادی ایالات متحده خدمات و ساخت و ساز بخش در ماه ژوئن—هر چند به سختی. حتی یک نسیم تا حدی گسترش می باشد خوش آمدید شکستن از دو ماه از سقوط فعالیت به عنوان کشور دست و پنجه نرم با کروناویروس جدید.

پنج شنبه

ایالات متحده برنامه های کاربردی برای بیمه بیکاری باید وارد در هفته های اخیر تاکید پایدار و تاریخی در سطح بالایی از اخراج در سراسر کشور است. انتظار می رود که تعداد مدعیان بیکاری به کمی کاهش یافته و هفته گذشته نشانه ای بازار کار است که شفا اگر فقط به آرامی.

پنج شنبه

چین تورم مصرف کننده به احتمال زیاد تقویت فروتنی در ماه ژوئن در حالی که صنعتی کاهش قیمت احتمالا کاسته. اقتصاددانان انتظار مصرف کننده-شاخص بهای حدود 2.6% در ماه ژوئن سال جاری شتاب کمی از ممکن است 2.4% به دست آورید. افزایش سریع قیمت مواد غذایی در, با توجه به سیل شدید در چین به احتمال زیاد هرحال کندتر سود در اجاره و دیگر غیر خوراکی قیمت اقتصاددانان می گویند. تولید کننده-شاخص قیمت احتمالا کاهش یافته و حدود 3.1 درصد در ماه ژوئن در سال مجسم از مه 3.7% کاهش بازتاب افزایش قیمت کالاهای اساسی و گرم شدن تقاضا است.

جمعه

کانادا است که انتظار می رود به اضافه کردن شغل در ماه ژوئن به عنوان بیشتر شهرها و استان های ظهور از coronavirus مربوط به مستندات. در حالی که دومین ماه متوالی از دستاوردهای سطح اشتغال خواهد شد و به احتمال زیاد باقی می ماند در زیر آن قبل از همه گیر اوج.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de