اقتصاد هفته پیش رو: قیمت مصرف کننده، تولید ناخالص داخلی، خرده فروشی

چین قرار است در روز جمعه داده ها را در مورد خروجی صنعتی منتشر کند.

عکس: Agence France-Presse/Getty Images

گزارش خرده فروشی آمریکا برای جولای کلاه هفته دیگر از داده ها که نور بیشتری در سرعت بهبود جهانی از پاندمی جدید coronavirus ریختن.

دوشنبه Monday

انتظار می رود شاخص قیمت مصرف کننده چین به عنوان افزایش قیمت گوشت خوک اخیر اندکی صعود کند و سیل در جنوب چین نگرانی های مربوط به تورم مواد غذایی را برانگیخته است. کاهش قیمت صنعتی احتمالا ً کاهش می یابد، که نشان دهنده افزایش تقاضا برای محصولاتی مانند فولاد و سیمان در میان محرک های دولت و افزایش فعالیت های ساختمانی است.

چهارشنبه Wednesday

در آن زمان، ایالات متحده دچار یک ضربه بزرگ از همه گیر ویروس های کوروناویروس و تلاش های دولت برای مهار آن شد. اقتصاددانان تخمین می زنند اقتصاد در سه ماهه دوم یک پنجم کاهش بسیار تندتر از سقوط 12 درصدی در منطقه یورو ی همسایه یا کاهش 9.5 درصدی در آمریکا دارد. مقیاس سقوط نشان دهنده طول و زمان بندی قفل شدن دولت ایالات متحده و اعتماد اقتصاد آن به هزینه های مصرف کننده در طول ماه های تابستان است.

انتظار می رود که در میان تقاضا های زیر دست و اختلال اقتصادی مربوط به همه گیر شدن ویروس تاجونا، میزان قیمت مصرف کننده در ایالات متحده باقی بماند. قیمت مواد غذایی و سوخت می تواند یک استثنا باشد.

پنج شنبه

در ایالات متحده بیکار ادعا می کند که ارقام برای پایان دادن به هفته 8 اوت کمک خواهد کرد که نشان دهد شکل بهبود بازار کار در طول روزهای اول ماه اوت. به نظر می رسید که سقوط کمی به سمت پایان ماه ژوئیه، هر چند که سرعت دستاوردهای کار نیز کاهش ماه گذشته است.

جمعه Friday

چین یک سری گزارش برای ماه ژوئیه منتشر می کند، با خروجی صنعتی انتظار می رود از افزایش تقاضای جهانی بهره مند شوند، سرمایه گذاری دارایی ثابت انتظار می رود از ماه قبل بهبود، خرده فروشی پیش بینی شده برای ماندن تقریبا تخت—که اولین بار در سال جاری آنها قرارداد یکجا نشده اند—و فروش اموال همچنان مقاوم باقی مانده است.

در ماه ژوئیه، فروش خرده فروشی ایالات متحده به احتمال زیاد بهبود یافته است، هر چند نه به سرعت در ماه مه یا ژوئن. افزایش بارهای پرونده ای Covid-19 می توانست خریداران را از بازدید از فروشگاه های آجر و ملات و همچنین بارها و رستوران ها بازدارند. ممکن است ارقام به تایید داده های دیگری که نشان می دهد بازیابی خنک شده است کمک کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im