اقتصاد در هفته پیش رو: مصرف کننده-قیمت داده از چین و ایالات متحده

یک خریدار پیاده گذشته قفسه های خالی در یک فروشگاه مواد غذایی در کالیفرنیا است.

عکس: رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

این هفته را ارائه بینش در مورد نحوه ایالات متحده و اقتصاد جهانی هستند مراتب در صورت شیوع کروناویروس.

دوشنبه: چین منتشر شده مصرف کننده و تولید کننده-قیمت داده برای فوریه. چین نرخ تورم به احتمال زیاد به قوت خود باقی ماند اما ممکن است کاسته از هشت سال به بالا در ماه ژانویه به عنوان coronavirus بیماری همه گیر نکنه تقاضا و عرضه است. اقتصاددانان پروژه به مصرف کننده-قیمت شاخص صعود 5.1 درصد در ماه فوریه از سال جاری در مقایسه با ژانویه 5.4 درصد افزایش. نرم تقاضا به احتمال زیاد سوار قیمت تولید به کاهش قیمت نشد. این تولید کننده-قیمت شاخصسنجش از کارخانه-قیمت دروازه به احتمال زیاد کاهش یافته است 0.3% در ماه فوریه در سال پس 0.1% چشم انداز مثبت در ژانویه یک اقتصاددان نظرسنجی نشان می دهد. اقتصاددانان انتظار دارند که پکن برای برگزاری هر گونه تهاجمی کاهش اقدامات در حال حاضر و تمرکز بر از سرگیری تولید.

آلمان انتشار آمار مربوط به تولید صنعتی برای ماه ژانویه است.

چهار شنبه: ایالات متحده آمریکا وزارت کار ایالات متحده منتشر شده مصرف کننده-قیمت داده برای فوریه. اقتصاددانان تخمین می زنند که به طور کلی قیمت صاف شد در حالی که هسته افزایش قیمت متوسط.

جمعه: دانشگاه میشیگان انتشار گزارش مقدماتی تمایلات مصرف کننده در ماه مارس. احساسات باقی مانده است اما ممکن است کاهش یافته و به دلیل سهام-بازار آشفتگی و نگرانی بیش رمان شیوع کروناویروس.

آلمان منتشر شده مصرف کننده-قیمت داده برای فوریه.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im