اقتصاد در هفته پیش رو: کارخانه های تجارت و مشاغل

استخدام منشی در میانه شهر Okla., اوایل ماه گذشته. وزارت کار شغل گزارش با توجه جمعه.

عکس: سو Ogrocki/آسوشیتد پرس

این مشاغل آمریکا در گزارش ماه جولای کلاه یک هفته کامل از داده ها است که باید روشن جهانی با سرعت از بهبود از یک تیز و شدید و رکود اقتصادی ناشی از پاسخ به کروناویروس جدید.

دوشنبه

چین Caixin شاخص تولید خصوصی سنج از کارخانه فعالیت های کج شده به سمت کوچک و شرکت های خصوصی می رود که یک ماه دیگر از توسعه در ماه جولای. یک مقام رسمی سنج هفته گذشته ضرب و شتم انتظارات سیگنالینگ کشور را بهبود اقتصادی باقی مانده در مسیر.

ژاپن انتشار نسخه دوم برای ژانویه-برای-مارس تولید ناخالص داخلی. زودتر داده ها نشان داد اقتصاد قرارداد و در مقیاس سالیانه 2.2% سرعت. اقتصاددانان انتظار تجدید نظر رو به پایین منعکس کننده ضعیف تر از انتظار می رود هزینه های سرمایه ای.

موسسه مدیریت عرضه خود را منتشر ایالات متحده شاخص تولید در ماه ژوئیه. کارخانه فعالیت است و انتظار می رود به منظور بهبود برای سومین ماه متوالی به عنوان تولید کنندگان دوباره بجای اول برگشتن از خاموش شدن ناگهانی و زنجیره عرضه اختلالات.

پنج شنبه

بانک مرکزی انگلستان است که با توجه به اعلام آخرین تصمیم گیری در سیاست در کنار به روز شده پیش بینی برای اقتصاد انگلستان. اقتصاددانان انتظار دارند که بانک مرکزی سیاست پولی را در خود نگه دارد و پس از برش آن نرخ بهره به پایین ترین سطح در ماه مارس و افزایش خرید اوراق قرضه برنامه های خود را برای مقابله با عواقب Covid-19.

تعداد مدعیان بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت و برای دو هفته متوالی در ماه جولای. آمار و ارقام این هفته به پایان رسید Aug. 1 خواهد بود بررسی کنید و ببینید اگر بازار کار است سیگنالینگ یکی دیگر از افزایش اخراج در حالی که Covid-19 موارد بالا باقی می ماند.

جمعه

چین آداب و رسوم دفتر انتشار آمار مربوط به تراز تجاری برای ماه جولای. واردات و صادرات ارقام خواهد بود از نزدیک تماشا به عنوان یک سنج چینی تقاضا برای کالاهای خارجی و بقیه جهان تقاضا برای محصولات چینی.

ژاپن هزینه های خانوار در ماه ژوئن انتظار می رود کاهش 8 درصد بر اساس یک نظرسنجی که توسط ارائه دهنده اطلاعات سریع در مقایسه با کاهش 16.2 درصد در ماه مه. مغازه ها و رستوران ها به آرامی بازگشایی پس از ژاپن برداشته در سراسر کشور وضعیت اضطراری در اواخر ماه مه.

کارفرمایان ایالات متحده انتظار می رود به اضافه کردن شغل برای سومین ماه متوالی. دو مشکلات بالقوه: دستاوردهای اخیر نمی تواند تقریبا به اندازه کافی برای جبران ضرر و زیان در مارس و آوریل و با سرعت از ایجاد شغل—هر چند مرتفع تاریخی استانداردهای—به نظر می رسد کاهش به بازیابی از دست می دهد برخی از بخار.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de