اقتصاد در هفته پیش رو: تولید و بیکاری

یک کارگر ماسه گوندولا در Tramontin و Figli boatyard در ونیز, on May 27. گوندولا تولید کنندگان همچنان به کار به عنوان ونیز بازیابی از تاریخی سیل سال گذشته و Covid-19 بیماری همه گیر.

عکس: میگوئل مدینه/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

روز جمعه مشاغل آمریکا در گزارش مجریان یک هفته دیگر از اطلاعات است که منعکس کننده خرید اینترنتی از تلاش های جدید حاوی coronavirus.

دوشنبه

این Caixin ساخت چین انتظار می رود که شاخص نشان می دهد متوسط ماه-در-ماه انبساط در ماه مه پس از انقباض در آوریل تأکید پر از دست انداز بازیابی مسیر پیش رو برای چین های کوچک و شرکت های خصوصی.

دیگر نظرسنجی از مدیران خرید در تولید کنندگان در اروپا و ایالات متحده انتظار می رود به رکورد یک ماه دیگر کاهش فعالیت در ماه مه اما در یک مقدار آهسته تر در ماه گذشته نشانه آن است که اقتصاد جهانی ممکن است ظرف به عنوان مستندات شروع به سهولت.

جمعه

منطقه یورو نرخ بیکاری به احتمال زیاد در افزایش مارس در میان گسترده مستندات. اما تیتر شماره احتمالا نمی خواهد به صعود به عنوان بالا که این نرخ در ایالات متحده با توجه به طیف وسیعی از برنامه های دولت است که پرداخت شرکت به نگه داشتن مردم در payman حتی اگر آنها کار نمی کند.

بانک مرکزی کانادا و مسائل مربوط به آن, آخرین نرخ-تصمیم گیری در سیاست. تقریبا تمام ناظران بازار انتظار هیچ تغییر در بانک مرکزی نرخ اصلی 0.25% و مقامات ارشد را در تمسخر سرگرم کننده منفی نرخ استدلال آنها را بیش از حد باعث اختلال.

پنج شنبه

بانک مرکزی اروپا و مقامات می تواند تصمیم به گسترش €750 میلیارد دلار ($820 میلیارد دلار) اوراق قرضه خرید برنامه برای حمایت از دولت و کسب و کار در صورت غوطه وری در رشد اقتصادی است.

جمعه

آمریکا و اشتغال شاخص شروع به بهبود کمی به عنوان مستندات سهولت. اما ممکن است شغل گزارش است که هنوز هم انتظار می رود برای نشان دادن موج دیگری از دست دادن شغل و نرخ بیکاری بالا رفتن به یک تازه پس از جنگ جهانی دوم ،

کانادا و مسائل ممکن است آمار اشتغال است که بعید است برای نشان دادن هر گونه معنی دار ارتجاعی زیر تلخ نتایج به ویروس ناشی از خاموش شدن ناگهانی.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im