اقتصاد در هفته پیش رو: ضریب اطمینان مصرف کننده هزینه های تورم

در این کنفرانس هیئت مصرف کننده ایالات متحده-شاخص اعتماد به نفس برای ممکن است انتظار می رود به تضعیف است.

عکس: کریستوفر دولان/آسوشیتد پرس

اقدامات اعتماد به نفس مخارج و تورم برجسته این هفته آمار اقتصادی.

شنبه

در این کنفرانس هیئت مصرف کننده ایالات متحده-شاخص اعتماد به نفس برای ممکن است انتظار می رود به تضعیف تأمل بیشتر اخراج و تیره شدن چشم انداز.

پنج شنبه

بانک مرکزی کره جنوبی انتشار یک بیانیه سیاست. اقتصاددانان به دنبال بیشتر محرک در کنار تنزل رتبه به رشد و تورم پیش بینی.

یورو کسب و کار دچار بیشترین کاهش اعتماد به نفس در ثبت به عنوان coronavirus مرتبط با مستندات محکم در مارس اما ممکن است یک نظرسنجی از کمیسیون اروپا انتظار می رود رکورد متوسط ارتجاعی به عنوان برخی از محدودیت ها برداشته می شوند. حتی به طوری که شاخص ضریب اطمینان اقتصادی خواهد شد به احتمال زیاد اشاره به بدبینی از یک عمق که معمولا سیگنال یک قلاب بزرگ در سرمایه گذاری و استخدام.

هفتگی آمریکا برای رفع بیکاری باید به طور پیوسته کاهش یافته است از اوج نزدیک به 7 میلیون نفر در پایان ماه مارس. اما میلیون ها نفر بیشتر برنامه های کاربردی برای بیمه بیکاری هنوز هم منعکس کننده رکود اقتصادی در سطح وخامت بازار کار است.

جدید ایالات متحده میزان سفارشات کالاهای بادوام در ماه آوریل انتظار می رود که منعکس تیز قلاب در تقاضای مصرف کننده و کسب و کار سرمایه گذاری در طول ماه.

جمعه

تورم در منطقه یورو را تضعیف کرده است پس دولت شروع به تحمیل مستندات در تلاش برای محدود کردن گسترش این رمان coronavirus و ارقام منتشر خواهد شد توسط اتحادیه اروپا سازمان آمار انتظار می رود نشان می دهد که قیمت مصرف کننده کمتر بود در ماه مه نسبت به یک ماه قبل و تقریبا مسطح در سال است.

ایالات متحده هزینه های مصرف کننده و تورم در آوریل انتظار می رود برای نشان دادن یکی دیگر افت در خرید خانوار و ظهور disinflationary روند.

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>